קורס פוטושופ בערב

//קורס פוטושופ בערב

קורס פוטושופ ערב

מחפשים ללמוד את תוכנת הפוטושופ בשעות הערב? אתם במקום הנכון! שהחיים עמוסים מאוד עם בית ועבודה ומכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה מגבילות אתכם בשעות לימוד שונות אנו מציעים לכם פתרון מדהים, ללמוד את תוכנת אדובי פוטושופ בשעות הערב עם מורים פרטיים המחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה נמצאת אצלכם במחשב, זה לא משנה היכן אתם גרים כל עוד שיש לכם רשת אינטרנט בבית גם אתם תוכלו ללמוד בצורה אישית ופרטית עם המורה הפרטי שלך אחד על אחד. בהמשך תוכלו לקרוא בהרחבה על שיטת הלימודים מהבית דרך האינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר איך פוטושופ עובדת על תמונות, שיעורי היוטיוב חינם מוסברים בשפה העברית בצורה קלה ופשוטה, גם אם אתם מתחילים בתוכנה ואין לכם מושג עדיין תוכלו לראות מהם יכולותיה של התוכנה, אם אתם מתקדמים וחסר לכם חומר תוכלו לראות איזה חומר חסר לכם כדי לשדרג אותו עם הדרכה מקצועית למתקדמים.

ללמוד הכשרה של קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ בשעות הערב ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

בעמוד הבא תוכלו לראות את כל תכני הקורס בהרחבה המחולק לפי נושאי לימוד כמובן שהכנו לכם שם עוד שיעורי פוטושופ כדי שתוכלו לראות את נושאי הלימוד שתלמדו בתוכנת הפוטושופ, הלימודים כוללים עבודה על תמונות לאחר צילום, החל מעיבוד תמונות ועד לתיקון תמונות לאחר צילום אבל לא רק, במסגרת הלימודים נעבוד אתכם על גרפיקה בפוטושופ, החל מבניית מודעות מעוצבות עם רקעים שהכנתם בצורה עצמאית בתוכנה ועד לבניית עיבודים ויצירת מניפולציות מתמונות, פוטושופ ידועה כתוכנה שאין בה גבולות, במהלך השיעורים תקבלו תרגילי חשיבה עם שימוש בתמונות, תרגילי החשיבה אמורים לפתח לכם את היצירתיות ואת הכישרון הגרפי בעבודה. הסוד בתוכנת הפוטושופ ובכל התוכנות בעיצוב גרפי זה תרגול, ככל שתתרגלו יותר את השימוש בכלי התוכנה תוכלו להפנות את זמנכם לפיתוח היצירתיות בתוכנה, התוכנה קלה מאוד לתפעול ובנויה עם מערכי שכבות כדי לעצב מניפולציה גרפית בקלות. בשיעורי הסבר שהכנו במיוחד עבורכם בשפה העברית תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפים וגרפיקאים עובדים על ידי שימוש של מספר פקודות בודדות ומוציאים עיצובי גרפיקה ממוחשבת מדהימים.

איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין בשעות הערב את תוכנת העיצוב גרפי פוטושופ של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

זה לא משנה היכן אתם גרים, בצפון, דרום או מרכז, ללמוד מהבית כל אחד יכול כל עוד יש לכם אינטרנט בבית או במשרד, הלימודים מתבצעים דרך תוכנת חיבור בין המורה לסטודנט, המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנה שלכם ולעבוד אתכם על אותו עכבר בזמן השיעור, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות, לדוגמה המורה יסביר לכם איך לבצע אפקטים של מברשות או לעצב תמונה לאחר ההסבר שלו אתם תצטרכו לבצע את זה במחשב שלכם, במידה ויש לכם נושא שהוא לא ברור בזמן השיעור המורה יחזור אתכם שוב על כל ההדרכה ונבדוק איזה שלב בתהליך העיצוב לא היה ברור לכם, אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר דרך טופס צור הקשר באתר או לשוחח איתנו טלפונית לקבלת פרטים על שיטת הלימודים אונליין, שעות הלימוד הפנויות וכמובן מחיר קורס פוטושופ, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בסרטוני ההסבר ולהתאהב בתוכנת הפוטושופ כמו מליונים בעולם, צפייה נעימה!

תוכנת העיצוב גרפי פוטושופ של חברת אדובי

2019-08-09T15:15:23+03:00