קורס פוטושופ למידה מרחוק

//קורס פוטושופ למידה מרחוק

קורס פוטושופ למידה מרחוק

בעבר ללמוד היה אומר להירשם לאחד החוגים באוניברסיטה וללמוד תחום שאחר כך יהפוך למקצוע. אנשים היו עוצרים את החיים לשלוש, ארבע ואפילו חמש שנים ומבלים את רוב זמנם בלימודים. דבר זה התאפשר לאנשים שיכלו לממן את הלימודים ולא לעבוד תוך כדי. עם הזמן אנשים רבים רצו ללמוד באוניברסיטאות ובמכללות ואלו היו צריכות להתאים את עצמן עם תכניות לאנשים עובדים. אז התוכניות הותאמו, אך זה אפשר לסטודנטים לעבוד במשרות חלקיות שבהן היה רווח מינימלי מאוד. עם השנים האוניברסיטאות והמכללות איבדו קצת מהערך שלהן וכיום סטודנטים רבים מעדיפים להתמקצע בעזרת קורסים שמותאמים לשוק העבודה. שינוי נוסף שהחל בשנים אלו, הוא ההתפתחות הטכנולוגית שהביאה עמה את האפשרות ללמידה בקורסים דיגיטליים במקום להגיע פיזית לשיעור בכיתה. בכתבה הבאה נדבר על אחת מהתוכנות הנחשקות ביותר בעיצוב גרפי ואיך ניתן כיום ללמוד אותה בלמידה מרחוק ולהקים עסק מרוויח במעט זמן.

נעים להכיר, פוטושופ למתחילים

מי לא שמע את השם פוטושופ? סביר להניח שרבים מאתנו שמעו ולא תמיד בצורה החיובית. בשנים האחרונות תוכנת הפוטושופ עלתה לכותרות בעקבות דוגמניות שהיו מצטלמות והצלמים היו מסדרים את גופן שיראה מושלם יתר על המידה בעזרת התוכנה. בנות רבות היו רואות דוגמניות אלו ושמות אותן כמודל לחיקוי שלמעשה לא היה קיים במציאות. אך חייב לומר להגנת התוכנה, שמדובר בתוכנת עיצוב גרפי מהטובות והמרכזיות שקיימות בתחום העיצוב הגרפי. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה ובאמצעותה ניתן ליצור שינויים מגוונים הכוללים הסרה של עצמים מהתמונות, שינויי צבע, מיזוג תמונות, תיקונים למיניהם ועוד המון אפשרויות נהדרות שלא נעשות בהכרח רק בהקשר של הדוגמניות.

אז מי המשתמשים כיום בתוכנת הפוטושופ?

המשתמשים העיקריים בתוכנה הם המעצבים הגרפיים שעושים שימוש בתמונות למטרות שיווק ומיתוג של עסקים. כמו כן, הם יוצרים בתמונות דרמטיות שמטרתה לשדר ולהעביר מסרים לקהלי יעד מגוונים. מעבר לכך, יש מעצבים גרפיים שעוסקים ביצירת מודעות שיווקיות עבור עסקים ועובדים עם צלמים רבים. מדובר בתוכנה מצוינת שמאפשרת עיצובים מיוחדים בעזרת כלי העיצוב הייחודיים שלה. כמו כן, התוכנה פותחה על ידי חברת אדובי והיא מתממשקת עם תוכנות עיצוב גרפי נוספות כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין.

למה ללמוד פוטושופ?

אם אתם אוהבים לעצב תמונות, אם אתם רואים תמונה וחושבים ישר מה הייתם משנים בה, אם תמיד חשבתם ללמוד עיצוב גרפי, אך רציתם להתחיל בקטן, עבורכם נולד קורס הפוטושופ. פוטושופ היא התוכנה הראשונה שלומדים בלימודי עיצוב גרפי והיא הבסיס הראשוני לכל מי שמעוניין לעצב גרפיקות מתקדמות. את התוכנה ניתן ללמוד כיום בנפרד משאר התוכנות ועדיין למצוא עבודה בתחום או להקים עסק מרוויח.

איך אפשר להקים עסק רווחי כאשר יודעים רק פוטושופ?

כל תמונה כיום שמעוניינים לעבד או לשנות בה דברים צריכה לעבור בתוך התוכנה ובאמצעות הכלים שלה יהיה ניתן לבצע בה שינויים בגווני הצבעים, באור שבתמונה, בחלקים שמעוניינים להסיר וכדומה. לא כולם יודעים לעבוד עם התוכנה הזו ואם יש לכם את הידע, ודאי שאנשים ירצו לקבל מכם את השירות הזה. אנשים שלמדו פוטושופ משתלבים כעוזרי צלם ובתום האירוע מבצעים תיקונים על תמונות בעזרת התוכנה, משנים את מזג האוויר שיראה רומנטי ויוצרים בעזרת תמונות את עמודי האלבומים הדיגיטליים. אדם שלמד פוטושופ יכול לתת שירות למספר צלמים יחד וליצור עסק מרוויח ומבוקש. בפוטושופ ניתן ליצור גם עלוני פרסומת הכוללים תמונה וכיתוב.

איך לומדים פוטושופ כשאין זמן ללמידה וחייבים לעבוד?

מכללות רבות מלמדות את קורס הפוטושופ, אך מי אמר שחייב ללמוד את תוכנת הפוטושופ בכיתה עם תלמידים? כיום ניתן ללמוד את התוכנה במינימום זמן שבועי באופן דיגיטלי. מכללת סולו, מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק משתמשת בידע הנרחב שלה ומלמדת בשיטת ההוראה הפרטית אונליין מהבית. התלמיד יושב בביתו בשעה וחצי שאותם הוא מחליט להקדיש לשיעור וגם המורה בביתו והלמידה מתבצעת אונליין באמצעות תוכנת חיבור. תוכנת החיבור מאפשרת שמע, שיתוף מסך התלמיד והשתלטות על העכבר. זהו שיעור פרטי לכל דבר ולכן גם האיכות שלו היא כזו.

מהי האיכות של שיעור פרטי דיגיטלי?

בלמידה מרחוק במכללת סולו יש שיטת למידה שכל כולה מתבססת על כך שבסוף הקורס התלמיד יוצא לשוק העבודה עם יידע יישומי בתוכנת הפוטושופ. בקורס ילמד התלמיד שיעור אחד על אחד עם  מורה פרטי שהוא מעצב גרפי מומחה בתחום. בכל זמן השיעור ניתן לשאול שאלות של דברים לא מובנים, מכיוון שהשיעור הוא פרטי, התלמיד לא צריך לעקוב אחר הקצב של תלמידים אחרים, הכל נעשה בקצב שלו.

כל שיעור נפתח בבדיקת שיעורי הבית ומשוב מהמורה. המשוב נועד לתת לכם את הכלים למקצועיות. זה בדיוק הזמן להשתולל בעיצובים ולהתנסות והמורה ייתן לכם משוב אמיתי לצמיחה והשתפרות. לאחר בדיקת שיעורי הבית והשאלות שלכם, יבצע המורה הקניה קצרה על החומר ותתחילו לתרגל יחד. בתום כל נושא קצר תקבלו שיעורי בית להתנסות בבית. בדרך זו מוודא המורה כי אתם מבינים את כל החומר עד כדי יישום.

מה צריך כדי ללמוד קורס פוטושופ מרחוק?

חשוב להבין שאין צורך באביזרים מיוחדים בקורס פוטושופ מרחוק. כמו בכל שיעור רגיל בעיצוב גרפי או בתוכנת פוטושופ, תזדקקו למחשב ואינטרנט. מעבר לכך בלמידה מרחוק יש צורך באוזניות עם רמקול, ניתן לחבר גם אוזניות של טלפון נייד, הן עושות את העבודה בדיוק כמו אוזניות מיוחדות. את תוכנת הפוטושופ ותוכנת החיבור תקבלו מהמכללה מספר ימים לפני השיעור הראשון. קורס פוטושופ אורך כשלושה וחצי חודשים שבהם תכירו את התוכנה היטב ותתמקצעו בעיצובים שנעשים באמצעותה.

עם מה אצא בסוף הקורס?

סטודנטים רבים מתחבטים תמיד בשאלה הזו, עם מה אצא בסוף הקורס? מטעם מי התעודה? אז התעודה בקורסים של מכללת סולו היא מטעם המכללה. מי שיעשה קורס עיצוב גרפי או קורס פוטושופ במכללה יקבל תעודת מעצב גרפי או בוגר קורס פוטושופ וזאת במידה והגיש את כל מטלות הקורס. אך מעבר לתעודה אתם תצאו עם משהו שווה הרבה יותר שלא ניתן בכל מכללה והוא כמובן תיק העבודות. תיק העבודות הוא כרטיס הכניסה שלכם לשוק העבודה. באמצעותו מעסיקים ולקוחות יכולים לראות את החשיבה העיצובית שלכם ועל פיה להחליט האם אתם מתאימים עבורם. מומלץ להשקיע בתיק עבודות מגוון הכולל כמה שיותר עיצובים מיוחדים המביעים את היכולות שלכם.

לסיכום, כיום לא חייב ללמוד תואר ראשון ארוך רק בשביל לדעת את תוכנת הפוטושופ, כמו כן, לא חייב לנסוע פיזית למכללה או אוניברסיטה כי ניתן ללמוד את התחום באופן איכותי גם מרחוק. מכללת סולו מביאה עמה ניסיון של חמש עשרה שנים בלמידה מרחוק. כחלק מהלמידה שמים דגש גדול ל המקצועיות, האיכות וההתאמה לשוק העבודה. בתום הקורס במידה ועמדתם בכל המטלות, תקבלו תעודה מטעם המכללה ותצאו כמובן עם תיק עבודות איכותי שיאפשר לכם למצוא עבודה בתחום. לדעת פוטושופ זה לדעת תוכנה שיש לה ביקוש רב בשוק העבודה וודאי בתום הלימודים תוכלו למצוא עבודה דיי בקלות.

2021-01-17T20:00:19+02:00