קורס פוטושופ ירוחם

קורס פוטושופ ירוחם

גרים בירוחם ומחפשים ללמוד את עולם העיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת? אתם במקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים איך ללמוד את פוטושופ וכיצד התוכנה יכולה לעזור לכם לבצע עיצובים גרפיים לכל מטרה, תחילה נסביר לכם מה זה עיצוב גרפי על ידי שיעורים שהכנו במיוחד עבורכם על עולם הפוטושופ וגרפיקה ממוחשבת בפרט. שיעורי הגרפיקה הם מתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את הידע שלהם בפוטושופ, השיעורים מוסברים בשפה עברית בצורה פשוטה וקלה להבנה. כל אחד יוכל למצוא עניין ולגלות איך מעצבים גרפיים וגרפיקאים חושבים ומעבירים מסרים על ידי יצירת מניפולציות בתמונות או בבנייה של אלמנטים גרפיים.

ללמוד הכשרה מקצועית של קורס גרפיקה ממוחשבת ירוחם ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

פוטושופ ידועה בעולם העיצוב הרב תחומי כתוכנה שיכולה לבצע כל עיצוב שרק תרצו ואנחנו לא מדברים רק על עיצוב של גוף דוגמנית או הכנת רקעים בגרפיקה ממוחשבת, אנו מדברים על כך שהתוכנה שימושית לקהלים רבים החל מאדריכלים ועד למעצבי פנים או צלמים שמקבלים בתוכנה את כל הפתרונות הדיגיטליים לצרכים האישיים שלהם, כולם בסופו של דבר לומדים את אותם הכלים אך כל אחד לוקח את הצרכים האישיים שלו מהתכנה, בעיצוב גרפי ישתמשו במברשות לערבוב של תמונות ובעולם הצילום ישתמשו באותו הכלי כדי לתקן את התמונה להעלמת וטשטוש אזורים לא מחמיאים בתוכנה. בלימודי פוטושופ כולם ילמדו את אותם כלי התוכנה לעומק שכוללים את כל האפקטים שהתוכנה מציעה, במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים מטלות שיעזרו לכם לפתח את היצירתיות והחשיבה המרחבית להוצאת עיצובים לכל מטרה גרפית שרק תרצו.

הכשרה מקצועית של קורס גרפיקה ממוחשבת ירוחם

לימוד אישי של קורס פוטושופ למתחילים ירוחם איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית  דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים בעיצוב גרפי או תוכנות לגרפיקה ממוחשבת יהיו לימודי תעודה אונליין, המורים יוכלו להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב ולהדריך אתכם אחד על אחד דרך תוכנת חיבור לתוכנה שלכם, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהנחות אתכם איך מעצבים בתוכנת העיצוב, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, לדוגמה המורה יסביר לכם איך מבצעים את האפקט של שילוב בתמונות שכוללים את כל הכלים שנחוצים לכך, לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל בעצמכם את מה שהוסבר לכם, במידה ואתם לא מבינים שלב בתרגיל המורה יסביר לכם על הפוטושופ שלכם איך לבצע את זה עד שתבינו את החומר לעומק. במסגרת הלימודים בסוף כל שיעור תקבלו שיעורי בית שמסכמים את כל מה שלמדתם בשיעור באותו יום, במסגרת הלימודים תוכלו ללמוד בשעות הבוקר, ערב או צהריים, צרו איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר או שוחחו איתנו בשיחה טלפונית על מגוון הקורסים שיש בבית הספר ללימודי תעודה, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר על עולם העיצוב הגרפי ולהבין למה מליונים בעולם מאוהבים בתוכנת הפוטושופ וסוגדים לה. צפייה נעימה!

 

2019-08-04T18:12:15+03:00