קורס פוטושופ למתחילים ברחובות

קורס גרפיקה ופוטושופ למתחילים ברחובות

אם זה עתה יצאתם לפנסיה או שאתם עומדים אוטוטו להיות פנסיונרים, כל החיים עוד לפניכם. אתם יכולים לעשות המון דברים שלא הספקתם לעשות בעבר ויכולים גם לפתח קריירה חדשה. אם עיצוב מושך אתכם ואם יש לכם אוריינטציה בסיסית למחשבים, קורס פוטושופ למתחילים יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים. תוכלו לאחר הקורס לעשות שימוש בתוכנה הן כתחביב והן כמקצוע. לא תצטרכו כלום מעבר למחשב, את התוכנה עליו וחיבור לאינטרנט ותוכלו להישאר בעניינים. אז מה תוכלו לעשות עם קורס פוטושופ למתחילים כתחביב ומה תוכלו לעשות איתו כמקצוע? איך תוכלו להתפרנס מזה ואיפה תוכלו ללמוד את זה?

פוטושופ ברחובות כתחביב…

פוטושופ היא תוכנת עיבוד תמונות המתקדמת ביותר בעולם. היא תוכנה שמאפשרת לעבוד על תמונות וללטש אותן, והיא יכולה לספק לכם המון תעסוקה. תוכלו לקחת תמונות של הנכדים ולעשות מהן קולאז’, תוכלו לשפר אותן ולהוסיף להן כל מיני אפקטים, תוכלו “לשחק” עם תמונות משפחתיות ולהפוך אותן ליצירת אומנות של ממש, ותוכלו סתם ככה ללמד את הילדים והנכדים שלכם לעשות דברים מיוחדים. כן, גם אתם תוכלו להשוויץ ביידע יש לכם במחשבים ומה אתם יודעים לעשות עם התוכנה. אתם לא צריכים להיות מומחים למחשבים, אתם צריכים אוריינטציה בסיסית ממש בשביל להתחיל.

קורס פוטושופ למתחילים ברחובות

פוטושופ כמקצוע…

אם הפנסיה לא מספיקה לכם ואתם רוצים להוסיף עליה עוד שכר או אם אתם סתם רוצים להרוויח עוד בשביל להעלות את רמת החיים שלכם, אם תלמדו פוטושופ תוכלו לעשות את זה. תוכלו לעצב אלבומים ותוכלו לתת שירות לצלמים, תוכלו לתקן תמונות בשכר ותוכלו לעשות דברים מדהימים אחרים. רוצים לקחת את זה עוד צעד קדימה? תוכלו ללמוד תוכנות נוספות ולעסוק בעיצוב גרפי, תוכלו לעצב פרסומות ותוכלו לבנות אתרי אינטרנט ועוד המון דברים אחרים… אבל רגע, איפה לומדים את זה? איך אפשר ללמוד את התוכנה בלי להצטרף לכיתה? התשובה היא – קורס און ליין במכללת סולו, המכללה ללימוד מקצועות הגרפיקה המובילה בישראל.

עבודה מהבית בעיצוב גרפי - להיות פרילנס בעיצוב

איך לומדים און ליין ברחובות עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ?

לימוד און ליין של קורס פוטושופ למתחילים ברחובות מתבצע באמצעות תוכנה ייעודית שמחברת בין מחשבו של המורה למחשבו של התלמיד. כל אחד יושב בביתו מול המחשב וכל מה שהוא צריך זה את המחשב, חיבור לאינטרנט ומיקרופון עם אוזניות (שעולה כמה עשרות שקלים) אין יותר קל מזה ואין יותר אפקטיבי יותר. לא תצטרכו לשבת עם עוד תלמידים ותוכלו להתקדם צעד אחר צעד בקצב שלכם.

במכללת סולו הוכשרו כבר מאות תלמידים בקורס פוטושופ כמו גם קורסים רבים אחרים, וחלק גדול מן הבוגרים הפכו את תחום הגרפיקה לקריירה משגשגת. במכללת סולו תקבלו יחס אישי וחם, רמה מקצועית גבוהה ומחירים אטרקטיביים. אם אתם רוצים לשדרג את החיים שלכם ורוצים להפוך אותם למעניינים יותר, קורס פוטושופ למתחילים הוא בשבילכם.

.

2019-08-19T10:17:44+03:00