קורס פוטושופ למתחילים אשקלון

קורס פוטושופ למתחילים אשקלון

העולם בו אנו חיים הוא עולם בו הכול מתועד, עולם בו כולם מצלמים כל הזמן. אם פעם מי שהיה מצלם היה רק מי שיש בידו מצלמה הרי שהיום לכולם יש, וכולם עושים בה שימוש. פועל יוצא מכך הוא שפותחו המון תוכנות ואפליקציות לעיבוד תמונות שיודעות לקחת תמונות לשפר אותן ואף להפוך אותן למשהו אחר לגמרי. אך עם כל הכבוד לתוכנות הללו, אף אחת מהן לא משתווה לפוטושופ וליכולות שהיא מציגה. פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שיש לה מיליוני משתמשים ברחבי העולם. לימוד של התוכנה הזו מאפשר לעשות המון דברים עם צילומים, ואם אתם עוד לא יודעים לעבוד עם התוכנה, קורס פוטושופ למתחילים הוא בשבילכם.

מה זה עיצוב גרפי דיגיטלי – קצת על פוטושופ

פוטושופ היא אם כן תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם. זו תוכנה אשר מי שמתחיל לעבוד איתה מתאהב בה ורק רוצה ללמוד עליה עוד ועוד. היא תוכנה בבעלותה ובפיתוחה של חברת אדובי, חברה שאחראית גם על תוכנות גרפיקה אחרות. חברת אדובי מפחת את התוכנה כל הזמן ויש לה גרסה חדשה כעט בכל שנה, ומעבר להיותה תוכנת מחשב יש לה גם את גרסת האון ליין שלה. זה אומר שניתן לעבוד עליה מכל מקום בעולם ומכל מחשב, וזה אומר שהשימוש בה הוא בלתי מוגבל. אם אתם רוצים ללמוד את התוכנה ברצינות ולעומק, מכללת סולו מציעה לכם שיטה לא שגרתית ללמוד, לימוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

פוטושופ למתחילים אשקלון מהי השיטה?

קורס פוטושופ למתחילים באשקלון בשיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי זה בעצם לימוד בדיוק כמו עם מורה פרטי אבל לא באופן פרונטלי. זה אומר שאתם נמצאים בבית שלכם או בכל מקום אחר מול המחשב וכל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזניות והמורה יושב בבית שלו מול מחשב גם כן. באמצעות תוכנה ייעודית כל אחד רואה את המסך של השני ויכול גם לבצע פעולות במחשב של השני, וככה השיעור מתקיים. זו שיטה יעילה מאוד שמאפשרת לכל אחד ללמוד בקצב שלו, מאפשרת לכל אחד להצליח.

קורס פוטושופ למתחילים באשקלון

קורס פוטושופ למתחילים באשקלון

קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי באשקלון און ליין במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה ותיקה, המכללה היחידה בישראל שמציעה את שיטת הלימודים הזו. צוות המכללה כולל מורים בעלי ניסיון רב שעבדו כמעצבים גרפיים במשרדי פרסום מובילים ולימדו במכללות שונות. במהלך הלימודים התלמיד מכין תיק עבודות, תיק עבודות שישמש אותו אל מול מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. בסיום הקורס ולאחר שהתלמיד עמד בכל המטלות הדרושות, הוא מקבל תעודה המעידה על סיום הלימודים. בנוסף, צוות המכללה בעל קשרים ענפים בתום ומסייע בהכוונה ובקבלה לעבודה במקומות נחשקים. אם אתם רוצים ללמוד את פוטושופ הן כתחביב והן כמקצוע, מכללת סולו היא בשבילכם.

2018-10-24T11:47:48+03:00