קורס פוטושופ לצלמים בירושלים

//קורס פוטושופ לצלמים בירושלים

קורס פוטושופ לצלמים בירושלים ללמוד אונליין מהבית

לימודי קורס פוטושופ לצלמים בירושלים מתחיל פה! הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר חינם על יכולות תוכנת הפוטושופ, השיעורים שמוצגים לכם ביוטיוב מוסברים בשפה העברית ובצורה פשוטה, שיעורי הדוגמה מתאימים גם למתחילים בתוכנת הגרפיקה פוטושופ וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את הידע שלהם למתקדמת יותר. כיום פוטושופ נותנת שירותים לצלמים בעיבודי תמונה וביכולות גרפיים לקחת את התמונה לכל מקום שרק אתם רוצים. אמנם השיעורים שהראינו כאן מתאימים יותר למי שרוצה לעסוק בתחומי העיצוב גרפי אך עדיין תוכלו לראות את היכולות של התוכנה בחשיבה המרחבית מאחורי הפקודות שתוכנת הפוטושופ מציעה.

ללמוד הכשרה של קורס פוטושופ צלמים בירושלים ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

קורס פוטושופ לצלמים בירושלים למתחילים ומתקדמים יתמקד בנושא של עיבוד תמונות לאחר צילום, תיקוני תמונות לאחר צילום ועיצוב התמונה מחדש, צלמים לא תמיד יכולים להוציא את המקסימות מהתמונה במיוחד שרוצים להעביר מסר או תחושה דרך התמונות, בלימודי הפוטושופ נתרכז אתכם על הפיכת התמונות להרבה יותר טובות מאיך שנראו בהתחלה ונעצב איתכם את התמונה מחדש לכל צורך שתרצו, עיצוב תמונה מתקדם בהצללות או הכנסת אלמנטים לתמונה כדי שתוכל למכור יותר טוב אם זה בקטלוג או בכל מקום שהיא אמורה להיות. במהלך הקורס נעבוד אתכם לפי סילבוס הקרוס אך עדיין ניתן משקל גדול לצרכים האישיים שלכם, הרי בסופו של דבר כל צלם או צלמת יודעים הכי טוב איך הם רוצים שהתמונה תהיה.

פוטושופ צלמים בירושלים למתחילים 

הדרכה אישית של קורס פוטושופ צלמים בירושלים למתחילים   איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים אישיים אחד על אחד יתקיימו דרך לימודים אונליין, בית הספר יספק לסטודנט תוכנת חיבור שמאפשרת למורה עבודה על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולעבוד אתכם באונליין על התוכנה, השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות. לדוגמה המורה יראה לכם איך לתקן תמונות לאחר צילום עם שימוש בפקודות המיועדות לכך, לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו בעצמכם לבצע את האפקט שלמדתם, אם יש נושא לא ברור באחד השלבים המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו את כל השלבים בצורה ברורה. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על הנושאים שלמדתם בשיעור, שיעורי הבית והתרגול הם הסוד העיקרי ביותר להצלחה האישית שלכם בלימודים, ללא תרגול לא תוכלו להתקדם בתוכנה בצורה מקצועית. אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור איתנו קשר דרך טופס צור הקשר באתר או דרך שיחה טלפונית ולקבל מיועצי הלימוד שלנו את כל הפרטים על מסלולי הלימוד שקיימים בבית הספר. עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר על עולם הפוטושופ ולהתאהב בתוכנה כמו שכבר מליונים התאהבו. צפייה מהנה!

עיצוב אלבומים דיגיטליים

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא תחום שצלמים כל הזמן עוסקים בו, לרוב לאחר ארועים או הפקות הצלמים צריכים להגיש אלבום תמונות שמאכלס בתוכו אין ספור תמונות מנקודות זמן. אלבום דיגיטלי יהיה לרוב עם מספר עמודים רב וישלח להדפסה עם הגדרות שתלמדו במהלך הלימודים. כיום התמחור של אלבום דיגיטלי מגיע ביחד עם הצעת מחיר ‏שצלמים מגישים שמוסיפים את העלות הזאת לתמחור בסוף האירוע.  ‏טכניקות בעיצוב אלבומים דיגיטליים יהיו לשימוש בפקודות ש-Photoshop מאפשרת. החיים היום אפשר להגיד יותר קלים לצלמים בגלל שאפשר בדקות לסדר עמוד של אלבום דיגיטלי. תוכלו לתת מספר פקודות והדברים יהיו לכם בצורה אוטומטית על מאות של תמונות.

עיבוד גרפי לתמונות

עיבוד גרפי לתמונות

עיבוד גרפי  על ידי כלי  עיבוד התמונות מאפשר ב-Photoshop לגעת בהמון תחומים בזמן הצילום שלכם. בלימודים אתם תתמקדו אך ורק בנישה של צילום ולא בנישה של עיצוב גרפי. מעצבים גרפים אמנם צריכים להכין פרסומות ומודעות כדי לשווק  עסקים ואתם צריכים להתמקד באיך להוציא מהתמונה את המקסימום. השיעורים כוללים שיעורי בית, תרגילים, מטלות כדי לאפשר לכם לתפוס ניסיון בתוכנה. במהלך הלימודים נעבוד על תמונות שלכם או תמונות שבית הספר יסתפק לכם. כמובן שבגלל שלומדים אחד על אחד תוכלו למקד את המורה שיהיה ממוקד בדיוק לצרכים האישיים שלכם. כל צלם יודע הכי טוב מה הוא רוצה להוציא מהתמונה וכיצד הוא היה רוצה לראות את התמונה בסוף. לפעמים יש מגבלות שונות בזמן האירוע כגון תאורה או  מחסור מה שמאפשר לכם לקחת את התמונה ולחשוב על Photoshop לאחר מכן. כולנו יודעים שהתוכנה היא מספר אחת‏ ליצירת מניפולציות על תמונות והשמיים הם הגבול  עבודה עם תוכנות ה-Photoshop. ‏תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים כיצד לומדים את הלימודים הללו עם מורים פרטיים אחד על אחד, הלימודים אצלנו מתקיימים רוב ימות השבוע החל מלימודי בוקר, צהריים או ערב. הדגש בלימודים הוא על היחס האישי כי אנו יודעים שלימודים בצורה פרטית ואישית יעבירו אתכם לתוצאות מאוד גבוהות בתוכנה ענקית כמו פוטושופ

2019-08-04T18:11:31+03:00