קורס פוטושופ חולון

//קורס פוטושופ חולון

אם חיפשתם איפה ללמוד את תוכנת הפוטושופ בחולון הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תקבלו את כל הטיפים האפשריים על עולם הפוטושופ ועיצוב גרפי, איך ללמוד את פוטושופ ללימודי תעודה או שימושיים אישיים? הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר חינם עם תרגילי פוטושופ כדי להסביר לכם בצורה הכי קלה מה זה בכלל עיצוב גרפי עם דגש בפוטושופ, איך לבצע אפקטים בקלי קלות בתוכנה צעד אחר צעד עם הסברים מלאים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה. כמובן שנסביר לכם איך אפשר ללמוד מהבית בהוראה פרטית ואישית את תוכנת הגרפיקה ונעשיר אתכם בנושאי לימוד חינם למתחילים וגם לכאלה שיודעים דבר או שניים בתוכנה!

ללמוד בחולון תכני הלימוד בהדרכת פוטושופ

כולנו יודעים שעולם הפוטושופ גם השמיים זה כבר לא הגבול של התוכנה הזאת, יצרנית פוטושופ חברת אדובי שידרגה לאחרונה את כל ממשק הפוטושופ ומציעה כלים חדשים ביותר של תוכנת הפוטושופ למשתמשיה, אם בעבר לבצע עיצוב היה מצריך מספר פקודות ומתיש את המשתמש היום התוכנה מאפשרת קיצורי דרך מדהימים לשימוש בתוכנה בצורה קלילה, הגרסה החדשה של התוכנה ידידותית מאוד למשתמש ועושה לכולם חיים קלים גם למעצבים הגרפיים וגם לעוסקים בתחום הצילום הצלמים, במסגרת הלימודים נלמד אתכם כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולהוציא לפועל בקלי קלות אפקטים מדהימים לכל מטרה, נעבוד איתכם על גרפיקה פרסומית כגון הכנת מודעות גרפיות לקידום מכירות ושיווק וגם נגע אתכם בהרחבה על נושא של עיבוד תמונות דיגיטליות לאחר צילום, התוכנה מאפשרת בצורה קלילה את השילוב של גרפיקה וצילום לכל מטרה ולאו דווקא לעיבוד תמונות בלבד, החל מעיצוב תמונות לאלבומים דיגיטליים נושא שקשור גם לגרפיקה וצילום ועד לעולם עיצוב תמונות לקטלוגים מכירתיים. בסרטונים שמונחים לכם כאן תוכלו לראות את חופש הפעולה ואת הסנכרון של התוכנה עם המשתמש בצורה מהירה ביותר.

ללמוד מהבית PHOTOSHOP בחולון אחד על אחד עם המורה הפרטי שלך!

במסגרת לימודי אונליין הלימודים בעיצוב וגרפיקה דיגיטלית  בבית הספר יהיו בצורה אישית אחד על אחד מורה מול תלמיד, המורה יהיה מחובר ישירות לתוכנת הפוטושופ שנמצאת במחשב שלכם ויעבוד איתכם יחד על העכבר, נעבוד איתכם בזמן השיעור על מגוון נושאים, השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת רק עם אפשרות של שליטה על העכבר שלכם, במסגרת הלימודים תקבלו מטלות ועבודות בגרפיקה כדי להטמיע את החומר הנלמד בצורה שוטפת משיעור לשיעור.

ללמוד מהבית PHOTOSHOP בחולון אחד על אחד עם המורה הפרטי

כולנו יודעים שהסוד בתוכנת הפוטושופ הוא תרגול בלבד, ככל שתתרגלו הרבה את כלי התוכנה תוכלו להפגין יצירתיות בצורה מדהימה, במסגרת הלימודים תקבלו תרגילי חשיבה ועיצוב, המטרה לקחת את חוקי העיצוב ולהשליך אותם על הידע שצברתם בהפעלת התוכנה, לדוגמה שילוב צבעים בצורה נכונה בהתאם לרעיון שאליו מעצבים ועד לסידור אלמנטים בצורה נכונה מה שנקרא בשפה המקצועית בעולם העיצוב קומפוזיציה, קומפוזיציה גרפית מאפשרת לעיצוב הגרפי להיות נכון לעין ולהראות מקצועי ביותר לקהל היעד אליו אנחנו מעצבים, צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, שאלו את כל השאלות שעולות לכם וכמובן עד אז אתם מוזמנים לצפות בסרטוני ההסבר על יכולותיה של תוכנת הפוטושופ בצורה מדהימה.

2019-08-04T18:38:53+03:00