קורס פוטושופ למתחילים באר שבע

//קורס פוטושופ למתחילים באר שבע

קורס פוטושופ למתחילים באר שבע

אם אתם מתלבטים באיזה תחום להתפתח, לאיזו קריירה לפנות ואיך להתפרנס בעתיד, ואם אסתטיקה ועיצוב קרובים ללבכם ומחשב לא מפחיד אתכם, קורס פוטושופ למתחילים הוא בשבילכם. עם פוטושופ תוכלו לקחת תמונות ולהפוך אותן ליצירות אומנות של ממש, תוכלו לתקן תמונות ישנות ולחדש אותן, ותוכלו כמובן להיות חלק מתעשיית הפרסום. תעשיית הפרסום היא תעשייה רחבה והיא נוגעת לפרסום בפרינט וכמובן היום גם בדיגיטל, ועם קורס כזה ייפתחו בפניכם לא מעט דלתות. תוכלו לעבוד כעצמאיים ולעבוד כשכירים, תוכלו לתת שירות לצלמים ותוכלו לעצב אלבומים בעצמכם, תוכלו לעצב פרסומות ואתרי אינטרנט. אז מה לומדים בקורס פוטושופ למתחילים?

מה לומדים בקורס פוטושופ למתחילים באר שבע?

קורס פוטושופ למתחילים הוא קורס שמלמד אתכם צעד אחר צעד את התוכנה. הוא קורס שמאפשר לכם אחר כך גם לחקור אותה בעצמכם ולהיות מעודכנים בכל שינוי ותוספת בתוכנה. אחד החלקים המשמעותיים בתוכנה הוא העבודה בשכבות, מה שאומר שכל שכבה נשמרת בפני עצמה ואם אתם עושים טעות כלשהיא לא כל העבודה תרד לטמיון אלא מקסימום מה שעשיתם בשכבה האחרונה. דמיינו לעצמכם את עצמכם מציירים על שקפים, וכל שקף שאתם מוסיפים אתם מציירים עליו עוד משהו. אם תעשו טעות בשקף העליון מקסימום תציירו אותו שוב אבל לא תאבדו את כל מה שמתחתיו. מעבר לכך תלמדו חיתוכים, עבודה עם מברשות, עבודה עם צורות שונות, מעבר של צבעים ועוד המון נושאים. זו תוכנה אין סופית שמי שנכנס ליה מגלה עולם עצום של אפשרויות.

קורס פוטושופ למתחילים באר שבע

קורס פוטושופ למתחילים באר שבע

קורס פוטושופ למתחילים בב”ש לומדים און ליין!

אז איפה לומדים פוטושופ בבאר שבע למתחילים? במכללת סולו כמובן, המכללה למקצועות הגרפיקה שמלמדת בשיטת האון ליין. שיטת האון ליין כשמה כן היא, שיטה בה לומדים באמצעות המחשב כשהתלמיד והמורה כל אחד יושב בביתו, ותוכנה מחברת בין שני המחשבים. התקשורת היא באמצעות אוזניות ומיקרופון והתחושה היא כאילו התלמיד והמורה יושבי האחד ליד השני.

למה זה כל כך כדאי?

כי תשומת הלב בלימודים און ליין בשיטת אחד על אחד היא מקסימלית! התלמיד מתקדם בקצב שלו והמורה רואה כל הזמן שהוא בעניינים, ובסופו של דבר הוא מסיים את הקורס עם ידע אמיתי ועם ארגז כלים שיסייע לו בתחום. אין למידה נוחה יותר מאשר בבית בשקט מול המחשב, עם כוס קפה ביד אחת ועכבר ביד השנייה. ואם כבר ללמוד או ליין זה במכללת סולו, והנה הסיבות למה דווקא במכללת סולו.

למה ללמוד דווקא במכללת סולו עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת בבאר שבע?

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה און ליין בשיטת אחד על אחד. צוות המכללה הם מורים בעלי ניסיון רב שעבדו במשרדי הפרסום המובילים בישראל, מעצבים גרפיים מן השורה הראשונה שיש להם המון מה להעביר לתלמידים שלהם. במכללת סולו תקבלו תעודה והכוונה וייעוץ לעבודה לאחר הלימודים.

2018-10-24T12:21:01+03:00