קורס פוטושופ באר שבע

תוכן עניינים

איך  ללמוד קורס פוטושופ באזור באר שבע? איך ללמוד קורס פוטושופ בדרום?

האם צריך לנסוע לאשקלון או אשדוד כדי ללמוד פוטושופ? התשובה היא לא! תוכלו ללמוד מהבית דרך זום עם מורים פרטיים. אם יש תחום לימודים שהפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות הוא קורס פוטושופ באר שבע. ההתפתחות הענקית של תחום הגרפיקה הממוחשבת פינתה אל תוכנת הפוטושופ מקום של כבוד בתחום. כבר קרוב לעשור שתוכנת הפוטושופ היא התוכנה השולטת ביד רמה על עולם הגרפיקה הממוחשבת וזה היה רק עניין של זמן עד שאחת התנאים האלמנטאריים לעבודה בתחום יהיה קורס פוטושופ.

איפה כדאי ללמוד קורס פוטושופ?

קורס פוטושופ הוא קורס המועבר במספר רמות. יש כאלה המעוניינים לעבור קורס פוטושופ במטרה לשפץ תמונות או ליצור תמונות מקוריות ברמה חובבנית, רק בשביל בני המשפחה הקרובים והחברים. יש כאלה המעוניינים לעבור ללמוד את פוטושופ במטרה להפוך את העיצוב הגרפי לקריירה.

האם קורס פוטושופ באר שבע הוא קורס מקצועי?

לצערנו הרב, מרבית מרכזי הלימוד המציעים לימודי פוטושופ דרום, אינם תואמים את הסטנדרטים הגבוהים של קורס פוטושופ במרכז. חשוב מאוד לזכור כי קורס פוטושופ מבוסס בראש ובראשונה על תוכנות מחשב שונות וגם על חומרות טכנולוגיות המתפתחות משנה לשנה.

כדי ללמד את פוטושופ  או עיצוב גרפי ברמה מקצועית חשוב להכיר את השינויים התמידיים וגם לדעת לחזות אותם מראש. לרוב המורים הטובים ביותר ללימוד קורס פוטושופ אלו הם מנהלי סטודיו החיים את התוכנה כבר שנים רבות. נדיר למצוא קורס פוטושופ באר שבע נוכל להציע לכם ללמוד דרך תוכנת זום עם מורה פרטי ללימודי תיק עבודות ותעודה.

האם לוותר על קורס פוטושופ באר שבע או לימודי פוטושופ דרום לטובת לימודים במרכז?

באופן מפתיע, התשובה היא חד משמעית – לא! אנחנו לא מצפים מכם ללמוד קורס פוטושופ באר שבע ובדרום ולהתפשר על רמת הקורס. אנחנו פשוט טוענים שיש לכם אפשרות לקבל קורס פוטושופ מקצועי המועבר על ידי מיטב המרצים ממש מהבית שלכם. מכללת סולו און ליין מציעה לימודי קורס פוטושופ אונליין מבית הסטודנט המועברים באמצעות שיעורי וידאו באינטרנט באמצעות תוכנת זום. בלחיצת כפתור אתם יכולים להיות מחוברים אל לימודי פוטושופ המתקדמים והמקצועיים ביותר בארץ וכל זה עם מורה פרטי אחד על אחד, וכל זאת בזמן שאתם למעשה לומדים לעבוד בכל נושאי התקשורת חזותית.

לימודים קורס PHOTOSHOP באזור באר שבע והדרום

עלות הקורס וזמינות תחילת הלימודים מצוינות באתר; עם זאת, עקב עומס רישום, יש לארגן את מסלול קביעת שעות הלימוד מראש. קורס פוטושופ מורכב מלימודי תעודה ומתיק עבודות שנוצרו לאורך הלימודים, בדגש על חשיבה יצירתית ויישום תקני עיצוב גרפי בתכנית ADOBE PHOTOSHOP 2021. לימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד למשך 12 מפגשים של שעה וחצי כל אחת, פעם בשבוע במשך שלושה חודשים, בוקר, צהריים, ערב ושישי. עדיף לאשר זמינות עם בית הספר מכיוון שיש שעות לימודים מסוימות עם רשימות המתנה. קורס פוטושופ מתחיל ב3500 ש"ח. ניתן לבצע את התשלום בתשלומים.

יצירת קשר: ניתן להשאיר פרטים בעמוד "צור קשר" בתפריט העליון של האתר או בטלפון 03-6202111; במקביל, ניתן להשאיר נתונים בעמוד זה ויועצי הלימוד ייענו תוך 24 שעות ממועד הגשת הבקשה, למעט שישי ושבת.

אוסף סרטונים בעמוד מתאר את מה שתלמדו במסגרת קורס פוטושופ מהבית אונליין אחד על אחד, הסרטונים והדוגמאות בעברית בשיטה בסיסית וישירה לנושאי הלימוד. בפוסט זה נרחיב ונתאר את היכולות של PHOTOSHOP כדי לספק לכם מידע נוסף. ראשון עד שישי, שיעורי בוקר, שיעורי ערב, שיעורי ערב מאוחרים בזמן ארוחת צהריים הם כולם אפשרויות ללימוד קורס Adobe Photoshop כשלומדים אונליין עם המורה הפרטי שלך לתעודה. תוכל לראות כיצד השיעורים מוצגים אחד על אחד בתחתית העמוד, או שתוכל לצפות בסרטונים נוספים באתר תחת נושא צורת לימודים אונליין. האם אתה רוצה להתקין תוכנת פוטושופ אבל לא יודע מאיפה להתחיל ומאיפה מורידים? שיעורי ההסבר בעמוד זה מדגימים כמה עולה תוכנת פוטושופ, כמו גם שפע של טיפים נוספים להקמת מנוי והרשמות זולה באתר אדובי.

מה נגלה בפוטושופ?

נלמד כיצד לערוך תמונות עתיקות, שיאפשרו לנו לערוך תמונות מהספר המשפחתי שלנו, שם ככל הנראה נחשוף כמה תמונות מההיסטוריה של משפחתנו שהיינו רוצים לתקן בהן כגון בעיות כמו סדקים, עיניים אדומות, לכלוך שמיוצר על ידי סריקה ועוד. נסרוק את התמונות הללו לתוך התוכנה ונתחיל לעבוד עם כלים לתיקון תמונות, מברשות ריפוי ואחרים.

טכניקות ושימוש בכלים בלימודי פוטושופ מקוונים

כדי לבסס רצף בזרימת התמונה, נמזג קטעים פגומים עם קטעים חדשים ונטשטש את המעברים ליצירת מהימנות וזרימה טבעית בתמונה המעובדת, נבחר דוגמאות מאזורים מצוינים של התמונה ונדביק באזורים פגומים, ובכך נשפר באמת את התמונה. במהלך קורס פוטושופ תשלוט במושגים רבים לתיקון עיוותים בתמונה.

הדרכת פוטושופ – לימוד עריכת תמונות

בתצלומים רבים יש עודף פלאש ועיניים אדומות; באמצעות הכלי הנכון בתוכנה, נוכל לטשטש אזורים בעייתיים ולהפחית עיניים אדומות כחלק מהלימודים. תלמדו כיצד לרטש תמונות. גישות מקצועיות לתיקון ושיפור פגמי תמונה כיצד ליצור פאזל מתמונה קיימת, וכיצד לערבב שתי תמונות או יותר כדי ליצור מברשת חדשה, עיצוב מסחרי, הזמנה או כל סוג אחר של עיצוב ויזואלי לחתימות, שחזור תמונה לאחר צילום, וגישות עיצוב אחרות כדי להדהים בעיצוב גרפי.

לימוד פוטושופ אחד על אחד – עבודה על השפעות עיצוביות

השפעות על שורות טקסט בתוכנה ליצירת אשליה ויזואלית – השפעות  עיצוביות על שורות טקסט להדפסה, השפעות על שורות טקסט לעיצוב באתרי אינטרנט, השפעות על שורות טקסט בלימודים להפקת תחושה ויזואלית נהדרת לחידוד הקונספט העיצובי והדגשת הרעיון כולו המטרה היא לשפר את היצירתיות שלך בעיצוב גרפי בכל ההיבטים על ידי שימוש בתוכנה:

מסגרות תמונה עם שילובי תמונות, יצירת רקעים מדהימים, עיצוב גלויות – יצירת צל והצללה, תמונות פנורמיות, הכנת קעקוע, קיטור או עשן, צל לטקסטים וכתיבה, כתיבה שקופה ועולם המסגרת בתוכנה, קולאז', פלאשים , הפחתת שומן, ריטוש תמונה, איפור – אפקטים של השתקפות, אפקט של מסכת מים – תמונה בתוך תמונה הם חלק מהנושאים בקורס.

מקצועיות המורה בלימודי פוטושופ

למרבה הצער, ישנן מספר אכזבות ותלונות רבות שאנו שומעים מסטודנטים ממדינות שונות אשר שלטו בתוכנת פוטושופ אך מאוכזבים ממה שלמדו. המרצים בסולו עם יותר מ-10-7 שנות מומחיות בעיצוב. כל מדריך אצלנו מלמד מתוך מטרה ותשוקה לתעשייה, תוך שימוש בגישות כדי ללמד ולספק את מהלכי התוכנה יוצאת דופן כל כך בצעד אחר צעד. המורה האישי שלך ייתן לך משימות מעשיות כדי לחזק את כישרונות העיצוב שלך ולעורר אותך לחשוב בצורה רחבה ומעבר לקופסה. הלימודים ילמדו אותך איך ליצור כל סוג של גרפיקה לפרסום ושיווק, והתרגילים יעזרו לך לשכלל את כישורי העיצוב שלך.

אחוזי הצלחה להדרכות פרטיות בפוטושופ

המורים מלמדים תוכנות גרפיות אחד על אחד את התלמידים במסגרות אישיות, עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. מטרתו של סולו היא ללמד את התלמידים להיות מעצבים גרפיים או לעצב מותג. לסולו יש קהילת עיצוב גרפי ענקית בפייסבוק עם למעלה מ-19000 מעצבים ומעסיקים. לימוד אישי ומקצועי, בלמידה פרטית בלימוד עצמאי הופכים תלמידי סולו למבוקשים בשוק התעסוקה. ללמוד עם מורה בפוטושופ על ידי לימוד עם מדריך פרטי שילווה אותך לאורך כל הלימודים יאפשר לך להוציא תיק עבודות. בלימוד אישי זה נבטיח שיש לך את כל המידע שאתה צריך כדי ליצור מודעה, אלבום דיגיטלי או תמונה דיגיטלית. חלק ממהלכי הלימודים יהיו לימוד חוקי העיצוב גרפי כדי להכין פרסומת לפייסבוק או אלבומים דיגיטליים.

איך מורידים את תוכנת הפוטושופ למחשב שלי?

הסרטון למטה מתאר את תהליך רכישת תוכנת פוטושופ 2021 וההתקנה בתהליך הרישום בתשלום חודשי של דמי מנוי; נכון לעכשיו, לא ניתן לרכוש את התוכנה לצמיתות; עם זאת, לאחר יצירת פרופיל אישי באתר Adobe, תקבל מערכת שיורדת במהירות למחשב עם אפשרות לחידוש תוכנה אוטומטי. כאשר תורידו את פוטושופ שתומך בעברית, תורידו גם מספר מוגדר של פונטים לתוכנת פוטושופ. הליך הרישום של האתר מתאים לכל יישומי Adobe. השנה מחיר פוטושופ עומד על 30 ₪ לחודש, בתשלום ישירות לאתר; אם תרכוש תוכנה אחרת בחברות כללית של לימודי גרפיקאים מתחילים, העלות עשויה לעלות ל70 ש"ח לחודש תוך קבלת קופון הנחה מבית הספר. בית הספר מציע סיוע מלא בהרשמה לאתר וכן הסבר יסודי כיצד להוריד את התוכנות של המעצבים הגרפיים ישירות.

איך אני מתחיל את לימודי הפוטושופ שלי?

לעבוד ולדעת איך להשתמש בתוכנת פוטושופ זה דבר אחד; לעבוד ולהרוויח כסף מהידע שלך זה משהו אחר. תצטרכו לבנות תיק עבודות שנוגע בתחומים רבים,  הידע מופגן ללקוחות באמצעות אינספור דוגמאות בתחומים שונים כגון: עיצוב אלבומים דיגיטליים, עיצוב וסימולציות דיגיטליות, עיצוב אופנה, גרפיקה ועיצוב אתרים, תיקוני תמונות לאחר צילום, עיצוב אלבומים דיגיטליים ועוד. רוב העבודות שלך יפורסמו באתרים חינמיים או שתתחיל בלוג או אתר משלך, למשל בפייסבוק, שם כל המשימות שהשלמת יוצגו בדף עסקי, ותעצב עבור תיק העבודות שלך לא רק במהלך הלימודים אלה גם לאחר סיום הלימודים.

לוקחים שיעור פוטושופ באמצעות תוכנה תומכת עברית?

האנגלית שלי בסיסית. האם ללמוד פוטושופ בעברית ולהימנע מלשבור שיניים באנגלית? עקב עדכוני פוטושופ, הבנת השפה האנגלית היא המפתח ללימוד פקודות שחוזרות על עצמן כל הזמן; אפילו דוברי אנגלית אינם מבינים את האנגלית הטכנית שם; האנגלית בתוכנית הלימוד די פשוטה, כך שאם תפרש פקודה כלשהי תבין שאי אפשר להבין אותה.

ללמוד פוטושופ עם מדריך שלך

מורי סולו  ייתנו לכם את כל הזמן שבעולם לכתוב בצורה מקצועית את משמעות המילה; אין חשש למבוכה בלימודים פרטיים כי המורה שם בשבילך גם אם אתה מרגיש לא טוב כי אתה לא יודע מילה כזו או אחרת. בלימוד דרך האינטרנט, תמצאו הדרכה אישית ומקסימה עם המורה שלך שתאפשר לך לדעת את התוכנה מכל כיוון. ההדרכה כוללת עבודה בתוכנה עם מיליון אפקטים ושילוב ביניהם מפתחת עוד אפקטים המתאימים לעולם העיצוב הגרפי בשנת 2023 אם אתה יודע את הפקודות והיכן הן נמצאות.

הדרכה בפוטושופ אחד על אחד

במידה והסטודנט יצטרך ללמוד לתעודה בעיצוב גרפי, הקורס יהיה חלק ממסלול גדול יותר הכולל תוכנות נוספות. קורס פוטושופ פרטי אחד על אחד יבטיח את הצלחתך בלימוד החבילה הענקית ושייכת לעולם הגרפיקה הממוחשבת של אדובי. יש מסלול לימודי פוטושופ לעיצובי תמונות ומסלול מעצב גרפי שהוא שונה; לימודים פרטיים מבטיחים הצלחה בכל עת, במיוחד אם זה אחד על אחד. הקורס נתמך בפעילויות הטמעה ייחודיות להצלחה בקורס; אם לא תצליח בשום תרגיל, המדריך לא יכול להתקדם בנושא עד שתבין אותו לגמרי.

תפקידם של מדריכי הפוטושופ להבטיח שתלמדו ותצליחו.

סולו מספקת ביטוח מלא לקורס ולשיעורים בפרט; אם שיעור אינו מובן לתלמיד, המדריך חוזר על השיעור כאילו לא התרחש כלל; והמורה יכול לדעת מהן כישוריו של התלמיד בכל רמה ושלב בקורס. המדריך יעביר את השיעור מחדש תוך תרגול שיתופי, והתלמיד יקבל יותר משימות ושיעורים בשטח. במסגרת רישום סטודנט ללימוד בסולו מובהר לו שכדי להצליח בקורס ולהגשים את מטרותיו, הוא יצטרך לבצע שיעורי בית; אם הוא לא מגיש שיעורים, אנחנו מעדיפים לא לרשום את התלמיד, גם אם הוא פשוט לומד פוטושופ בשביל הכיף.

הדרכת פוטושופ לצלמים

צלמים ילמדו  קורס פוטושופ מקצועי בעיבוד תמונה שיאפשר לכם לתקן תמונות לאחר צילום, לחדד את אווירת הצילום שלא הצלחתם להוציא, תיקוני פנים לאופנה, תמיכה מלאה באפקטים ושילוב תמונה מקצועי, תיקוני תמונה עם תחושה שהמניפולציה לא עברה כאן כדי לגרום לעיבודי התמונות להוציא את מה שהצלם רוצה.

השתלמויות פוטושופ לצלמים ומעצבים גרפיים

אני מכיר את הפוטושופ. איך אני יכול לשפר את הכישורים שלי בתוכנה כל כך מקצועית ומדהימה שלעולם לא נגמרת? מכיוון שכולם מודעים ליכולות התוכנה, המורה יבדוק את  הרמה שלך ויחדד לך כלים שאולי אתה התעלמת או לא  השתמשת בהם עד היום מעצם הרעיון של הרגלי עבודה, המטרה של המדריך לספק לך כלים  חדשים וצורות עבודה לחשיבה אחרת לעיבוד ותיקון תמונה. לאחר סיום הקורס, תהיה לך הבנה טובה יותר של הידע שלך. תקבלו גם תרגילי עיצוב וקומפוזיציה, חידוד גישות עבודה מקצועיות, מעברי צבע מדויקים בתמונה, חידוד זוויות ועוד מאות אסטרטגיות שיעזרו לכם לקחת את הצילום שלכם לשלב הבא.

כיצד אוכל להירשם לקורס פוטושופ מקוון?

לימוד קורס פוטושופ אונליין דרך האינטרנט עם מורה פרטי המלווה אותך לאורך כל הקורס מביא נוחות מעל הכל. אם אתה אדם עסוק שרוצה ללמוד את התוכנה מבלי לבזבז זמן על נסיעות וחניה ועוד מיליון סיבות, תוכל ללמוד את הקורס בשעות קבועות מראש בינך לבין המורה, יש מסלולי לימוד בוקר, צהריים, ערב, כמו גם לימודי יום שישי, שיעורי עזר מאפשרים למידה מקצועית יותר ולמידה מתוקשבת.

תרגילי פוטושופ  עד כמה זה חשוב שיעורי הבית?

בלי הכנת שיעורי בית ומשימות בקורס פוטושופ לא תצליחו, תיישמו בקורס מאות תרגילים מרמה בסיסית ועד ליישום תוכנה, החוכמה היא לתרגל הכל מספר פעמים עד שתזכרו את כל הכלים בתוכנית הלימוד הפרטנית, כל זה כדי שתצליחו ותזכרו אותה . ככל שתחשוב פחות כיצד לבצע הוראות בתוכנית פוטושופ, כך ייטב. כי יהיה לך זמן להוציא את הרעיונות שלך לפועל. שיעורי בית חיוניים להצלחה בלימודי פוטושופ מכיוון שהם מאפשרים לשלב פקודות שונות שנרכשו במפגשים שונים.