קורס פוטושופ מתוקשב

//קורס פוטושופ מתוקשב

קורס פוטושופ מתוקשב

רוצים ללמוד פוטושופ אבל אין לכם זמן לצאת מהבית? רוצים ללמוד פוטושופ, אך כל התוכניות ללימודים אינן מאפשרות לכם לשלב את הלימודים עם העבודה? יש לנו פתרון מצוין, בואו ללמוד קורס פוטושופ מקצועי באופן מתוקשב. בכתבה הבאה אנו נסביר מהו קורס פוטושופ מתוקשב, איפה לומדים אותו באופן מקצועי, מה התוכנה מאפשרת ובאילו תחומים ניתן להשתלב.

נעים להכיר, פוטושופ למתחילים

הפוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה. היא מאפשרת לקחת כל תמונה שצולמה או שצילמתם בעצמכם ולשנות בה פרטים, צבעים ואלמנטים שונים בעזרת מספר פעולות פשוטות. הפוטושופ עובדת בעזרת פיקסלים. כל פיקסל הוא חלקיק קטן מאוד בתמונה. לאחר שיודעים את התוכנה היטב קל מאוד למחוק פגמים מסוימים, לשנות מזג אויר, להדגיש פרטים מסוימים בתמונה ואפילו לשלב תמונות אחת עם השנייה. לתוכנה יתרונות רבים ומשתמשים בה במקצועות שונים ומגוונים. את המקצועות הללו נפרט כעת.

תוכנת הפוטושופ עבור צלמים

אחד המקצועות שיותר מזוהים עם תוכנת הפוטושופ הוא מקצוע הצילום. צלם בערב חתונה מצלם לפחות 5000 תמונות. לא תמיד התמונות יוצאות בדיוק כפי שהיה רוצה. על מנת להוציא מבית העסק שלו עבודת צילום איכותית, עובר הצלם על התמונות הנבחרות ועושה תיקונים בעזרת תוכנת הפוטושופ. התיקונים יכולים להיות תיקוני אור וצבע או תיקונים של פגמים בפנים של החתן והכלה. לעבור על תמונות רבות ולבצע בהן תיקונים זה לא דבר פשוט ולכן צלמים רבים, לרוב ישלמו לאנשים שיודעים את התוכנה היטב או למעצבים גרפיים. מי שעשה קורס מקצועי בפוטושופ, יוכל להיות עוזר צלם בתיקוני תמונות.

תוכנת הפוטושופ ביצירת אלבומים דיגיטליים

עוד תחום שבו משתמשים בתוכנת הפוטושופ הוא התחום של אלבומים דיגיטליים. באלבום אנו נשים את התמונות הטובות ביותר מהאירוע שמשקפות הכי טוב את השמחה שהייתה. נהוג לשים תמונות מכל חלקי הערב הכוללות את כל בני המשפחה המצומצמת והקרובה. מי שמעצב אלבומים דיגיטליים, יתחיל את העבודה בתוכנת הפוטושופ, על מנת לעצב את התמונות ואת העמודים של האלבום. לרוב אין צורך בתוכנות נוספות, אך בהמשך תוכלו ללמוד גם את תוכנת האילוסטרייטור כדי להוסיף ולעצב גרפיקות מיוחדות.

תוכנת הפוטושופ עבור מעצבי אתרים

תמונה אחת שווה אלף מילים, כך אומרים. ולכן באתרי אינטרנט לרוב תראו המון תמונות כי הן מעבירות מסר ומשקפות המון. אך יש גם חשיבות גדולה למראה התמונה, האיכות שלה ואיך היא מעבירה את המסר. כך לדוגמא, אם מדובר באתר של פסטיבלים, אנו נרצה לראות תמונות המשקפות, שמחה והנאה. ניתן לייצר זאת בעזרת צבעים בתמונה. ניתן לשנות את הצבעים שיראו כי מדובר באור יום, גם אם היה מעונן יותר באותו יום. ניתן להוסיף דרמטיות לפנים של האנשים ועוד מניפולציות המשקפות מסרים.

עיבוד תמונות בפוטושופ עבור מעצבים גרפיים

פוטושופ היא אחת התוכנות הכי בסיסיות בלימודי עיצוב גרפי. היא נלמדת יחד עם תוכנת האילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין המאפשרות להמשיך ולעבוד על אותם קבצי תמונות שעליהן עבדתם וביצעתם עיבוד תמונה. מעצבים גרפיים משתמשים בתמונות עבור עיצוב של קטלוגים, עיצוב של שלטי חוצות, עיצוב של באנרים ועוד חומרי פרסום שונים. המעצב הגרפי במהות שלו מעביר מסרים על ידי גרפיקה והוא עושה זאת גם בעזרת תמונות.

מהו קורס פוטושופ מתוקשב?

בעשור האחרון האינטרנט נכנס חזק למחוזותינו והביא עמו את האפשרות לנהל שיחות אינטרנט דרך המחשב, כך שניתן לראות את מסך המחשב של אדם מסוים מרחוק וגם לראות את האדם באופן כללי בעזרת מצלמה. בשנה האחרונה הלמידה המתוקשבת עלתה לכותרות בעקבות משבר הקורונה שבו אנשים היו חייבים לעבוד מהבית ולבצע כך פגישות עבודה. כיום ניתן ללמוד כך גם את קורס הפוטושופ ולמעשה יש מכללה אחת שעושה זאת כבר יותר מעשור. מכללת סולו כבר יותר מעשור מלמדת את תחומי העיצוב וההייטק אונליין מהבית והיא מלמדת גם את קורס הפוטושופ באופן מקצועי בנפרד והכל קורה באמצעות האינטרנט והמחשב. בקורס פוטושופ מתוקשב במכללת סולו, תלמדו את התוכנה באופן מקצועי על ידי מורה פרטי. המורה ילמד בביתו ואתם תהיו בביתכם. כל מה שצריך זה מחשב, אינטרנט, אוזניות ותוכנת חיבור שהמכללה תחבר אתכם אליה.

מה לומדים בקורס פוטושופ מתוקשב במכללת סולו?

במכללת סולו תלמדו את התחום במשך שלושה חודשים. המכללה מלמדת את התוכנה בהתאם לצרכים שנדרשים בשוק העבודה על מנת שתוכלו לצאת החוצה עם ידע יישומי שמאפשר לכם לעבוד. כחלק מהשיעורים תלמדו את הפונקציות השונות של התוכנה, תתנסו בעיבודי תמונה מגוונים, תשלבו תמונות אחת עם השנייה, תלמדו לכתוב בתוכנה, לצייר על תמונה וליצור אפקטים שונים. לקראת סוף הקורס תדעו לעצב מודעות פרסום מרהיבות, אלבומים דיגיטליים ועיבודי תמונות מקצועיים.

קורס פוטושופ מתוקשב ONLINE

קורס פוטושופ מתוקשב ONLINE

האם הלמידה בקורס מתוקשב נחשבת לאיכותית?

למידה מתוקשבת במכללת סולו היא איכותית מאוד ומקצועית. הקורס הוא למעשה שיעור פרטי בו המורה מלמד אתכם את הנושא לפי הקצב שלכם. אם לא הבנתם משהו, תמיד תוכלו לשאול ולבקש לחזור על חומר מסוים. אם איטי לכם, תמיד תוכלו לבקש להאיץ. אינכם תלויים בתלמידים אחרים.

מה צריך כדי להתקבל לעבודות בתחום של פוטושופ?

כדי להתקבל לעבודות בתחום של עיצוב בפוטושופ, עליכם להיות מקצוענים בתוכנה ועליכם ליצור במהלך הלימודים תיק עבודות משובח אשר משקף היטב את יכולות העיצוב שלכם. צלמים ולקוחות ירצו לראות איך כושר העיצוב שלכם והיצירתיות באים לידי ביטוי בעיצובים שלכם ואת זה ניתן לראות רק בתיק העבודות. במכללת סולו שמים דגש גדול בכל קורסי העיצוב על תיק עבודות איכותי שאתו תוכלו לצאת לשוק העבודה. זהו נושא חשוב מאוד שבלעדיו יהיה לכם קשה ליישם את התחום באופן מקצועי.

איפה מוצאים עבודה בתחום? האם יש לתחום ביקוש?

לתחום של עיצוב תמונות בפוטושופ יש ביקוש רב. צלמים רבים לא מספיקים לעשות את עבודת העיבוד בעצמם ולכן מוציאים את התחום החוצה ומעסיקים פרילנסרים. תוכלו להציע את שירותיכם למספר צלמים יחד ולפתוח עסק שנותן שירותים של עיבוד תמונה ועיצוב של אלבומים דיגיטליים. בוגרי הקורס של מכללת סולו, יוכלו להצטרף לקבוצת הפיסבוק הגדולה של המכללה אשר מפרסמת בכל יום עשרות משרות בתחום. תוכלו להגיש למשרות אלו קורות חיים ותיק עבודות ולנסות להתקבל.

האם מדובר בעבודה של שכירים או פרילנסרים?

לרוב אתם תראו פרילנסרים בתחום ופחות שכירים, אך יש אם תהיו שכירים, סביר שתעבדו עם צלם אחד. בתור פרילנסרים תהיה לכם האפשרות לתת שירות למספר צלמים יחד ולהרוויח הרבה יותר. קחו זאת כשיקול ואם להיות עצמאי מתאים עבורכם, קחו זאת בשתי ידיים. זו עבודה שניתן לבצע מהבית ומכל מקום שיש בו אינטרנט. זו עבודת עיצוב מהנה מאוד למי שמעניין אותו לבצע מניפולציות שונות על תמונות וניתן להרוויח ממנה כסף רב.

לסיכום, קורס פוטושופ הוא קורס מצוין על מנת ללמוד מקצוע עיצובי רווחי. ניתן לעזור להמון צלמים בעיבוד תמונות וביצירת אלבומים דיגיטליים. את הקורס ניתן ללמוד כיום באופן מתוקשב ומקצועי במכללת סולו אשר לה ניסיון של 15 שנים בלימוד מקצועות העיצוב אונליין מהבית. צרו עימנו קשר ונשמח לתת פרטים נוספים.

2021-01-03T13:49:04+02:00