קורס פוטושופ עפולה

//קורס פוטושופ עפולה

מחפשים בית ספר ללימוד פוטושופ או עיצוב גרפי באזור עפולה והצפון? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תקבלו טיפים איך ללמוד את עולם הגרפיקה ממוחשבת ללימודי תעודה מהבית בהוראה פרטית אחד על אחד בצורה פרטית ואישית, נסביר לכם מה זה בכלל פוטושופ ואיך אפשר לבצע עיצובים גרפיים עם התוכנה מספר אחת בעולם העיצוב הגרפי. נדגים לכם סרטוני הסבר מדהימים שמוסברים בשפה העברית ובצורה פשוטה על יכולות התוכנה, נסביר לכם על החשיבה המרחבית ופיתוח היצירתיות של המעצבים הגרפיים והגרפיקאים.

לימודי קורס PHOTOSHOP בעפולה מה זה פוטושופ

תוכנת פוטושופ פותחה על ידי חברת אדובי מערכות, התוכנה שימושית בעולם העיצוב הרב תחומי וצילום בפרט, שימושית מאוד בעולם המעצבים הגרפיים, צלמים, מעצבי פנים אופנה ועוד, אחראית על בניית הדמיות דיגיטליות ומניפולציות על תמונות, כלי התוכנה מאפשרים עיבודים ותיקונים על תמונות לאחר צילום ויצירת אווירה ועיצובים גרפיים שחומר הגלם שלנו הוא תמונה, כמובן שאפשר לבצע עיצובים ללא תמונות אבל פוטושופ תמיד תדע לעבוד על תמונות בצורה נפלאה, חלק מכלי התוכנה נחשבים ליצירת אפקטים ובשפה המקצועית נקראים פילטרים, יכולות הפילטרים הם גבוהות החל מהפיכת תמונות לציור ועד ליצירת טקסטורות גרפיות מדהימות. בסרטונים ובשיעורי הדגמה שתראו כאן תוכלו לראות את החשיבה המרחבית שמעצבים גרפיים וגרפיקאים מבצעים החל משימוש בפקודה פשוטה ושילוב של פקודה אחרת להטמעת עיצובים ועד ליצירת מניפולציות להעברת מסר מסוים.

איך אפשר ללמוד פוטושופ בעפולה והצפון מהבית אונליין דרך האינטרנט?

לימודים בעפולה והצפון בתחומי הגרפיקה ועיצוב יהיו במסגרת לימודי עיצוב אונליין, לימודים אונליין מתבצעים בשיטה הבאה: המורה מחובר למחשב שלכם ויכול לעבוד איתכם על העכבר שלכם, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, במסגרת השיעור המורה הפרטי שלכם ידגים לכם צעד אחר צעד איך לעבוד בתוכנת הפוטושופ ולאחר ההסבר של המורה תצטרכו אתם לראות אם אתם מבינים את החומר שנלמד, התרגול יהיה בזמן השיעור ואם לדוגמה לא הבנתם נושא מסוים המורה יחזור על החומר הלא ברור, במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים מעשיים כדי להטמיע את החומר הנלמד בקורס, שעות הלימוד מגוונות ויכולות להיות בכל שעות היום הכל בהתאם למסלול הלימודים שאתם רוצים ללמוד בו, החל מלימודי בוקר, צהריים או ערב, שיעורי בית יתקבלו בכל שיעור ושיעור להכנת תיק עבודות בעיצוב גרפי בתוכנת הפוטושופ או בכל מסלול אחר שתלמדו.

לימודי תעודה בעיצוב גרפי או בסיום לימודי תוכנת הפוטושופ עם תיק עבודות בעיצוב

תעודת סיום לימודים תתקבל לאחר ביצוע כל המטלות הגרפיות שקיבלתם במהלך הלימודים, במסגרת בית הספר לעיצוב גרפי אונליין תוכלו לרכוש מקצועות כגון לימודי תוכנה בלבד או לימודי תעודה של מעצבים גרפיים מסלולי לימוד ארוכים יותר שיאפשרו לכם ללמוד לימודי תעודה בתחום עם תיק עבודות שיפתח לכם דלתות בתחום, אתם מוזמנים עוד היום ליצור איתנו קשר ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, קבלו את הפרטים איך ללמוד מהבית, שעות לימוד שנוחות לכם ללמידה ועוד, עד אז תוכלו להתרשם משיעורי ההסבר בחינם על יכולות תוכנת הפוטושופ ולהתרשם מיכולות התוכנה מספר אחת שלא יודעת גבולות ומעצורים בעולם העיצוב גרפי, צפייה מהנה!

לימודי קורס PHOTOSHOP בעפולה - מה זה פוטושופ

2019-08-04T18:48:38+03:00