קורס פוטושופ למתחילים בשרון

//קורס פוטושופ למתחילים בשרון

קורס פוטושופ למתחילים בשרון

כמעט כל אחד מגיע לשלב הזה בחיים. השלב בו הוא שואל את עצמו האם הוא נמצא במקום שאליו הוא רצה להגיע בכל מה שקשור לקריירה, האם הוא מסופק מהעבודה שלו? האם הוא לא מוותר יותר מידי בשביל העבודה הזו והאם החיים שלו היו יכולים להיות נוחים יותר. אלו שאלות שאנשים לא שאלו בעבר מכיוון שפעם הכול היה ברור ומקום עבודה היה מקום עבודה. היום בעידן בו על פי הסטטיסטיקות אנשים מחליפים במהלך חייהם לפחות 5 מקומות עבודה, רבים מחפשים את האושר, את הנוחות וכמובן את הפרנסה. ואכן, היום זה בהחלט הזמן לעשות שינוי מרחיק לכת בקריירה, ועם קורס פוטושופ למתחילים בשרון תוכלו להשתלב בתעשיית העיצוב מה שאומר המון עבודה בין כעצמאיים ובין כשכירים.

פוטושופ למתחילים בשרון – מה זה פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנת עיצוב וליטוש תמונות, ולמעשה זו התוכנה המובילה בעולם. זו תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם זו שאחראית גם על אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות. חברת אדובי משדרגת כל הזמן את התוכנות שבבעלותה וביניהן פוטושופ, ועם כל הכבוד לאפליקציות השונות ולתוכנות שאמורות לשדרג תמונות, אף אחת לא באמת מתקרבת ליכולות שמציגה פוטושופ. אז מה אפשר לעשות עם התוכנה? למה כל כך כדאי ללמוד אותה? הנה כמה אפשרויות לעבודה כשכירים או כעצמאיים.

קורס פוטושופ למתחילים בשרון

קורס פוטושופ למתחילים בשרון

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב בשרון ללמוד להיות שכיר או עצמאי…

אם אתם רוצים לקחת את תחום העיצוב עוד צעד אחד קדימה אתם יכולים ללמוד תוכנות גרפיקה נוספת ולהיות מעצבים גרפיים. כשכירים, אתם יכולים לעבוד בבתי דפוס, מערכות עיתונים, אתרי אינטרנט, משרדי פרסום, צלמים וכדומה וכעצמאיים אתם יכולים לתת לכל אלו שירות כפרילנסרים כמו גם לכל אחד אחר. דמיינו לעצמכם את עצמכם עובדים מהבית מתי שמתאים לכם, מתכננים את סדר היום שלכם ומתנהלים ברוגע ונוחות. בשביל לעבוד עם תוכנת פוטושופ אתם צריכים רק מחשב ואת את התוכנה, אבל לפני כן אתם צריכים ללמוד אותה. קורס פוטושופ למתחילים עושים רק במכללת סולו ורק און ליין.

קורס פוטושופ למתחילים בשרון

מה זה בכלל קורס פוטושופ למתחילים בשרון און ליין?

בשביל לעבוד בתחום אתם צריכים רק מחשב וחיבור לאינטרנט ובשביל ללמוד גם כן, ורצוי שיהיו לכם אוזניות ומיקרופון (מה שעולה כמה עשרות שקלים) לימודים און ליין מתבצעים באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שמחברת את מחשבו של המורה עם מחשבו של התלמיד, וכל אחד יכול לשלוט במחשב של השני. התקשורת מתבצעת באמצעות האוזניות והמיקרופון וככה ניתן לקיים שיעור ממש כאילו הוא הה שיעור פרונטאלי.

מכללת סולו צברה ניסיון רב בלימוד בשיטה הזו ומאות תלמידים מרוצים שהשתלבו בתעשייה הם ההוכחה שניתן ללמוד כך ולהצליח. במכללת סולו תפגשו את המורים הטובים ביותר שיסייעו לכם להצליח, ותוכלו לפרוץ קדימה ולעסוק במה שאתם אוהבים, וכמובן להתפרנס מצוין!

2019-07-31T19:25:53+03:00