קורס פוטושופ הרצליה

//קורס פוטושופ הרצליה

קורס פוטושופ הרצליה

גרים בהרצליה ורוצים ללמוד את עולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? אתם במקום הנכון! הכנו במיוחד בשבילכם סדרה של שיעורי וידאו עם הסברים מלאים על תוכנת הפוטושופ וכיצד היא יכולה לתרום לכם בהכנת עיצובים גרפיים או בעיבודי תמונות לאחר צילום. השיעורים מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה ומוסברים תהליכי הכנת אפקטים בתוכנת הגרפיקה פוטושופ, אם אתם מתחילים בעולם העיצוב גרפי סרטונים אלה בהחלט יכולים לתת לכם חשק להתחיל לעבוד על התוכנות בגרפיקה ממוחשבת, אם אתם מתקדמים ויודעים דבר או שניים בתוכנות סרטונים אלה יכולים להראות לכם דברים שאולי אתם לא יודעים ולהתקדם בקורס מקצועי למתקדמים בתוכנה. כיום תוכנת הפוטושופ שימושית בקהלים שונים בעולם העיצוב הרב תחומי ולאו דווקא אצל מעצבים גרפיים וגרפיקאים, נוכל לראות שימוש בתוכנות הגרפיקה בעולם האופנה, עיצוב פנים, אדריכלות עוד, כולם לומדים את אותם הכלים והפקודות בתוכנה אך כל אחד ישתמש בתוכנה לפי הצרכים האישיים שלו כדי לקבל פתרונות גרפיים כגון אדריכלים יעבדו גרפיקה לעיצוב והכנת הדמיות דיגיטליות לצרכים שונים.

ללמוד הכשרה מקצועית של קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ בהרצליה ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

במסגרת לימודי תוכנת הפוטושופ נעבוד אתכם על כל התוכנה בצורה מעמיקה, נתחיל בהסברים על כלי העבודה ואיך משתמשים בהם, נעבור לאפקטים המדהימים על תמונות כגון אפקטים ופילטרים בפוטשוופ על תמונות, נתרכז בנושאי עיבוד תמונות לאחר צילום שכוללים תיקונים וריטושים מקצועיים. במהלך הקורס נתמקד בנושאי העיצוב גרפי שכוללים הכנת רקעים וגרפיקות כגון מודעות פרסום ופליירים מקצועיים לקידום מכירות לעולם הדפוס ולעולם האינטרנט, בעולם האינטרנט נבצע פרסומות לפייסבוק ולכל רשת חברתית אחרת, במהלך הלימודים ניישם את חוקי העיצוב שכוללים קומפוזיציה גרפית הכוללת הנחת אלמנטים גרפיים בהתאם לאלמנטים אחרים. טיפוגרפיה מקצועית ואלמנטים שיעזרו למודעה שמעצבים למכור ולשווק את העסק בצורה טובה מאוד. במהלך הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות גרפיות כדי לחדד היטב את כל מהלכי השיעורים שאתם מקבלים, שיעורי הבית יפתחו לכם צוהר חדש בעולם היצירתיות הגרפית. התרגילים אמורים לפתח לכם את החשיבה ואת אופן הפעולה שלכם בתוכנה. ככל שתתרגלו הרבה בתוכנות הגרפיקה ועיצוב תוכלו לשלוט היטב בצורה מקצועית ולהפנות את השליטה שלכם ליצירתיות ולעיצובים גרפיים מרהיבים.

לימוד אישי קורס פוטושופ הרצליה איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים אונליין יתבצעו דרך תוכנת חיבור בין המחשב של המורה לתוכנת הגרפיקה כמו פוטושופ לדוגמה, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהראות לכם איך להשתמש ולעצב בתוכנת הגרפיקה, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך מיקרופון ואזניות. בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת רק עם תוספת של שליטה על העכבר שלכם כדי להזיז לכם ולהנחות אתכם על הפקודות בתוכנה, במהלך השיעור המורה יראה לכם איך לבצע אפקטים בתוכנה ולאחר ההסבר של המורה אתם תתרגלו בעצמכם את מה שראיתם, במידה ויש שלב לא ברור בתרגיל שלכם המורה יסביר לכם שוב ושוב את החומר שלא ברור לכם, כל שיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים על מה שלמדתם בשיעור, תוכלו ליצור איתנו קשר דרך טופס צור הקשר באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי לימודי התעודה במכללה. עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי הגרפיקה ודוגמאות של עיצובים בתוכנת הפוטושופ, תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי שימוש בפקודות בתוכנה, את הפגנת היצירתיות ועוד. צפייה נעימה.

קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ בהרצליה

2019-08-04T18:18:17+03:00