קורס פוטושופ – האם השמות תומאס קנול ו-ג’ון קנול אומרים לכם משהו?

//קורס פוטושופ – האם השמות תומאס קנול ו-ג’ון קנול אומרים לכם משהו?

קורס פוטושופ - האם השמות תומאס קנול ו-ג'ון קנול אומרים לכם משהו

קרוב לוודאי שלא זה אירוני למדי, בהתחשב בעובדה שהם פיתחו את התוכנה הפופולארית ביותר (אם בכלל נשארו לה מתחרים) בתחום עיבוד התמונות והגרפיקה הממוחשבת. ברכותינו! זה היה שיעור ראשון קצרצר במסגרת קורס פוטושופ. כן, שני אנשים הביאו למהפכה אמיתית בתחום התמונה. עוד עובדה מעניינת שמגלה קורס בפוטושופ – הפיתוח החל מלפני עידן עידנים, בשנת 1987 הרחוקה. קורס פוטושופ ייתן לכם את הכלים החשוב בשביל לעשות את מה שעושים בכל העולם – ל”תקן” את המציאות. לטוב ולרע. התוכנה אותה לומדים לעומק במסגרת קורס פוטושופ תרמה את חלקה לאינספור אירועים חשובים יותר ופחות, בניהם ספקולציות לגבי גודל החזה המקורי של בריטני ספירס ועד לזיוף עדויות בעת מלחמה. כל כך הרבה אפשרויות, קורס פוטושופ אחד יפתח בפניכם עולם שלם.

 זה פשוט הכרחי בשבילכם!

קורס פוטושופ יכול להועיל לכם בתחומים רבים. למשל, אם אתם מתעניינים בצילום – קורס פוטושופ זה פשוט הכרחי בשבילכם! הרי כיום כמעט אף תמונה לא נשארת כמו שהיא הייתה בזמן הצילום, היא תמיד עוברת “שיפורים” בין אם מדובר בצילומי אופנה לשער של עיתון נודע, או צילום נוף של חובב ציפורים בזמן טיולו בצפון. התוכנה גם יכולה להועיל בתחום הרפואה, כך אפשר להדגים מראש כיצד יראו הפנים של הפציינט לאחר הניתוח. קורס פוטושופ הוא כולו סובב סביב תמונות, ותמונות זה כל העולם ואף מעבר לכך.

בתוכנה יש רמות שונות הדורשות ידע ומיומנויות מגוונות, רמות אלה יועברו במסגרת קורס פוטושופ. לעשות תיקון צבע קל כמעט כל אחד יכול, אבל מה אם להדביק ראש של זברה לגוף של שימפנזה? זה כבר הרבה יותר מסובך. ובנימה מעט יותר פילוסופית – קורס פוטושופ ייתן לכן מעין יכולות אלוהיות לשנות את כל מה שאתם רוצים, גם אם מדובר בתמונה על מסך. מי יודע, אולי כוחות היקום יהפכו תמונה זו למציאות ממשית?

בחזרה למחוזותינו. אם קורס פוטושופ נראה לכם כמשהו מסובך, הדורש שעות רבות של לימודים, שיעורי בית ומבחנים – תחשבו שוב. סולו הקולג’ ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין מציע לכם אפשרות ייחודית ללמוד את הסודות הכי כמוסים של הצלמים והמעצבים הגדולים ביותר – בלי לקום מהכיסא. קורס פוטושופ הנלמד באינטרנט, האין זו הדוגמא המושלמת לכך שבעולמנו אין דבר לא אפשרי.

2019-08-05T00:40:46+03:00