קורס ציור בשפלה

//קורס ציור בשפלה

רוצים ללמוד לצייר ולאייר גרפיקה דיגיטלי במחשב באזור השפלה? אתם במקום הנכון! במאמר זה תוכלו לראות שיעורי הסבר מה זה בכלל ציור דיגיטלי וכיצד תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור יכולה לעזור לכם, זה לא משנה אם אתם רוצים ללמוד לצייר לתחביב או למקצוע עדיין אתם תיהנו מכל תהליך הלמידה של תוכנת הגרפיקה ממוחשבת שפותחה על ידי חברת אדובי. לימודי ציור יהיו דרך האינטרנט עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם. על שיטת הלימודים הפרטית תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות, בקורס ציור נתרכז במספר סגנונות ציור והמורה הפרטי שלכם יהיה פתוח לסגנונות איור שונים כדי לאפשר לכם להתמקד בדברים שאתם הכי אוהבים וזה לצייר במחשב, הקורס בגרפיקה באיור וציור דיגיטלי מתאים גם למתחילים שלא יודעים לצייר בכלל או לא ציירו בכלל מעולם, עולם הציור הוא רחב ומי שאוהב את האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא בקורס זה הנאה גדולה.

קורס ציור בשפלה למה אילוסטרייטור? ללמוד על תוכנת אילוסטרייטור לצייר בקלי קלות

תוכנת אילוסטרייטור  CC הנה תוכנת גרפיקה וקטורית המאפשרת לצייר בקלי קלות עם שלל כלים, התוכנה כבר נמצאת בשוק מעל 20 שנה ובעבר התוכנה הייתה בשימוש אך ורק לציירים, בשנים האחרונות חברת אדובי פיתחה והוסיפה כלי עבודה גרפיים ידידותיים למעצבים גרפיים וגרפיקאים אבל לא רק, כלי העבודה בתוכנה מאפשרים לצייר גרפיקות כגון לוגואים או לבנות עיצובים גרפיים רב תחומיים. במסגרת לימודי ציור נלמד את כל סגנונות העבודה בתוכנה אם כלים שמיועדים לכך ולא נתרכז בתחום העיצוב גרפי אלה אך ורק בתחום הציור, במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחדד לכם את כלי התוכנה ולגרום לכם להתרכז ביצירתיות ולא באיך להפעיל את התוכנה, אילוסטרייטור הנה תוכנה ידידותית ביותר והלוגיקה שלה הוא באופן הגיוני גם לכאלה שלא חזקים בתוכנות בכלל, אין צורך להגיע עם ניסיון בתוכנות שונות היות ותוכנת אילוסטרייטור עובדת אחרת מבחינה הגיונית.

איך לומדים לצייר

קורס ציור בשפלה איך לומדים לצייר אם אין לי ניסיון?

כדי ללמוד לצייר לא צריך ניסיון, האיור הדיגיטלי שונה אבל גם דומה בסגנון העבודה בציור הרגיל, כאן לא צריכים דף ועט או עיפרון כדי לצייר העבודה הרבה יותר נוחה בעבודה ממוחשבת כי יש לכם כל הזמן את האפשרות לחזור אחורה במהלכים במידה וטעיתם, תחילה נעבוד על צורות וצבעים, לאחר מכן נלמד את כל כלי התוכנה לציור שלב אחר שלב ובמסגרת הזאת תקבלו תרגילים ומטלות כדי להשתפשף טוב בפקודות השונות, סגנון הלימוד תחילה יהיה על ציורים שקיימים ונצייר ונעבור על כל הקווים שיש בציור כדי ללמוד טכניקות של איור וציור דיגיטלי. אילוסטרייטור מלאה בכלים וסגנונות עבודה, אתם תלמדו את כל הטכניקות ותאמצו לכם את השיטה שהיא הכי נוחה לכם לצייר, בתוכנה יש מעל 300 סגנונות של מברשות בציור וכמובן שתוכלו להוסיף לכם סגנונות של מברשות על ידי בנייה אישית ועצמית, כלי הציור בתוכנה מדמה את סגנון העבודה עם המברשת במשיכות דיגיטליות יפות, היתרון בעבודה ממוחשבת מה שכל צייר או ציירת יודעים זה התיקונים, התוכנה מאפשרת לכם על ידי עבודה עם שכבות כל הזמן לחזור אחורה על ידי עבודה עם היסטוריה בתוכנה או עבודה בשכבה אישית כדי לא לפגוע באלמנטים גרפיים אחרים שציירתם, לכל אורך הלימודים אתם תבנו את תיק העבודות שלכם בתוכנה שזה אוסף של ציורים ואיורים גרפיים, בסיום הלימודים תקבלו תעודה שסיימתם קורס ציור דיגיטלי.

סגנונות ציור למתחילים או למתקדמים

לאחר שאתם כבר טובים בסגנון עבודה זה אתם תתחילו לצייר לבד וכל זה יהיה מהסתכלות, הקורס הוא לוקח מעל 4 חודשי לימוד של פעם בשבוע שיעור כדי לאפשר לכם להתאמן על כל הסגנונות וכלי העבודה בתוכנה. כמובן שאם אתם רוצים להתרכז בסגנון מסוים תוכלו לעדכן את המורה או לעבוד על ציורים ואיורים שלכם במידה ויש. בסופו של דבר זה לא משנה איזה סגנון אתם תלמדו כלי העבודה בתוכנת ILLUSTRATOR יהיו אותם כלים.

קורס איור וציור בגרפיקה

ללמוד מהבית דרך האינטרנט הדרכה של קורס ציור אונליין

לימודי ציור באינטרנט יהיה עם מורים פרטיים אחד על אחד, המורה הפרטי שלך ישלח לך תוכנת חיבור מטעם בית הספר, התוכנה מאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת האילוסטרייטור שנמצאת אצלכם במחשב, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות במידה בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, לכל אורך השיעור המורה יראה לכם נושא ולאחר ההסבר של המורה אתם תתרגלו את העבודה, במידה ויש לכם שאלה ולא ברור לכם נושא מסוים המורה יחזור אתכם שוב ושוב על החומר הלימודי כדי לגרום לכם להבין את הנושא, בלמידה אישית יש הקשבה מלאה לצרכים של התלמידים, יש כאלה שיותר מהירים בקליטת החומר ויש כאלה יותר לאט בהבנת החומר בסופו של דבר כולם מבינים את נושאי הלימוד בגלל שיעורי הבית שהם הסוד להצלחה בלימודים הללו, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים על מגוון מסלולי הלימודי בציור גרפי ואיור וכמובן על שיטת הלימודים אונליין בטופס צור הקשר באתר או בטלפון 03-6202111 .

לצייר ולאייר גרפיקה דיגיטלי במחשב

סגנונות ציור למתחילים או למתקדמים

2019-07-29T09:52:43+03:00