קורס פוטושופ מזורז

//קורס פוטושופ מזורז

קורס פוטושופ מזורז

בשנת 1826 הומצאה לראשונה המצלמה אשר ידעה לצלם תמונות בשחור לבן. תמונות צבעוניות לעומת זאת, החלו את דרכן רק בתחילת המאה העשרים ורק עבור שימושים מסחריים. מאז תחילת המאה ה-20, המצלמה עברה שינויים טכנולוגיים רבים והשתכללה יותר ויותר. בהתחלה היו אלה המצלמות הביתיות הגדולות עם העדשות המתחלפות, לאחר מכן המצלמות הדיגיטליות וכיום אנו יכולים לראות כי הטלפונים שלנו, המחשבים והאייפדים מכילים מצלמה באיכות גבוהה מאוד. כל הנושא של פיתוח תמונות אף הוא השתנה. בעבר היו מפתחים תמונות בחדר חושך ועם המון חומרים כימיים. בהמשך היו משתמשים במכונות אשר היו מבצעות את הפעולה שהיו עושים בחדר החושך וכיום תמונות הן דיגיטליות וניתן לראות אותן על גבי מסך המחשב, האייפד או הטלפון. יש כאן אבולוציה שהלכה והתקדמה מאוד עם השנים והיא ממשיכה להשתכלל משנה לשנה יותר ויותר.

המעבר מתמונות רגילות לעיבוד תמונה בתוכנה

עד שנות ה-90 היינו מצלמים ומתעדים רגעים בחיינו בעזרת המצלמה וכמו שצילמנו אותם, כך הם נראו. אלו היו תמונות שמשקפות בדיוק את המציאות ומנציחות אותה. משנת 1990 כללי המשחק משתנים כאשר חברת אדובי מוציאה לראשונה את תוכנת הפוטושופ לעיבוד תמונה. כעת היה ניתן לשנות כל נקודה בתמונה, להוסיף צבעים, לשנות תאורה ולהחסיר חלקים ממנה. זה היה צעד טכנולוגי עצום אשר ממשיך ללוות אותנו עד היום. כיום צלמים, מעצבים גרפיים וגם אנשים שאינם מהמקצוע משתמשים בתוכנה על מנת לשנות תמונות, להוסיף להן דרמטיות או אווירה שונה. מדובר בכלי עבודה סופר מקצועי ואיכותי.

קורס פוטושופ מזורז

קורס פוטושופ מזורז

נעים להכיר, תוכנת הפוטושופ של חברת אדובי

תוכנת הפוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה. התוכנה מבוססת על פיקסלים. למעשה כל תמונה מורכבת ממיליוני פיקסלים. התוכנה מאפשרת לבצע שינויים ביחידות הפיקסלים השונות. כך למעשה ניתן לשנות צבעים בתמונה, למחוק, לטשטש ולהסתיר חלקים ממנה ואפילו לחבר בין תמונות. אלו רק מספר קטן של אפשרויות. לתוכנה יש מגוון רחב מאוד של פונקציות ומי שיודע אותה היטב יכול ליצור ממש אומנות בתמונות. התוכנה עובדת בטכנולוגיית השכבות, כל שכבה יוצרת שינוי בתוך התמונה.

מי משתמש כיום בתוכנת הפוטושופ?

הפעמים הראשונות שאנשים שהם לא צלמים או מעצבים גרפיים שמעו על תוכנת הפוטושופ היה כאשר דיברו על התוכנה בהקשר של ריטוש פגמים אצל דוגמניות. בעזרת התוכנה היו יוצרים לדוגמנית עור חלק, מצרים חלקי גוף ואף משנים את מזג האוויר בתמונה כדי ליצור אווירה. אך הפוטושופ היא הרבה יותר מזה ולמעשה מדובר באחת התוכנות המרכזיות ביותר בעבודתם של המעצבים הגרפיים. כיום המשתמשים העיקריים בתוכנה זו הם צלמים ומעצבים גרפיים, אך קיימים גם אנשים רבים שאוהבים לשחק עם עיבוד של תמונות בתור תחביב.

איזה שימוש עושים הצלמים בפוטושופ?

האנשים אשר עוסקים בצילום, עוסקים בסוגי צילום שונים ומגוונים. חלקם עוסקים בצילום אירועים, חלקם בצילום דוגמניות וחלקם בצילומי נוף כתחביב או כעסק למכירת תמונות. כל סוגי הצלמים באשר הם, משתמשים או ישתמשו בתוכנת הפוטושופ. כך לדוגמא, צלם המצלם אירועים מעוניין לתת ללקוחות שלו תמונות באיכות גבוהה. לעיתים במהלך הצילום התמונה נראית פחות טוב ממה שהצלם רצה שתהיה ולכן הוא משתמש בפוטושופ על מנת לתקן את התמונה. אם לדוגמא, חתן וכלה מצטלמים בחורף, אך הצלם רצה ליצור אווירה יותר קיצית, בעזרת תוכנת הפוטושופ הוא יוכל לבצע זאת בקלות. דוגמא נוספת, אם ילד הבר מצווה חווה מצב של פצעי בגרות רבים והצלם רוצה שתהיה לילד מזכרת נעימה יותר, הוא יכול בעזרת הפוטושופ לטשטש ואף להעלים כל פצע שקיים. מדובר בתוכנה שעושה קסמים ומי שלומד אותה מבין עד כמה היא טובה ואיכותית.

איך מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת הפוטושופ?

מעצבים גרפיים עוסקים בהעברת מסר באמצעות אלמנטים, תמונות וכתב. לעיתים המסר שהם מעוניינים להעביר באמצעות התמונה הוא יותר דרמטי ממה שהתמונה המצולמת מעבירה. בעזרת מספר פונקציות פשוטות בתוכנת הפוטושופ, יוכל המעצב הגרפי ליצור את המסרים שהוא מעוניין. כמו כן, תוכנת הפוטושופ מתממשקת עם תוכנות עיצוב אחרות של חברת אדובי, דבר שעוזר מאוד למעצבים הגרפיים לשלב בין גרפיקות שונות. מעצב גרפי יכול להתחיל את עבודת העיצוב בעיבוד תמונה מסוימת בפוטושופ, לעבור לתוכנת האילוסטרייטור ולהוסיף לתמונה אלמנטים ולאחר מכן לעצב כתב בתוכנת האינדיזיין. תוכלו לראות דוגמאות לעיצובים שונים בעזרת התוכנה, בסרטוני ההדרכה באתר של מכללת סולו. בלימודי עיצוב גרפי, תוכנת הפוטושופ היא התוכנה הראשונה שלומדים הסטודנטים וכבר בסיום הלמידה שלה יש להם ידע רב המאפשר להם להתחיל לעבוד.

כיום יש אפליקציות לעיבוד תמונה, למה שלא אשתמש בהם?

עולם האפליקציות הביא אלינו כלים רבים בלחיצת כפתור בנייד. אחד הכלים המרשימים הוא עיבוד תמונות בעזרת אפליקציות. זוהי טכנולוגיה מדהימה, אך חשוב לציין שהיא חובבנית ומתאימה למי שאוהב לבצע שינויים מינוריים על תמונות. כמובן שבאפליקציות השונות קיימות מעט מאוד פונקציות. הפוטושופ מציעה אפשרויות הרבה יותר מתקדמות ומקצועיות. מי שמחפש לדעת עיבוד תמונה בצורה מקצועית מאוד, תוכנת הפוטושופ היא התשובה עבורו.

אני צלם ואני זקוק לידע בפוטושופ, איך אוכל ללמוד את התחום בזמן קצר?

צלמים, בניגוד למעצבים גרפיים, משתמשים לרוב רק בתוכנת הפוטושופ וזקוקים לה לשימושים מאוד ספציפיים. לרוב התוכנה תעזור להם לבצע תיקונים לתמונות והם פחות יתמקדו בהעברת מסר לקהלי יעד, כמו המעצבים הגרפיים. אם אתם צלמים, ודאי אתם מחפשים קורס פוטושופ מזורז, אשר יקנה לכם את הכלים שנחוצים לכם לעבודה על מסלולי לימוד מזורזים לקורס פוטושופ נדבר כעת.

באילו מסלולי לימוד ניתן ללמוד כיום קורס מזורז?

כיום קיימים שלושה מסלולים שבהם ניתן ללמוד את תוכנת הפוטושופ באופן מהיר. האפשרות הראשונה היא לקנות קורס מוקלט. קורס כזה מתאים לכל האנשים שרוצים ללמוד את התחום לבד. בקורס כזה אין מקום לשאלות התלמיד. אפשרות שניה היא לעשות קורס פרונטאלי במכללות לעיצוב גרפי. אפשרות זו מצריכה מכם להגיע למוסד הלימודים באופן קבוע. האפשרות השלישית והטובה מבין השלושה היא ללמוד קורס פוטושופ מזורז אונליין מהבית. כלומר, שיעור פרטי אחד על אחד עם מורה. מדובר בשיעור באיכות גבוהה מאוד המקנה לסטודנטים ידע רחב מאוד בתחום המאפשר להשתלב במשרות שונות.

מה היתרונות של קורס פוטושופ מזורז אונליין מהבית?

להיות צלם, זה מקצוע עם המון לחץ בעבודה. כל יום יש אירוע שיש לצלם ולאחר כל אירוע, יש לשלוח ללקוח את התמונות. על מנת לשלב קורס פוטושופ מקצועי ומזורז, תוכלו לעשות קורס אונליין מהבית, שעה  וחצי בשבוע וכך לשלב את זמן הקורס יחד עם זמן העבודה. קורס אונליין מהבית חוסך לכם את היציאה מהבית, חיפוש חניה וגם חוסך לכם בהוצאות הנסיעה. מעבר לכך, הקורס מקנה לכם למידה איכותית מאוד בשל העובדה כי מדובר בשיעור פרטי אחד על אחד.

מה צריך בשביל ללמוד קורס פוטושופ אונליין מהבית?

בשביל ללמוד קורס פוטושופ מזורז מהבית לא צריך הרבה. יש צורך במחשב, אינטרנט, אוזניות ורמקול. תוכנת חיבור בניכם לבין המורה ותוכנת פוטושופ תקבלו מהמכללה. כמו שאתם רואים, זה מאוד פשוט ללמוד אונליין מהבית וגם מאוד משתלם. אתם לא צריכים לקנות דברים מיוחדים עבור הקורס, תוכלו להשתמש במחשב שקיים לכם בבית ובאוזניות של הטלפון הנייד שלכם ואינטרנט זה משאב שיש כיום לכולם. ללמוד אונליין מהבית כיום זה לא דבר מסובך, אלא פשוט מאוד.

למי עוד מתאים קורס פוטושופ?

קורס פוטושופ מזורז הוא קורס שמתאים גם לאנשים שאוהבים לשחק עם עיצובים של תמונות בתור תחביב או עבור אנשים שמתלבטים האם ללמוד עיצוב גרפי ומעוניינים להתנסות. כמו כן, הקורס יכול לשמש גם אנשים שרוצים ליצור אלבומים דיגיטליים. למעשה מדובר בתוכנה סופר שימושית שכדאי להכניס לסל הכלים שלנו.

 איפה לומדים כיום קורס פוטושופ מזורז אונליין מהבית?

אחת המכללות המפורסמות ביותר בתחומי העיצוב בלמידה אונליין מהבית היא מכללת סולו. מדובר על מכללה שמלמדת עיצוב גרפי ומקצועות עיצוב שונים להייטק ובין היתר היא גם מלמדת את תוכנת הפוטושופ. למכללה ניסיון רב של 15 שנים בלמידה אונליין מהבית. הלמידה מתבצעת אחד על אחד, מורה מול תלמיד בשיטה ייחודית שבה התלמיד מטמיע את החומר היטב. שיעור במכללה מתנהל בקצב שלכם, בכל זמן נתון אתם יכולים לשאול שאלות. תחילה יבדוק המורה את שיעורי הבית שלכם, לאחר שיענה על השאלות שלכם, תעברו להקניה של חומר חדש, אותו תתרגלו עם המורה ולבסוף תקבלו שוב שיעורי בית. במתכונת למידה זו תצאו עם ידע רחב בעיבוד תמונות בפוטושופ.

מהם הנושאים החשובים ביותר שנלמדים בקורס פוטושופ מזורז אונליין מהבית?

כאשר לומדים קורס פוטושופ מקצועי, למעשה במשך שלושה חודשים, אחת לשבוע במשך שעה וחצי, לומדים את התוכנה עצמה ומעבר לתוכנה לומדים גם גרפיקות ועיבודי תמונה שניתן לייצר בעזרתה. צלמים ואנשים שילמדו בקורס פוטושופ מזורז אונליין מהבית, ידעו בסוף הקורס לבצע המון פונקציות על תמונות, ליצור בהן דרמטיות, שינוי אווירה, תיקון של תמונות, חיבור בין תמונות ועוד המון אפשרויות סופר יצירתיות שהתוכנה מאפשרת. עבור הצלמים זהו כלי מדהים ביצירת תמונות ברמה גבוהה מאוד.

האם למידה של קורס פוטושופ בלבד יכולה להביא אותי ליצירת עסק רווחי מהבית?

התשובה היא כן! כיום צלמים רבים שעסקים במלאכת הצילום, מוציאים את החלק של עיבוד התמונה ויצירת אלבומים דיגיטליים למעצבים גרפיים ואנשים שלמדו את תוכנת הפוטושופ. אנשים אלו יכולים לייצר עסק רווחי מאוד. כל עיצוב של אלבום דיגיטלי היום, שווה ערך לטווח מחירים של 1500 – 3000 שקלים. אנשים שמחפשים תעסוקה מהבית יכולים ליצור לעצמם עסק מאוד יציב על ידי הכנת עבודות עיבוד תמונה למספר צלמים יחד.

עם מה תצאו בסיום הקורס?

כאשר תסיימו ללמוד את קורס הפוטושופ יהיה בידיכם ידע רב המאפשר לכם להכין אלבומים דיגיטליים, הכנה של מודעות פרסום וסוגים שונים של עיבוד תמונה. כמו כן, עד סוף הקורס יהיה בידיכם תיק העבודות שיצרתם במו ידיכם לאורך הקורס. בכל שיעור תקבלו שיעורי בית שבהם עם הזמן תיצרו עבודות איכותיות שיוכלו להיכנס לתיק העבודות שלכם. אם אתם צלמים, תוכלו להראות את העבודות ללקוחות, אם אתם רוצים להציע שירותי עיבוד תמונה לצלמים, תוכלו להראות את האלבומים שיצרתם. תיק העבודות משקף את הידע המקצועי שלכם ובאמצעותו ניתן להתקבל לעבודה ולרכוש לקוחות.

לסיכום, אם אתם אומנותיים מאוד, מעניין אתכם לבצע שינויים בתמונות כדי להעביר מסר או ליצור אלבומים דיגיטליים, אם אתם צלמים שמחפשים להתמקצע בתוכנת העיבוד המקצועית, זה הזמן לתת לעצמכם מתנה וללמוד קורס פוטושופ אונליין מהבית. פנו אלינו עוד היום, למכללת סולו ואנו נשמח להסביר יותר על הקורס.

2020-11-28T21:22:03+02:00