קורס ציור מתוקשב

//קורס ציור מתוקשב

קורס ציור מתוקשב

האם החלום שלכם הוא לדעת לצייר? האם יצא לכם לחשוב איך ציירו ציור מסוים שהוא נראה ממש כמו צילום? האם כדי לצייר כיום צריך כושר יד? אז זהו שלא ממש, לא לכולם יש את הכישרון לצייר בעזרת עיפרון וצבעים, אך במקום זאת, כיום יש כלים גרפיים מטורפים שבאמצעותם ניתן לצייר ציור שנראה ממש כמו תמונה מצולמת. רוצים לדעת איך? כל זאת ועוד תוכלו לקרוא בכתבה הבאה.

איך ניתן לצייר באמצעות תוכנות גרפיות

לחברת אדובי קיימת תוכנה גרפית שנקראת אילוסטרייטור. מדובר בתוכנה שעובדת באמצעות וקטורים והיא מאפשרת לצייר על ידי הכלים העיצוביים שלה ציורים ואיורים. כחלק מן התוכנה קיים כלי מיוחד שנקרא פן טול. הפן טול הוא מעין צייר המאפשר למתוח קווים, לעגל אותם ליצור להם פינות, למשוך ולמרוח אותם ממש כפי שהייתם עושים במידה והייתם מציירים עם עיפרון, צבע או מכחול. התוכנה מאפשרת להעלות אליה קבצי תמונות ולצייר עליהם, כך למעשה אתם יכולים ליצור כל תמונה שרק תרצו. יכול להיות שזה נשמע לכם קל, אך כדי לדעת לצייר היטב בעזרת האילוסטרייטור ובעזרת כלי הציור שקיימים בתוכנה, עליכם לרכוש מיומנות גבוהה בכלים אלו. מיומנות כזו ניתן לרכוש אך ורק על ידי לימודים מקצועיים בתחום.

איפה לומדים כיום קורס בציור דיגיטלי ONLINE

מכללות רבות בבתי ספר לעיצוב מלמדות איור דיגיטלי. בכל מכללה יש מסלול שונה בתחום. כך לדוגמה המסלולים לתקשורת חזותית לתואר ראשון הם מסלולים של ארבע שנים המלמדים לא רק איור דיגיטלי אלא תחומים נוספים בעיצוב גרפי או באומנות דיגיטלית. אם אתם מעוניינים להתמקצע אך ורק בציור דיגיטלי, זה הזמן לקחת קורס בתחום זה. קורס בתחום ימקד אתכם ויביא אתכם לרמת ציור גבוהה המאפשרת גם לעבוד בתחום.

קורס איור דיגיטלי מתוקשב, האם יש דבר כזה?

העולם שלנו הוא מהיר מבחינה טכנולוגית וככל שהוא מהיר יותר, כך אנו עובדים יותר שעות ביום ולא תמיד יש לנו את הפנאי והזמן לשלב גם לימודים, למרות שאנו ממש רוצים ללמוד, להתפתח ולהתמקצע במשהו חדש. כיום, מי שמעוניין ללמוד את תחום הציור הדיגיטלי בשילוב עם עבודה וחיי משפחה, יכול לעשות זאת בקלות בעזרת קורס ציור מתוקשב. אז כן, יש כיום אפשרות לקורס מתוקשב ויש אפילו אחד כזה מקצועי במיוחד שמכין אתכם לשוק העבודה.

קורס ציור מתוקשב אונליין במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה למקצועות העיצוב וההייטק. המכללה מלמדת קורסים מגוונים באופן מתוקשב. אחד מהקורסים שנלמדים במכללה הוא קורס ציור דיגיטלי. הקורס במכללה נמשך שלושה וחצי חודשים שבהם תלמדו לאייר בעזרת תוכנת האילוסטרייטור. את הקורס ילמד אתכם מורה פרטי, אחד על אחד אונליין מהבית. כלומר, אתם תהיו בביתכם והוא בביתו ואתם תתקשרו באמצעות תוכנת חיבור. תוכנת החיבור היא תוכנה שבאמצעותה תוכלו לשמוע אחד את השני והמורה יראה את מסך המחשב שלכם ואף תהיה לו שליטה בעכבר על מנת שיוכל להראות לכם פיזית איך מבצעים פעולות בתוכנה. המכללה מלמדת את הקורס באופן מקצועי כבר יותר מעשור והיא מכשירה את בוגריה לעבוד בתחום האיור הדיגיטלי.

במה עוסקים אנשים שלמדו ציור דיגיטלי

האיור היא פעולה שמעצבים גרפיים ואנשים שלמדו איור משתמשים בה כדי ליצור גרפיקות לספרים, חוברות ואפילו תמונות. תוכלו לראות איורים דיגיטליים גם על אריזות של מוצרים, לוגואים, אנימציות למיתוג עסקי ואפילו קומיקס. כל אלו צוירו בעזרת האילוסטרייטור. האיור נמצא סביבנו בכל מקום ומי שילמד את התחום, יוכל לעסוק באחד התחומים היותר יפים ויצירתיים שיש בתחומי העיצוב הגרפי.

מי יכול ללמוד קורס איור מתוקשב? האם יש תנאי קבלה?

ציור דיגיטלי הוא תחום בפני עצמו בתוך מגוון תחומי העיצוב הגרפי שקיימים. מעצבים גרפיים הם אינם ציירים. על מנת להיות צייר, על המעצב הגרפי ללמוד קורס בציור דיגיטלי שבאמצעותו ילמד איך לבצע ציור בעזרת האילוסטרייטור. נכון, מעצבים גרפיים מכירים את האילוסטרייטור ומשתמשים בה ביצירת גרפיקות שונות, אך כדי לצייר ברמה גבוהה יש להכיר טכניקות ציור מעבר לטכניקות העיצוב הגרפי. לכן, בקורס עיצוב גרפי מתוקשב במכללת סולו אין תנאי קבלה, כי כל מי שאוהב את תחום הציור הדיגיטלי, יכול ללמוד אותו כתחביב או כעיסוק.

האם אוכל לבטא את היצירתיות שלי בעזרת האיור הדיגיטלי באילוסטרייטור?

כמו שכבר אמרנו, לצייר בעזרת האילוסטרייטור זה לא דבר פשוט, יש לדעת היטב טכניקות מסוימות ולהביא המון מהיצירתיות שלכם. נכון, זה לא ציור בעיפרון או מכחול, אך במקרה הזה העיפרון או המכחול הם כליי התוכנה המחייבים את הצייר הדיגיטלי להביא אל המחשב את היצירתיות שלו והמחשבה אשר עומדת מאחורי הציור, ממש כמו בציור בעזרת הידיים. נוסף על כך, יש ציירים דיגיטליים אשר משתמשים בעט אלקטרונית שמבצעת את הציור בדיוק מרבי, יותר מהשימוש בעכבר. זכרו, יצירתיות באיור דיגיטלי היא יצירתיות מחשבתית. לרוב אתם תגיעו עם יצירתיות מסוימת כנקודת התחלה בקורס ועם השיעורים אתם תפתחו עוד ממנה. המורים במכללת סולו מעודדים את הסטודנטים להביע את הרעיונות שלהם.

האם שלושה חודשים מספיקים כדי לדעת את התחום היטב ולעסוק בו?

תחומי האיור והעיצוב הם תחומים שבהם לומדים ומשתפרים כל הזמן. על מנת להגיע לרמה גבוהה, עליכם לתרגל והמון. הקורס יקנה לכם את כל הכלים על מנת להצליח, אך עבודת התרגול היא שלכם. מכללת סולו מספקת לתלמידיה מספיק תרגילים מגוונים על מנת שתוכלו לתרגל ולהתמקצע בתחום, אך חשוב לדעת שמה שיפה בתחום הזה שתמיד ניתן לתרגל עוד ועוד ולשפר גם את המיומנות וגם את היצירתיות. לאחר שתלמדו קורס מתוקשב באיור, סביר להניח שתתאהבו בתחום המיוחד הזה ותרצו לתרגל עוד על מנת להביא לידי ביטוי את המחשבות שלכם.

אם אני מעוניין לעבוד בתחום מה אני צריך לעשות?

יש שני דברים חשובים שיש לעשות כאשר רוצים להתקבל לעבודות בתחום האיור הדיגיטלי. הדבר הראשון הוא להכין תיק עבודות מכובד. תיק העבודות מכיל עבודות מוצלחות שלכם בציור דיגיטלי. את תיק העבודות שלכם תתחילו ליצור כבר בזמן הלימודים. כל עבודה מוצלחת שלכם תכניסו אליו וכך תצאו עם מספר עבודות בתחום להתחלה. במשך הזמן תוכלו להכניס עבודות נוספות. הדבר השני שחשוב לעשות הוא להיכנס לקבוצות שמפרסמות משרות בתחום ולהגיש להם את קורות החיים שלכם יחד עם תיק העבודות. תוכלו להתחבר לקבוצת הפיסבוק של מכללת סולו הגדולה ביותר בתחום. בקבוצה זו מתפרסמות בכל יום עשרות מודעות דרושים בעיצוב גרפי ובתחום האיור הדיגיטלי. אם תדבקו בשני דברים אלו ותמשיכו לתרגל גם אחרי הקורס, מובטחת לכם הצלחה ומציאת עבודה.

אני רוצה להתרשם מקורס ציור – איור מתוקשב של מכללת סולו, איך אני יכול לעשות זאת?

הדבר פשוט מאוד, באתר של מכללת סולו יש מאות סרטונים המסבירים על עיצוב גרפי ואיור דיגיטלי ומראים דוגמאות לעיצובים שנעשים בשיעור מתוקשב. תוכלו להיכנס לסרטונים אלו ולהתרשם מרמת ההוראה. ואם תרצו לדעת פרטים נוספים על קורס האיור הדיגיטלי או קורסים נוספים במכללה, תוכלו ליצור עמנו קשר ונשמח לתת לכם את כל הפרטים.

2021-01-05T22:47:34+02:00