קורס פוטושופ פתח תקווה

//קורס פוטושופ פתח תקווה

מחפשים מידע איפה לומדים את תוכנת הפוטושופ בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תקבלו את כל הפרטים על לימודי תוכנת הגרפיקה בפתח תקווה והמרכז, לרוב לימודי פוטושופ מגיעים כחלק מלימודי עיצוב גרפי כמובן שתוכלו ללמוד את התוכנה במסגרת לימוד פוטושופ במתכונת אישית אחד על אחד מהבית אונליין, הלימודים בבית הספר יהיו לימודי תעודה בעיצוב בתוכנה, הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר חינם על יכולות תוכנת הפוטושופ, תוכלו לראות איך מעצבים גרפיים חושבים ומוציאים רעיון גרפי. השיעורים ביוטיוב כאן מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה ביותר ותוכלו לראות צעד אחר צעד איך מבצעים עיצובי גרפיקה דיגיטלית מתמונות בצורה פשוטה ביותר.

ללמוד פוטושופ בפתח תקווה מה כולל הקורס האישי

קורס פוטושופ בפתח תקווה ADOBE PHOTOSHOP מתאים למתחילים בתוכנה וגם לקהל שיש לו רקע בתוכנה ורוצה לשדרג את הידע שלו, הלימודים כוללים מגוון נושאים החל מעיצוב תמונות לקידום מכירות כגון שיווק עסקים ברשתות החברתיות או לדפוס, נושא עיבוד תמונות לאחר צילום יהיה חלק נכבד בתוכנה היות והתוכנה רובה עוסק בתמונות, במסגרת הלימודים נלמד לחשוב כיצד להעביר את המסר בפרסומת בצורה הכי טובה שיכולה להיות תוך שימוש בפקודות בתוכנה, נעצב גרפיקות פרסומיות, אלבומי תמונות, נתקן תמונות לאחר צילום ועוד, המטרה בקורס לגרום לכם לחשוב כמעצבים גרפיים ולפתח לכם את הכישרון בתוכנה תוך שימוש בתרגילי עיצוב מקצועיים. במסגרת הלימודים תקבלו מטלות ותרגילים כדי לחדד לכם את החומר שנלמד בשיעור. בשיעורי הסבר שמופיעים לכם כאן תוכלו לראות כיצד המעצבים הגרפיים לוקחים חומר גלם ועל ידי שימוש במספר פקודות יוצרים קומפוזיציה עיצובית עם סידור של אלמנטים בצורה נכונה.

איך ללמוד קורס אישי בפוטושופ באזור פתח תקווה והמרכז?

לימודים אישיים אחד על אחד דרך המחשב יתבצעו תוך שימוש בתוכנת חיבור בין המחשב של המורה לתוכנת הפוטושופ במחשב האישי שלכם, המורה יוכל אונליין להדריך אתכם צעד אחר צעד איך לעבוד ולהשתמש בתוכנה בצורה נכונה, המורה ידריך אתכם על נושא מסוים ואתם תצטרכו לתרגל לאחר ההסבר של המורה, המורה יוכל לראות אונליין אם אתם הבנתם את החומר שנלמד או לא, השיחה תתבצע דרך המחשב תוך שימוש של מיקרופון ואזניות.

במהלך השיעור תקבלו תרגילים מעשיים שיעזרו לכם לפתח את החשיבה המרחבית בעולם העיצוב הגרפי, תקבלו תרגילים ושיעורי בית על פקודות שלמדתם כדי לשלוט בתוכנה בצורה מהירה, ככל שתתרגלו הרבה את מה שתלמדו בלימודים תוכלו להפגין יצירתיות בצורה מדהימה, פוטושופ ידועה כתוכנה שאיתה מתחילים לרוב מסלולי לימודי עיצוב גרפי בפתח תקווה, אנו מציעים לכם מלבד לימודי תוכנת הפוטושופ מסלולי לימוד של מעצבים גרפיים לימודי תעודה או בניית אתרים, תוכלו לשוחח עוד היום עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, תקבלו מידע על שעות הלימוד ועלויות הקורס, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בחינם בשיעורי היוטיוב שהכנו במיוחד בשבילכם, צפייה מהנה!.

מסלולי לימודי עיצוב גרפי בפתח תקווה

2019-08-04T18:38:28+03:00