קורס פוטושופ בגולן

//קורס פוטושופ בגולן

קורס פוטושופ בגולן

תוכנת הפוטושופ התפרסמה מאוד בעבר כתוכנה לריטוש תמונות של דוגמניות. הפרסום בתחילה היה חיובי ולאחר מכן שלילי ודיבר המון על דימוי גוף שקשה להגיע אליו. אך האם הפוטושופ היא תוכנה שתפקידה רק לבצע ריטוש תמונות של דוגמניות? ודאי שלא. לפוטושופ שימושים רבים ולמעשה מדובר באחת התוכנות המרכזיות ביותר עבור מעצבים גרפיים. בכתבה הבאה נדבר על תוכנת הפוטושופ, השימושים שלה ואיך כל אחד יכול ללמוד אותה אונליין מהבית, אפילו אם הוא גר רחוק, בגולן למשל.

נעים להכיר- פוטושופ למתחילים

תוכנת הפוטושופ היא תוכנה גרפית לעיבוד תמונות. התוכנה פותחה על ידי חברת אדובי ונחשבת לאחת התוכנות המרכזיות עבור מעצבים גרפיים. תוכנת הפוטושופ עובדת על פיקסלים ושכבות. כל פיקסל בתמונה ניתן לשינוי בעזרת התוכנה ובאמצעות יצירת שכבות. תוכלו להכניס לתוכנה תמונה, לבצע בתוכה שינויים, לשים עליה פילטרים ומסכות, לשלב בין תמונות ולשנות צבעים במספר לחיצות כפתור במקלדת המחשב שלכם.

מכיוון שתוכנת הפוטושופ היא תוכנה של חברת אדובי, יש לה את האפשרות להתממשק עם כל תוכנה אחרת של עיצוב גרפי מבית אדובי כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין. כך למעשה כל עיבוד תמונה יכול לקבל נפח עיצובי נוסף.

אילו שימושים יש לתוכנת הפוטושופ שניתן להקים באמצעותם עסק רווחי?

אחד השימושים בתוכנת הפוטושופ הוא כמובן היכולת לעצב אלבומים דיגיטליים. בעבר, חתונות ואירועים היו מסיימים את הערב עם תמונות שהיו מפתחים ומכניסים לאלבום. הטכנולוגיה הממוחשבת התפתחה מאוד וכיום אלבומי תמונות עבור אירועים הפכו לדיגיטליים. כל תמונה באלבום הדיגיטלי עברה עיבוד תמונה בעזרת הפוטושופ ונכנסה לתוך תבנית שאף היא נוצרה בתוך התוכנה. אנשים רבים שלמדו קורס פוטושופ בגולן, עובדים מול צלמי אירועים ואחראים על החלק של עיצוב שיווקי בפייסבוק של מודעות לעסקים או אלבומי התמונות הדיגיטליים.

עיצוב תמונות נוי לבתים

אנשים רבים שאוהבים צילום, נוטים לצלם טבע וטבע דומם. בשנים האחרונות יש מגמה של אנשים שמצלמים כתחביב והם מדפיסים את התמונות על קנבס ומוכרים אותן כתמונות נוי. כל תמונה שמודפסת למכירה עוברת עיבוד תמונה לפני באמצעות תוכנת הפוטושופ וכך הנראות שלה הופכת ליוקרתית ומתאימה לעיצוב של בית.

עיבוד תמונות עבור פרסומות

כאשר אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, לא סתם אומרים זאת. תמונה באמת שווה למסרים שאותם מעבירים לנו מעצבים גרפיים ובוגרי קורס פוטושופ בגולן. בעזרת תוכנת הפוטושופ ניתן בקלות לייצר בתמונה מסר דרמטי ולהעבירו לקהלי יעד בפרסומות. כמו כן, עיבוד תמונות כזה נעשה גם כאשר מעצבים תמונות עבור אתר אינטרנט.

השימושים הללו שהצגנו הן רק ההתחלה, לפוטושופ יש שימושים רבים נוספים ואנשים רבים מתפרנסים משימוש בתוכנה זו.

מהן הדרכים ללמוד קורס פוטושופ בגולן?

רבים מאתנו שמעוניינים ללמוד צריכים לעשות מספר פרוצדורות כמו לעבור דירה כדי לגור קרוב למרכז הלימודים. למרות המעבר הקרוב, לרוב האנשים הללו יש תשלומים נוספים בגין תחבורה ציבורית, קניה של אוכל, שכירות וכדומה. אלו הוצאות רבות שמתווספות כמובן לתשלום על הלימודים עצמם. ונשאלת השאלה, האם יש דרך ללמוד קורס פוטושופ בגולן מרחוק? התשובה לכך היא כן! אנו כיום בשנת 2021, אנו נמצאים בשיא הטכנולוגיה הממוחשבת וכיום ללא בעיה ניתן לעשות קורס פוטושופ בגולן אונליין מהבית מבלי לצאת מהבית ולו לדקה אחת. למעשה, סטודנט שילמד במתכונת לימודים מסוג זה, ישלם בעיקר על עלות הקורס ויחסוך לעצמו כסף רב על מגורים ותחבורה. מעבר לחיסכון הכספי, יש כאן חיסכון אדיר בזמן, ומכיוון שזמן שווה כסף אז שוב אנו חוזרים לנושא של החיסכון בכסף כאשר לומדים קורס פוטושופ בגולן אונליין מהבית.

איפה מלמדים כיום קורס פוטושופ בגולן אונליין מהבית?

בשנה האחרונה פקד אותנו משבר הקורונה שגרם לעסקים ומכללות רבות לשנות את מתכונת העבודה ולעבור לאונליין באמצעות תוכנת הזום. אך חשוב לדעת שבארצנו הקטנטונת קיימת מכללה אחת שמלמדת במתכונת האונליין כבר חמש עשרה שנים שזהו ניסיון רחב לכל הדעות. בעזרת מכללת סולו למקצועות העיצוב וההייטק, כל אחד יכול ללמוד קורס פוטושופ בגולן או בכל מקום שרק תרצו.

איך עובדת מתכונת הלימודים באונליין במכללת סולו?

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר עושים קורס גם רגיל וגם אונליין מהבית הוא שמתכונת הלימודים תתאים לסטודנט. מכללת סולו מביאה עמה שיטת לימוד ייחודית שרואה כל סטודנט באשר הוא. הלימודים במכללת סולו הם לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי, כאשר המטרה שעומדת לנגד המורה היא לימוד החומר עד לכדי יישום.

במכללת סולו מלמדים באמצעות רצף למידה שמביא למצב של הטמעת החומר. דבר זה נבנה בכל שיעור ושיעור. כל שיעור במכללת סולו מתחיל בבדיקת שיעורי הבית, שאילת שאלות, קבלת מענה עליהן וקבלת ביקורת מהמורה על העבודה שעשיתם. גם המענה על השאלות וגם הביקורת הבונה חשובים מאוד ומכינים את הסטודנט נכי טוב לעולם התעסוקה.

לאחר שסיימתם לעבור על שיעורי הבית, יבצע המורה הקניה קצרה. ההקניות במכללת סולו קצרות כדי לאפשר לסטודנט להיות במצב קליטה והבנה אופטימליים. כל חומר מפורק למספר תתי נושאים ובשיעור לומדים כשלוש עד שש נושאים התלויים בקצב של התלמיד. לאחר כל הקניה יתבצע תרגול של התלמיד יחד עם המורה ועל כל תרגול כזה יקבל הסטודנט שיעורי בית. בעזרת מתכונת לימודים זו והאפשרות של לימוד אחד על אחד, יכול הסטודנט גם להגיע לרמת יישום וגם להיות פנוי כדי לבנות את החשיבה היצירתית שמאוד חשובה במקצוע זה.

מה צריך כדי ללמוד אונליין מהבית?

כששומעים על למידה אונליין מהבית, לא תמיד מבינים או מדמיינים איך זה מתבצע בפועל. אז במכללת סולו הלמידה אונליין מהבית מתבצעת בדרך פשוטה מאוד הכוללת יצירת קשר באמצעות תוכנת חיבור המותקנת על המחשב שלכם בתחילת הלימודים. תוכנת החיבור מצריכה שימוש באינטרנט והיא מאפשרת לכם לדבר ולשמוע את המורה, לשתף מסכים והמורה יכול להשתלט על העכבר שלכם וכך להראות לכם דוגמאות אונליין. כדי ללמוד באונליין יש לדאוג לאינטרנט מהיר, אוזניות עם רמקול וכמובן מחשב. זה הכל! לא צריך עבור שיעור כזה אביזרים מיוחדים ואת התוכנה תתקין עבורכם המכללה. מעבר לכך, כחלק מהקורס תותקן עבורכם גם תוכנת הפוטושופ.

האם יש ביקוש לאנשים שלמדו פוטושופ?

התשובה לכך היא בהחלט! ולא רק שבהחלט, אלא התחום מבוקש מאוד. המדיה הדיגיטלית היא זו שמנהלת את השיווק של עסקים כיום וכדי שהמדיה הדיגיטלית של עסק מסוים תיראה איכותית ומקצועית, יהיה עליו להיעזר באנשי מקצוע שלמדו את התוכנה. פרסומות, תמונות באתרי אינטרנט וכדומה זקוקים לאותם אנשי מקצוע שיודעים לעבוד עם הפוטושופ ולכן עסקים רבים ירצו להשתמש בשירות זה באופן דחוף.

האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי במקום?

הסטודנטים לעיצוב גרפי לומדים גם את תוכנת הפוטושופ אבל לא רק. מעבר לתוכנה הם לומדים תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין. עם שלשת התוכנות ניתן לעצב גרפיקות מסוגים שונים, אך גם עם הפוטושופ בלבד ניתן לעצב גרפיקות ולמצוא עבודה. למידה של הפוטושופ בלבד תהווה עבורכם התחלה של עיצוב גרפי בעיבוד תמונה ולאחר מכן בוודאי שתוכלו ללמוד תוכנות נוספות. בכל מקרה, בשתי האפשרויות יש המון עבודה כיום.

2021-02-09T12:18:00+02:00