קורס ציור בזום
קורס ציור בזום

קורס ציור בזום

קורס ציור בזום – שיעורי ציור איור גרפי דרך האינטרנט אונליין – ללמוד לצייר דרך המחשב

הזום נכנס חזק בשנה האחרונה בעקבות משבר הקורונה שפקד את העולם. אנשים איבדו את עבודתם והיו צריכים לעבור אל הדיגיטל. פגישות עבודה נעשו בזום, חגים נעשו בזום, מפגשי משפחות עברו לזום וגם בלימודים הגבוהים והקורסים. המשבר הוכיח כי כיום ניתן ללמוד כל דבר בדיגיטל, אך חשוב לציין שעוד הרבה לפני הקורונה, יותר נכון 15 שנים אחורה, מכללת סולו לימדה באונליין והבינה כי הדיגיטל הוא הבשורה של המאה ה-21. מכללת סולו מלמדת עיצוב גרפי, ציור דיגיטלי ולימודי עיצוב להייטק אונליין מהבית באמצעות תוכנות חיבור, בניהן גם הזום והיא עושה זאת בהצלחה כבר שנים ועם מאות תלמידים מצליחים בשוק העבודה.

פלטפורמת האונליין מאפשרת גמישות ושילוב לימודים יחד עם עוד דברים חשובים בחיים כמו עבודה מסודרת, חיי משפחה ופנאי. כולנו מכירים את הסטודנט העייף שרק מחכה שארבע השנים של הלימודים יגמרו והוא יוכל לחזור ולעבוד במשרה מלאה. במכללת סולו אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתם יכולים לעבוד במשרה מלאה ופעם בשבוע ללמוד שעה וחצי אונליין מהבית.

למי מתאימים לימודי ציור אונליין בזום?

לימודי ציור אונליין מתאימים לכל מי שמעוניין ללמוד ציור. והם מאוד נוחים עבור אימהות המשלבות משפחה וקריירה, זה מאוד מתאים לאנשים שרוצים לחסוך כסף רב ולעבוד במשרה מלאה במגביל ללימודים, זה מתאים לכל מי שהמתכונת של למידה קבוצתית פחות מתאימה לו והוא מחפש קורס אחד על אחד. כל זה מתקיים  מכללת סולו כבר 15 שנים.

אם עד היום התלבטתם, לא ידעתם אם תצליחו לשלב, בחרתם לדחות את הלימודים כי מבחינתכם אין לכם זמן כרגע, במכללת סולו אתם לא צריכים להתלבט יותר כי הם מביאים לכם את הפתרון המושלם ללימודים שלוקחים בחשבון גם את חיי היום יום.

האם בשעה וחצי בשבוע אצליח ללמוד מקצוע כמו איור וציור דיגיטלי?

אנו מבינים למה זה נשמע לכם תמוה, כאשר בשוק הלימודי יש מכללות רבות שמלמדות את התחום בעלות גבוהה ולפעמים אף גבוהה מאוד וכמה ימים בשבוע. אך ההבדל העיקרי הוא בכך שבמכללות אחרות לומדים בכיתה עם עוד הרבה תלמידים שקובעים יחד את הקצב. בעוד בשיעור פרטי אחד על אחד הקצב הוא שלכם וההספק הוא הרבה יותר גדול. לימודים אחד על אחד הם לימודי בוטיק איכותיים. לא סתם הורים שרוצים לקדם ילדים בלימודים לוקחים להם מורה פרטי, כי השיטה עובדת! וזה מתרחש גם אצלנו במכללת סולו, כאשר גם המורים מביאים איתם איכות ומקצועיות.

ומה לומדים בשיעורי ציור בזום?

בשיעורי ציור בזום לומדים נושאים רבים ומגוונים. חשוב להבין, לא מדובר בסדנה, מדובר בקורס של שלושה וחצי חודשים שבהם תלמדו טכניקות רבות בציור דיגיטלי. כמו שבציור עם צבעים וקנבס יש טכניקות ציור מקצועיות, גם בציור הדיגיטלי יש כאלו ואף מצטרפות אליהן טכניקות נוספות הקשורות לתוכנה עצמה. התוכנה שבה מציירים באופן ממוחשב היא תוכנת האילוסטרייטור של חברת אדובי. חברת דובי מייצרת תוכנות גרפיות עבור מעצבים גרפיים. אחד התחומים החזקים כיום אצל מעצבים גרפיים הוא הציור הדיגיטלי שמקבל תאוצה גבוהה ומגיע אלינו בכל הפלטפורמות.

מהן הפלטפורמות שבהן בא לידי ביטוי הציור הדיגיטלי?

התשובה היא בכל מקום! ציור דיגיטלי תראו בלוגואים של חברות שונות. הלוגו מורכב מציור או איור המעבירים מסר ואליהם מצטרף סלוגן. תוכלו לראות גם ציור דיגיטלי באנימציות. כיום עסקים רבים מעבירים מסרים שיווקיים באמצעות סרטוני אנימציה והצייר הדיגיטלי הוא זה שמצייר את הדמויות המעבירות את המסרים. אותן דמויות אנימציה מצוירות נמצאות כמובן גם בסדרות ילדים מצוירות ובספרי ילדים שגם אותן מצייר הצייר הדיגיטלי. אפילו תחום האופנה נכנס לציור הדיגיטלי. אם בעבר מעצבת אופנה הייתה יושבת שעות לצייר ולבצע מחיקות על דף בעת יצירת השמלה המבוקשת, הרי שהיום בעזרת הציור הדיגיטלי ניתן לצייר שמלה ואז לבצע שינויים אונליין מבלי לזרוק עוד דף ועוד דף של סקיצה שלא צלחה. בכל מקום כיום הציור הדיגיטלי נמצא ולכן הביקוש לעבודה בתחום זה הוא גבוה מאוד וממשיך להתפתח ללא היכר.

אם אין לי כישרון ציור ואיני יודע לצייר על קנבס, האם אוכל ללמוד ציור בדיגיטל?

אז ברור לכולם שכישרון יכול בהחלט לעזור, אך אם אין לכם כישרון מולד, זה לא אומר שלא תדעו לצייר בדיגיטל. בקורס תלמדו טכניקות ציור טכניות ממוחשבות שיאפשרו לכם להפוך לציירים מוכשרים. סטודנטים שלנו לפעמים לא מאמינים לציורים שהם ציירו בעצמם. בכתבה הזו תוכלו לראות סרטונים של המכללה המראים שלב אחר שלב טכניקות מעשיות בציור דיגיטלי בעזרת תוכנת האילוסטרייטור. כמו כן, בתוך האתר של מכללת סולו נמצאים עוד מגוון סרטונים בתחום שיעזרו לכם לבחון האם התחום מעניין אתכם.

מה אני צריך כדי ללמוד ציור דיגיטלי במכללת סולו?

במכללת סולו לומדים אונליין מהבית ולכן מה שאתם צריכים זה שעה וחצי פנויות בשבוע, עוד כשלוש שעות לתרגול שיעורי בית במהלך השבוע, מחשב, עכבר כמובן, אוזניות עם רמקול ותוכנת חיבור שאנו נספק לכם יחד עם תוכנת האילוסטרייטור. מעבר לכך, הרבה רצון ושמחה ללמוד את המקצוע המעולה והמתפתח הזה. זה הכל! לא צריך לעבור לשום מקום, לא למצוא חניה ובטח לא לבזבז זמן וכסף על נסיעות. הכל בבית שלכם, בנוחות שלכם עם כוס הקפה שלכם ואפילו בפיג’מה. כאשר לומדים בכזאת נוחות, אין ספק שהלימודים הם חוויה אחת גדולה.

הבוגרים שלכם מצליחים להתקבל לעבודה אחרי הלימודים? – לימודי ציור ואיור גרפי לתיק עבודות ותעודה מקצועית המתקבלת בסיום ההכשרה המקצועית

אז קודם כל התשובה היא בוודאי! חשוב להבין שבמקצועות העיצוב בדיגיטל מה שקובע זה העבודות שלכם. תביאו עבודות מקצועיות, יקבלו אתכם לעבודה ואין זה משנה האם למדתם תואר בתחום או תעודה. הכישרון והמקצועיות הם מה שמדברים. המעסיקים לא מחפשים תעודות על הקיר, הם מחפשים אנשים ביצועיסטים, הם מחפשים אנשים שמבינים עיצוב, הם מחפשים ציירים ברמה גבוהה וזה מה שאנחנו מלמדים בקורסים שלנו. אנו מלמדים את הקורס נדבך על נדבך על מנת שאתם תדעו את היסודות ברמה גבוהה מאוד ותצליחו מתוך היסודות להוציא את היצירתיות. זו לא למידה טכנית בלבד, אלא למידה פעילה שבה מלמדים את החומר תוך התנסות. רק כך ניתן להצליח בתחום. למידה של התוכנה בלבד לא תביא אתכם לרמה שאתם יכולים לעבוד.

האם ניתן להתנסות במכללת סולו בשיעור ניסיון ציור במחשב?

באתר של מכללת סולו יש שעורים לדוגמא שהוקלטו במיוחד עבור סטודנטים שרוצים לבחון את צורת הלימוד. כנסו לאחד מהשיעורים המוקלטים באתר, הקשיבו להסברים, צפו איך מתנהל שיעור ותוכלו לקבל תשובה מיידית על שאלה זו. אנו דוגלים ומאמינים בשקיפות ורצים בהצלחה של התלמידים שלנו. הצלחה שלכם היא הצלחה שלנו. כמו כן, באתר נמצאים עבודות ציור ועיצוב גרפי של סטודנטים שלמדו אצלנו. תוכלו להתרשם מרמת המקצועיות שנראית היטב בעבודות אלו.

לסיכום, אם ציור דיגיטלי הוא החלום שלכם, אם עד עכשיו לא מימשתם אותו מכל מיני סיבות, אם התרשמתם מצורת הלימוד שלנו והתרשמתם מהשיעורים המוקלטים, צרו איתנו קשר. אנו מחכים ומאוד מתרגשים ללמד אתכם. מיטב המורים בתחום מחכים רק לכם!