קורס פוטושופ חדרה - קורסים מעצבים גרפיים - בניית אתרים חווית משתמש UI UX

קורס פוטושופ חדרה – קורסים מעצבים גרפיים – בניית אתרים חווית משתמש UI UX

איפה לומדים עיצוב בפוטושופ בחדרה? איך מתחילים ללמוד לעבוד על תוכנות עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי ותקשורת חזותית, נסביר לכם איך מתחילים את הצעד הראשון, נביא לכם דוגמאות ושיעורים על פוטושופ כדי להראות לכם כמה קל לעצב שיודעים את התוכנה, השיעורים בתוכנה מוסברים בשפה העברית בצורה הכי פשוטה שמתאימה להבנה לכל אחד, גם אם יש לכם קצת רקע בתוכנה עדיין תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי שימוש בפקודות בתוכנה, המטרה בלימודי עיצוב בתוכנת הפוטושופ היא לדעת לעצב נכון ובצורה מקצועית.

לימוד פוטושופ בחדרה מה לומדים?

לימודים בתוכנת העיצוב של חברת אדובי הפוטושופ ADOBE PHOTOSHOP  תאפשר לכם לפתוח דלתות בעולם הפרסום והשיווק, פוטושופ כתוכנה מספר אחת בעולם העיצוב משרתת קהלים רבים כגון צלמים, מעצבי אופנה ועוד, הלימודים מתאימים לכל הקהלים היות וכל אחד לוקח מהתוכנה את הצרכים האישיים שלו, בלימודים אנו נחשוף אתכם לכל הנושאים הללו כדי לקבל ידע רחב בתוכנה ולא להיות מוגבלים בנושאים, נעבוד אתכם על גרפיקה פרסומית החל מעיצוב מודעות גרפיות לקידום ומכירות, עיבוד גרפי לתמונות לאחר צילום כגון תיקון תמונות והעברת מסרים ותחושות דרך התמונה, פוטושופ התוכנה שיכולה לקחת כל חומר גלם ולהוציא ממנו כל מה שרק תרצו תאפשר לכם לבנות רקעים גרפיים או כל עיצוב שרק תרצו בצורה הקלה ביותר. במסגרת הלימודים נבנה אתכם תיק עבודות בגרפיקה בתוכנה כדי לאסוף אתכם את כל העבודות שעשיתם יחד בלימודים. המטרה בלימודים היא ללמד אתכם לחשוב כמעצבים גרפיים כדי להוציא עיצובים גרפיים יפים.

חדרה לימודים עיצוב גרפי אונליין דרך האינטרנט אחד על אחד איך זה עובד?

לימודים דרך האינטרנט יהיו בליווי מורים פרטיים אחד על אחד לכל סטודנט יש מורה פרטי שמלווה אותו לכל אורך הלימודים, השיעורים יהיו דרך המחשב, המורה שלך יעבוד איתך על התוכנה וישוחח איתך דרך המחשב באמצעות מיקרופון ואזניות, המורה ידגים לך איך לעבוד על התוכנה ותצטרכו לתרגל את מה שלמדתם, המורה יהיה אתכם לכל אורך הדרך, בסיום השיעור תקבלו עבודות ותרגילים כדי לחזור על החומר שלמדתם בשיעור.

התרגול והכנת שיעורי הבית הם מאוד חשובים להצלחה של הקורס.

ככל שתתרגלו יותר תוכלו לשלוט ברמה גבוהה בתוכנה, התרגילים שתקבלו כוללים מטלות עיצוביות כדי ללמד אתכם את חוקי העיצוב בעולם הגרפיקה דיגיטלית, כמו כל דבר יש חוקים גם בעיצוב תלמדו איך לשלב תמונות בצורה מקצועית, איך להעביר מסר בצורה נכונה שתעבוד בשביל הלקוחות שלכם, איזה צבעים לבחור לעיצוב הגרפי שיהיה מתאים, תורת צבעים והנחת אלמנטים גרפיים בעיצוב בצורה נכונה, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים יותר על איך לומדים מהבית, מה תלמדו וכמובן את מחיר הלימודים והזמן, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורים מתוך קורס הפוטושופ שתלמדו כדי לקבל טעימה מעולם המופלא שרק פוטושופ יודעת לעשות, צפייה מהנה!

למה עולם המיתוג נהפך לכל כך חשוב בעיצוב גרפי? הידעתם שמעצבים גרפיים מאוד מבוקשים היום? איזה טרנספורמציות עבר עולם העיצוב גרפי בלי שאף אחד ידע?

בכתבה הבאה נסביר לכם למה מעצבים גרפיים מבוקשים כיום בעולם העיצוב הגרפי וכיצד עסקים נעשו תלויים במאה אחוז בעבודת המעצבים הגרפיים הרב תחומית. בתקופה האחרונה בקורונה ראינו את כל השינויים והטרנספורמציות שעסקים עובדים באופן כללי. בכתבה הבאה נסביר לכם מה מעצבים עושים ברשתות החברתיות וכיצד הם גורמים לכל חברה להגביר את מערך השיווק שלה. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים רבים שמדברים על עולם העיצוב הגרפי בשימוש תוכנות גרפיקה ממוחשבת בחברת אדובי שנעשו על ידי מרצים שעובדים בבית הספר. המטרה בסרטונים בעמוד זה להראות לכם כיצד עובר מעצב גרפי שינוי במהלך העבודה וגם כדי לתת לכם את האפשרות לבדוק אם אתם מתאימים לעולם זה.

כיצד הקורונה גרמה למעצבים גרפיים להיות יותר מבוקשים בשוק העבודה?

מעצבים גרפיים הם אלה שגורמים לעסקים להיות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בתקופת הקורונה עסקים רבים נאלצו לעבור לעבוד אונליין ולדוגמה עסקים שהיה להם מגוון חנויות שמוכרים מוצרים אך ורק במקום פיזי היו צריכים לעבור ולהתחיל לשלוח את המוצרים דרך משלוחים. עסקים כאלה שלא האמינו בעבר בכל מה שקשור לקידום ומכירות דרך האינטרנט היו צריכים לדעת שזאת האופציה היחידה שלהם כדי לשרוד ונחשפו לעולם חדש שנקרא מדיה טכנולוגית ויצירת נוכחות דיגיטלית. כל עסק כיום כדי למכור מוצרים חייב שיהיה לו נוכחות דיגיטלית עצומה על ידי מערך שיווק בפייסבוק ועד אתר אינטרנט עם תכנים ופרסומות. עסקים רבים הבינו שזאת האופציה היחידה שלהם למכור ברשת ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שאחראיים על כל הראייה הוויזואלית מול הצרכנים. כיום עולם המיתוג הגרפי כולל בתוכו הכנת צבעוניות נכונה בהתאם ללקוחות ועד הבנת השפה הוויזואלית תוך שמירה על חוקים רבים בשימוש תוכנות אדובי.

תוכנות אדובי והשפה הוויזואלית בעיצוב גרפי:

האם ידיעת תוכנות הגרפיקה הממוחשבת של חברת אדובי מספיקים כדי לעסוק בתחום העיצוב הגרפי? התשובה היא לא, יש הבדלים מאוד גדולים בין מעצבים גרפיים לגרפיקאים והסיבה היא שמעצבים גרפיים חושבים כיצד המותג צריך להיות לעומת גרפיקאים שיודעים את התוכנות בצורה מאוד בסיסית בלי שום דגש בשפה הוויזואלית. לכן על המעצבים הגרפיים לדאוג לכל המערך הוויזואלי בשימוש תוכנות גרפיקה ממוחשבת אדובי בשימוש חוקים רבים שכוללים קומפוזיציות והכנת צבעוניות בהתאם לתורת הצבעים. הרי כולנו יודעים שמאחורי כל צבע יש מערך חושים אדיר שגורם לאנשים לחשוב על ידי התבוננות בצבע מסוים. יש צבעים חמים שמתאימים לסגנון עבודה אחד לעומת צבעים קרים שמתאימים לסגנון עבודה אחר. כל חברה יש לה את המערך השיווקי שהם צריכים ולכן על המעצבים הגרפיים להתאים בדיוק את השפה הוויזואלית הנכונה ללקוחות.

לימודים אונליין תקשורת חזותית:

כיום אנחנו נוכל לראות שאוניברסיטאות רבות ומכללות לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית עברו ללמד קורסים של מעצבים גרפיים וגרפיקאים דרך האינטרנט. אנחנו בית ספר סולו מלמדים בשיטה אינטרנטית מעל חמש עשרה שנה ונותנים לאנשים את האפשרות ללמוד מהבית מכל מיני סיבות. נוכל לראות הורים לילדים שלא יכולים ללמוד במכללות או ישראלים שגרים בחול ורוצים ללמוד בשפה העברית.

אנו עושים את זה באמצעות תוכנת זום או תוכנות חיבור אחרות בשיעור פרטני אחד על אחד. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים איך לעצב גרפיקה וויזואלית בצורה נכונה תוך מתן דגש לרצונות של הלקוחות והמעסיקים. המורה רואה את המסך של הסטודנט ומסביר לו פקודה אחר פקודה ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל. בשעה וחצי יש מספיק זמן גם לסטודנט וגם למורה לתרגל את החומר הלימודי ולכם יעילות הלימודים היא מאוד גבוהה כי זה נעשה בצורה פרטית.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות רבות כדי לפתח את החשיבה היצירתית לסטודנט כדי לתת לו להתמודד לאחר הלימודים עם רצונות וסגנונות עיצובים שונים. כיום העיצוב הגרפי רב תחומי לא נוגע אך ורק בעולם המיתוג ונוכל לראות מעצבים גרפיים עובדים בשלל תחומים החל מעולם הטקסטים ועד עיצוב צורות ואלמנטים שונים לכל חברה שצריכה את זה כמו הייטק לדוגמה. בדיוק לאחר סיום פסקה זו תוכלו לראות סרטון מדהים שמדבר על סגנונות חשיבה עיצוביים בעולם הגרפיקה הרב תחומית.

חלק מנושאי הלימוד הנלמדים בקורסים למעצבים גרפיים:

קומפוזיציה וסידור אלמנטים למרחב נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר בעולם העיצוב הגרפי בגלל שבכל סגנון עבודה שנו עושים החל מעיצוב מודעה או בנייה של לוגו עלינו לחשוב על הקומפוזיציה והמשקלים הרבים שאלמנטים לוקחים. משקל בעיצוב גרפי זה היחס בין האלמנט לבין מה שאנחנו רוצים להעביר לדוגמה איפה האלמנט או האובייקט הגרפי יושב ביחס לאלמנטים אחרים בכפוף לצבעוניות הנרכשת. שתיים צבעונים ופסיכולוגיית הצבעים:

צבעוניות נחשבת לאחד הדברים שנותנים למעצב הגרפי את כל הכלים לאחר ההבנה מי זה המותג עצמו. כל מעצב גרפי כשהוא חוקר סגנון מיתוג הוא יושב שעות כדי להבין את מי הוא צריך לעצב החל מקבל אפיון לקוח מהלקוחות ומה הם בעצם מנסים למכור. אף אחד לא מצפה מהמעצב הגרפי שיבין את כל סגנונות העיצוב בעולם לכן הוא חייב את שיתוף הפעולה המלא עם הלקוחות. כשאין שיתוף פעולה מלא עם הלקוחות המעצבים הגרפיים יהי להם קשה לקלוע ולכן במהלך הלימודים אתם מבצעים אין ספור הדמיות וסימולציות עיצוביות כדי לעמוד מול רצונות של לקוחות.

שימוש בתוכנות הגרפיות תוך מתן דגש:

שימוש בתוכנות הגרפיות תוך מתן דגש ליצירת דיאלוגים וויזואליים הם אלה שגורמים לתיק העבודות של הסטודנט להראות בצורה מקצועית. יצירת דיאלוג וויזואלי זה איך האלמנטים גורמים ללקוחות או למי שמסתכל במותג להעביר מסר מכרתי או שיווקי. מסרים מכרתיים או שיווקיים הם שתי נושאים שונים לגמר שהמעצבים הגרפיים נחשפים אליהם בתקופת הלימודים:

שיעורי בית ותרגול:

לכל אורך הלימודים אתם תתרגלו אין ספור חומרים שיסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים שמקומות עבודה. שיעורי בית ותרגילים הם אלה שגורמים לכם לפתח תיק עבודות וכמובן א כל החשיבה היצירתית והוויזואליות הנרכשת במהלך הלימודים. יצירתיות זה לא נושא שסטודנטים מגיעים אתו בתקופת הלימודים ולכם המורים שלכם הם אלה שאחראיים על איך לפתח לכם את כל החשיבה וההבנה של מהו מותג או כל סגנון גרפי אחר.

איך אני יכול לדעת אם אני מתאים לעולם העיצוב הגרפי:

כל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בעיצוב גרפי לפעמים לא יודע אם מקצוע זה אכן מתאים לו. בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים רבים על עולם הגרפיקה הממוחשבת ועיצוב שיתנו לכם אינדקציה מה זה גרפיקה ממוחשבת ועיצוב. אם אתם שואלים את עצמכם אם אתם אוהבים את עולם העיצוב אתם צריכים לענות על השאלות הבאות: האם אתם אוהבים לשנות את העולם? האם אתם מרגישים שאתם רוצים לגרום לאנשים להתרגש ממה שאתם מייצרים? האם אתם כל הזמן מתפלאים למה צילמו תמונה בצורה כזו או אחרת? עולם העיצוב הגרפי הוא לא מתרכז רק בעבודה בתוכנות מחשב אלא בפיתוח הוויזואליות אצלנו בראש ככל שאתם תבינו את השאלות ותסתכלו בכל מה שקורה בעמוד זה תקבלו את כל השובות וכך תוכלו לבדק אם אתם מתאימים. תנאי הקבלה ללימודים הם השפה האנגלית ברמה בסיסית בגלל שתוכנות הגרפיקה של אדובי עובדים בשפה זו.