קורס פוטושופ לאדריכלים

//קורס פוטושופ לאדריכלים

קורס פוטושופ לאדריכלים

אדריכלים מתחילים את לימודי ADOBE PHOTOSHOP פה! אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים ומחפשים ללמוד את תוכנת הפוטושופ אתם במקום הנכון! כיום תוכנת הפוטושופ שימושית מאוד בעולם האדריכלות החל מביצוע הדמיות דיגיטליות לשרטוטים טכניים ועד לעיבוד תמונות לשימוש הפרויקטים האדריכלים. פוטושופ מבית חברת אדובי שימושית גם בעולם העיצוב גרפי וצילום ומשרתת קהלי יעד רבים. בשיעורי הפוטושופ שהכנו בעמוד זה אמנם התייחסנו לעולם העיצוב גרפי אך בהחלט תוכלו להתרשם מיכולותיה של התוכנה, חברת אדובי ברשותה אין ספור תוכנות גרפיות לשימוש בעולם העיצוב הרב תחומי, כגון אילוסטרייטור המשלימה את תוכנת האוטוקד בשרטוט ואיור טכני. בעמוד זה תוכלו לקבל את כל הפרטים איך ללמוד את פוטושופ לעולם האדריכלות ועיצוב פנים. במסגרת הלימודים האישיים אחד על אחד תוכלו למקד את המורים שלכם לצרכים האישיים שלכם, בהמשך תוכלו לקרוא על שיטת הלימודים אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב.

עולם האדריכלות החל מביצוע הדמיות דיגיטליות לשרטוטים טכניים

עולם האדריכלות החל מביצוע הדמיות דיגיטליות לשרטוטים טכניים – שילוב בין תוכנת הפוטושופ לאילוסטרייטור

ללמוד הכשרה של קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ לאדריכלים ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

כמו שאמרנו פוטושופ מתאימה לכל קהלי העיצוב גרפי ולאו דווקא לאדריכלים, תוכלו בעמוד הבא לראות מה תלמדו במסגרת הלימודים של קורס פוטושופ לאדריכלים, עדיין תלמדו את אותם כלי העבודה שמעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים אבל אתם תיקחו את זה למקומות שאתם צריכים את זה לעבודות האדרכליות שלכם. במסגרת הלימודים נעבוד על סריקות אדריכליות ונשפר את האיכות שלהם לביצוע הדמיות. בעת ביצוע ההדמיה הדיגיטלית נלמד כיצד גוזרים דמויות או מעשירים את הרקע הבנוי באלמנטים גרפיים כדי להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. יכולותיה של פוטושופ הם אדירות לכן בתקופת הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לתרגל את החומר הנלמד. שילוב הפוטושופ עם תוכנות גרפיות אחרות מתבצע נהדר כדוגמת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור הנה תוכנה גרפיקה וקטורית בשונה מפוטושופ שעובדת בעיקר על פיקסלים, אילוסטרייטור יכולה לשרת אתכם בעבודה גרפית של דו מימד ומאפשר לעבוד על קוים וצורות בצורה קלילה, תוכלו בעמוד זה לראות חלק מיכולותיה של התוכנה ולראות כיצד אתם משלבים את שתי התוכנות הללו לעבודה גרפית מדהימה.

קורס פוטושופ לאדריכלים איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

אחרי שהתרשמתם מיכולותיה של פוטושופ אנו נסביר לכם מה זה בדיוק לימודים אונליין דרך האינטרנט במחשב. אתם מקבלים מבית הספר תוכנת חיבור בין המחשב של המורה לתוכנת הגרפיקה שנמצאת במחשב שלכם, המורה יוכל לעבוד על העכבר שלכם ולהדריך אתכם איך להשתמש בתוכנה לצרכים האישיים שלכם, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות, במהלך השיעור המורה ידגים לכם איך לבצע נושא מסוים ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את הנושא בעצמכם, במידה ואתם לא הבנתם את הנושא המורה יחזור שוב ושוב עד שתבינו את כל המהלכים בצורה טובה, לאחר כל שיעור אתם תקבלו מטלות גרפיות על מה שלמדתם ובפגישה הבאה תראו את הדברים שעשיתם, במידה ויש חומר מסוים שהוא לא ברור המורה הפרטי יסביר לכם איך הדברים והמהלכים אמורים להיות. צרו איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר או התקשרו טלפונית וקבלו את כל הפרטים על עולם הפוטושופ, איך לומדים מהבית וכמובן שעות הלימוד. עד אז אנו מזמינים אתכם להתרשם מיכולותיה של תוכנת הפוטושופ, צפייה נעימה.

פוטושופ לאדריכלים שרטוט אדריכלי

פוטושופ לאדריכלים שרטוט אדריכלי בשילוב תוכנת אילוסטרייטור

שיעורי הסבר על עולם העיצוב גרפי – אנו הבאנו לכם שיעורי פוטושופ לעיצוב תמונות וגם הסברים רחבים על תוכנת אילוסטרייטור כדי שתראו את ההבדלים בין תוכנה גרפית וקטורית לתוכנה המבוססת פיקסלים, לכל תוכנה יש יעוד שונה והשילוב בניהם יוצר עבודות גרפיות מדהימות, צפייה נעימה!

תוכנת חיבור בין המחשב של המורה לתוכנת הגרפיקה

2019-08-01T15:10:09+03:00