קורס פוטושופ גדרה

//קורס פוטושופ גדרה

קורס פוטושופ גדרה

גרים בגדרה ומחפשים ללמוד את תוכנת הפוטושופ? זה מתחיל פה! שיעורי וידאו שמסבירים לכם איך תוכנת הפוטושופ עובדת ומה תלמדו במסגרת הלימודים בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי, כיום נחשבת תוכנת הפוטושופ לתוכנה מספר אחת בעולם העיצוב הרב תחומי ולא סתם! תוכנת הפוטושופ שימושית בעולם הגרפיקאים ומעצבים לעיבוד תמונות ויצירת מניפולציות על תמונות לנושאים שונים החל מהכנת מודעות גרפיות לקידום מכירות ועד לעיצוב אתרי אינטרנט, בעמוד זה הכנו לכם אין ספור שיעורי הסבר על מה זה בכלל פוטושופ ומה אתם הולכים ללמוד בתוכנה, שיעורי ההסבר בתוכנה מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלה מאוד להבנה, אם אתם מתחילים בהחלט תוכלו למצוא עניין מספק בסרטונים ואם אתם מתקדמים תוכלו לראות איזה חלקים בתוכנה לא למדתם או שאתם צריכים להתחזק.

קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ בגדרה

לימוד למתחילים הכשרה של קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ בגדרה ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

בגדרה ללמוד את תוכנת הפוטושופ מתחיל בהבנת כלי התוכנה ומה כל כלי גרפי עושה וכמובן העיצוב שבו, במהלך הלימודים נעבוד אתכם לא רק על הסברים של מה כל כלי וכלי עושה אלה נראה לכם איך הכלי הזה יכול לתרום לכם מבחינת עיצוב גרפי, החל מעבודה על תמונות שחור לבן ושימוש באפקט זה ליצירת מניפולציה של תמונה ישנה, עבודה עם מברשות עיצוב והכנת חותמות בפוטושופ בצורה אישית, עיצוב גרפי והכנת מודעות מכירתיות לקידום מכירות ושיווק, פוטושופ שימושית בעולם העיצוב הרב תחומי ולאו דווקא בעולם העיצוב הגרפי, תוכלו לראות צלמים שמשתמשים בתוכנה לעיבוד תמונות של אירועים וחברות, מעצבי אופנה שמעצבים את הקולקציות שלהם ומשדרגים את התמונות, אדריכלים ומעצבי פנים שבונים הדמיות דיגיטליות של אזורים לפני או אחרי בנייה פלוס צביעה של סקיצות והמשך עבודה על סריקה, כמובן שכולם לומדים את אותם כלי העבודה בתוכנה ואותם נושאים בדיוק אבל כל ענף לוקח את הדברים שהוא צריך מהתוכנה כדי לתת פתרון דיגיטלי לצרכים האישיים של הענף שהם עוסקים בו.

הדרכה אישית למתחילים ולמתקדמים קורס פוטושופ גדרה איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים אונליין יהיו עם מורים פרטיים המחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת במחשב שלכם, השיחה תתבצע בין המורה לסטודנט דרך מערכת שמע של מיקרופון ואזניות המחוברים למחשב, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר דרך שליטה מרחוק על התוכנה ולהסביר לכם איך מעצבים גרפיקה בפוטושופ או בכל תוכנה גרפית שתרצו, הלימודים הנם לימודי תעודה ובמהלך הלימודים תקבלו במסגרת קורס פוטושופ שיעורי בית ותרגילים כדי לשלוט בתוכנה בצורה מעולה, שיעורי הבית אמורים לפתח לכם את החשיבה ואת היצירתיות בתוכנה, ככל שתתרגלו את החומר שלמדתם בשיעור הפרטי עם המורה שלכם תוכלו לפתח עבודות ולעצב בצורה מעולה. צרו איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור קשר באתר או התקשרו אלינו ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב, קבלו את כל הפרטים על איך לומדים מהבית בצורה אישית ופרטית ועוד, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר על עולם הפוטושופ ועיצוב גרפי בפרט. צפייה נעימה!

2019-08-04T18:19:21+03:00