לימודים מעצבים גרפיים - קורסים בניית אתרים ותקשורת חזותית - קורסים פוטושופ בת ים

לימודים מעצבים גרפיים – קורסים בניית אתרים ותקשורת חזותית – קורסים פוטושופ בת ים

מחפשים בבת ים ללמוד את תוכנת הפוטושופ בצורה יסודית ומעמיקה? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תקבלו את כל הפרטים על מסלולי הלימוד בעיצוב בפוטושופ, שימושי התוכנה ואיך אפשר ללמוד בצורה אישית למתחילים ולמתקדמים את התוכנה מספר אחת של חברת אדובי מערכות, פוטושופ שימושית בעולם הצילום ועיצוב גרפי ומשרתת קהלי יעד רבים, לא יספיקו המילים כדי לכתוב עד כמה תוכנת פוטושופ שימושית.

נראה עיצובים שלה כמעט בכל מדיה דיגיטלית או מודפסת, בלימודי תוכנת הפוטושופ ניגע אתכם בצורה רחבה בכל הנושאים שלה, הבאנו לכם כאן מספר שיעורים חינם על יכולות התוכנה, שיעורי היו טיוב נעשו על ידי מיטב המרצים של בית הספר כדי להראות לכם על יכולותיה בשימוש של פקודות פשוטות והוצאת עיצובים גרפיים מרהיבים.

לימודי קורס פוטושופ בבת ים – תכני הקורס

במסגרת הלימודים נלמד כיצד לבצע עיצובים גרפיים על תמונות החל מליטוש תמונות לאחר צילום וטיפול בנושא העיבוד תמונות דיגיטליות, נעבוד על מודעות פרסומיות תוך שימוש באפקטים מדהימים שרק פוטושופ יודעת לעשות, תקבלו חומר לימודי כתוב עם הוראות הפעלה של כל פקודה והסברים בשפה העברית, במסגרת הלימודים הדגש הוא יהיה על עיצוב גרפי לתמונות החל מעיצוב מודעות פרסומיות לקידום מכירות ושיווק ועד ליצירת מניפולציות על תמונות להעברת מסרים חברתיים באמצעות התוכנה, המטרה לדעת לעצב נכון ולהעביר את המסר ולכן אתם תלמדו את חוקי העיצוב הגרפי החל משילוב של צבעים נכונים שמתאימים לתמונה, העברת המסר בצורה חדה תוך שימוש בפסיכולוגית הצבעים עם תורתה, לכל צבע יש משמעות ולכן עלינו לתת דגש על שימוש נכון בצבעים, במסגרת הלימודים נבנה איתכם תיק עבודות דיגיטלי בו יהיו כל העבודות שנעצב יחד אתכם במסגרת הקורס פוטושופ.

לימודים בבת ים אחד על אחד מהבית אונליין דרך המחשב באינטרנט ADOBE PHOTOSHOP CC ONLINE

לימודים אישיים אחד על אחד דרך האינטרנט יהיו דרך תוכנת חיבור בין המורה לסטודנט, המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הפוטושופ שנמצאת במחשב שלכם ולהדריך אתכם אחד על אחד איך לעבוד על התוכנה, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, במהלך השיעורים המורים ידגימו לכם איך לבצע אפקט גרפי ואתם תצטרכו לעקוב אחריהם ולאחר ההסבר לבצע את זה בעצמכם, התרגול שלכם יהיה בעזרת המורה, המורה יהיה קשוב לכל אורך התרגול על הצרכים האישיים שלכם.

במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ומטלות גרפיות כדי לתרגל את החומר הנלמד, שיעורי הבית יכילו תרגילי עיצוב לפיתוח החשיבה המרחבית והעיצובית, ללא תרגול של שיעורי בית לא תוכלו למצות את התוכנה בצורה טובה, הסוד בידיעת עולם העיצוב הוא תרגול בתוכנה עם יישום תרגילי עיצוב, בשיעורים שהראינו לכם כאן תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי הפקודות, תלמדו לערבב פקודות כדי להוציא עיצובים, התוכנה מאוד קלה ללמידה והשמיים הם לא הגבול איתה, צרו קשר עוד היום למסלול לימודי תעודה בפוטושופ, שוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו וקבלו את כל הפרטים על מחירי קורס פוטושופ, עלויות ועל שיטת הלימודים, עד אז אנו מזמינים אתכם ליהנות משיעורי יוטיוב שהכנו במיוחד בשבילכם, צפייה נעימה!

מה ההבדלים בין גרפיקה ממוחשבת לקורסים של מעצבים גרפיים?

יש בעולם המיתוג שני מסלולים מסלול גרפיקה ממוחשבת ומסלול לימודי מעצבים גרפיים בכתבה הבאה נסביר לכם את ההבדלים בין שני תחומים אלו כדי שתוכלו לקבל יותר פרמטרים על מה עולם זה עושה:
גרפיקאים לומדים את תוכנות הגרפיקה הממוחשבת בלבד כדי לתת שירותי גרפיקה בצורה ביצועית לעולם הדפוס ולעולם האינטרנט. גרפיקאים הם אלה שמקבלים את התכנים שמעצבים גרפיים עושים והם צריכים להתאים את הגרפיקה למידות שונות שעולם העיצוב הגרפי דורש החל מהתאמת גרפיקה של דף עבודה A4 לגודל יותר קטן או לגודל יותר גדול.

גרפיקאים צריכים להתאים את כל סגנון האריזה ועוד אין ספור תחומים אחרים לעומת מעצבים גרפיים שהם אלה שקובעים את כל הקונספט והחשיבה העיצובית מול מה שהמותג צריך. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים רבים שהכנו במיוחד עבורכם שמסבירים מה עולם העיצוב הגרפי עושה וכיצד זה יכול להתקשר לתחום ההייטק. השיעורים נעשו על ידי מיטב המדריכים שעובדים בבית הספר כדי לתת לכם אנדיקציה לקראת מה אתם הולכים.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים את כל החשיבה העיצובית מאחורי תוכנות גרפיקה ממוחשבת תוך מתן דגש ליצירתיות מתפתחת. על המעצבים גרפיים להבין את עולם המיתוג תוך שימוש בצבעוניות וביצירת אלמנטים גרפיים וויזואליים שמתאימים למותג עצמו. במהלך הלימודים הם לומדים לעבוד על תוכנות גרפיקה של אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אנדיזיין. לכל תוכנה יש סגנון גרפי וויזואלי אחר ועל המעצבים הגרפים ללמוד את כל הקומבינציות בין התוכנות כדי ליצור מערך שלם של מיתוג.

כל אורך הקורס הם יהיו עסוקים בהדמיות וסימולציות רבות כדי ליצור מערכים וויזואליים ודיאלוג עיצובי כדי לתת שפה גרפית אחידה לעולם המיתוג המתקדם. נוכל לראות שמעצבים גרפיים מבוקשים כיום בעולם ההייטק במיוחד בגלל שיש אין ספור עבודות שלא היו קיימות לפני עשור. בוגרי מסלול לימודים זה צריכים לבצע תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחיד שיאפשר להם להתקבל למקומות עבודה. כיום תעודות בעולם העיצוב הגרפי לא פותחות דלתות בגלל שתעודה לא אומרת עד כמה המעצב הגרפי הוא מקצועי או לא מה שקובע אם אתם מקצועיים או לא זה אך ורק תיק העבודות שלכם שמכיל אין ספור סימולציות ועיצובים שעשיתם בתקופת הלימודים שם אפשר לדעת אם אתם חובבנים או מקצוענים ביותר על פי כל חוקי העיצוב הגרפי הנלמדים ועקרונות המיתוג הרב תחומי.

למידה אונליין עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מהבית איך זה קורה

נוכל לראות שתקופת הקורונה אתגרה רבות את עולם העיצוב הגרפי וגם את בתי הספר למקצועות שונים. עסקים רבים ואוניברסיטאות רבות עברו ללמד רק דרך האינטרנט אונליין מה שיצר חשיפה אדירה לתוכנת הזום וגם לתוכנות חיבור אחרות. בית הספר מלמד בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה בתוכנות חיבור שמאפשרות למורה לראות את המסך של הסטודנט גם באמצעות זום. הלימודים בבית הספר מתקיימים בצורה פרטנית ואישית מה שמאפשר לסטודנט לקבל את כל היחס האישי ותשומת הלב לה הוא צריך כדי ללמד מקצוע עיצוב גרפי כה גדול. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים על עולם העיצוב הגרפי ולאחר מכן הסטודנט צריך לתרגל כדי להראות למורה שהוא באמת קלט את כל החומר בצורה מקצועית.

במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על כל התכנים עד שהסטודנט יקלוט את כל החומר. בסיום כל הדרכה פרטנית אחד על אחד המורה נותן שיעורי בית ותרגילים בגרפיקה ממוחשבת מאתגרים כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה היצירתית מעבר לקופסא. בית ספר סולו נותן דגש חשוב מאוד לתיק העבודות בגלל שבית ספר סולו יודע טוב מאוד שתיק העבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקום העבודה ולכל משרה נחשקת בהייטק אומנם תקבלו תעודה בסיום הלימודים אבל לכל אורך הקורס אתם תעשו תיק עבודות ותתחברו לקבוצת פייסבוק מדהימה.

עבודה בעולם העיצוב הגרפי:

לבית הספר סולו יש קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום הגדולות ביות בישראל שמאפשרות למעצבים גרפיים מתחילים להתקדם בתחום העיצוב הגרפי. כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם יחברו אתכם לקבוצה זו ויאפשרו לכם ליצור קשרים עסקיים חשובים עם חברות הייטק או משרדי פרסום שצריכים מעצבים גרפיים בצורה שוטפת כיום. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בעולם העיצוב גרפי או אין לכם דווקא חברות הייטק ומשרדי פרסום אינטרנטיים מעדיפים לעבוד עם אנשים שאין להם ניסיון בגלל שהם מגיעים עם תכנים חדשים שנרכשו בעולם העיצוב הגרפי.

העבודה בתחום העיצוב גרפי ותקשורת חזותית פרילנס.

בוגרים רבים מעדיפים לעבוד בתחום העיצוב הגרפי בצורת פרילנס. פרילנס זה עבודה מהבית שמאפשרת למעצב הגרפי לקבל לקוחות בצורה פרטית או לעבוד עם חברות רבות בצורה של שכיר. נוכל לראות שמעצבים גרפיים רבים במיוחד בתקופת הקורונה משרדי הפרסום ביקשו מהם לעבוד מהבית כלומר הם מקבלים כל מספר סגנונות עבודה לעצב ללקוחות ואת כל העבודה והשיחה הם מבצעים מהבית. תחום העיצוב הגרפי רק הולך וגודל ונוכל לראות שהביקוש למעצבים גרפיים לחברות הייטק רק ימשיך ויגדל. הביקוש הוא גדול מאוד כי מפתחים ומתכנתים הם לא מעצבים גרפיים. הם לא למדו את כל חוקי העיצוב הגרפי ועולם המיתוג בלימודי התכנות מחשבים ומדעי המחשב. הם יודעים לעשות קודים ולהתאים את כל מה שהמעצבים גרפיים עושים לאפליקציות ועוד. לכן המעצבים גרפיים חשובים מאוד בעולם ההייטק כי הם אלה שיוצרים את כל השפה הוויזואלית למוצרים שחברות הייטק מפתחות.

תקשורת חזותית מה זה?

תקשורת חזותית זה לימודי המשך לעולם העיצוב הגרפי בו מעצבים גרפיים חייבי להגיע עם ניסיון חשוב בעולם המיתוג והשפה הוויזואלית. במסגרת לימודי תקשורת חזותית אנו לומדים תוכנות גרפיות רבות שהם וורדפרס, אלמנטור, ותוכנת XD . תוכנת הוורדפרס איתה מעצבים גרפיים לומדים אתרי אינטרנט ונותנים שירותי מיתוג ויצירת נוכחות דיגיטלית עם אלמנטור יוצרים את כל חווית המשתמש הנכונה ועם תוכנת XD בונים אפליקציות.

מעצבים גרפיים הם אלה שיוצרים את האפליקציה וקובעים איך היא תהיה מול מתן דגש לכל הצבעוניות והאלמנטים שהולכים להיות בתוך האפליקציה. בסיום עבודת האפליקציה הם יכולים לתת פקודה בתוך התוכנה ולתרגם את כל סגנון העבודה לקודים תכנותיים שהמפתחים לוקחים את כל הקודים הללו ואיתם יוצרים את האפליקציה עצמה. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את כל השפה הוויזואלית ולרכוש מקצוע מדהים עם אפשרויות קידום אדירות וכל זה דרך הבית אונליין. שיהיה לכם צפייה נעימה בעמוד המדהים שהכנו במיוחד עבורכם.