קורס ציור עמק יזרעאל

//קורס ציור עמק יזרעאל

קורס ציור עמק יזרעאל

מדגדג לכם באצבעות ללמוד ציור דיגיטלי? זה המקצוע שתמיד חלמתם עליו, אבל אין לכם כרגע את האפשרות לעצור הכל ולהשקיע רק בלימודים? אתם מחפשים תכנית לימודים שתתאים לאנשים עובדים? זה הזמן להכיר היטב את מקצוע הציור הגרפי ולהכיר תכנית לימודים שכן מאפשרת לכם להגשים את החלום. בכתבה הבאה נדבר על קורס ציור בעמק יזרעאל בתכנית לימודים ייחודית.

מהו ציור גרפי?

תחום הציור הגרפי, הוא תחום מיוחד ומדהים ביופיו. מי חלם שמתי שהוא הטכנולוגיה תהיה כל כך מפותחת ונוכל לצייר בעזרת תוכנה גרפית. עד שהתפתח הציור הגרפי, מי שרצה לצייר באופן מקצועי היה זקוק לכישרון ציור ולהשתמש בעיפרון, מכחול או גיר. כיום יש תוכנות גרפיות מצוינות המאפשרות בעזרת כלים ממוחשבים לצייר כל ציור שרק תרצו וברמה גבוהה מאוד שלעיתים נראית כמו צילום אמיתי. טכניקות הציור הדיגיטלי מפותחות כיום מאוד ויש תוכנה גרפית אחת מבין התוכנות הרבות שמומלצת עבור ציור דיגיטלי מקצועי.

תוכנת האילוסטרייטור לציור דיגיטלי

התוכנה המומלצת לציור דיגיטלי היא תוכנת אילוסטרייטור 2021. מדובר בתוכנה מבית היוצר של חברת אדובי שמייצרת תוכנות מקצועיות עבור מעצבים גרפיים. בין התוכנות המפורסמות של החברה הן הפוטושופ והאינדיזיין. תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה מרכזית כיום עבור מעצבים גרפיים והיא משמשת בצורה מקצועית מאוד את הציירים הדיגיטליים. לתוכנה כלים מיוחדים המאפשרים לצייר קווים, לחדד אותם או לעגל אותם, לעבות או לדקק. הייחודיות של התוכנה היא בהיותה תוכנה וקטורית המאפשרת לצייר ציור קטן מאוד ולהגדיל אותו לממדי ענק מבלי לפגוע באיכות הציור.

 האם כל אחד יכול לצייר בעזרת תוכנה גרפית? האם לא צריך כישרון ציור?

כשמציירים באופן רגיל, כמו שכולם מכירים יש צורך בכישרון ציור. הצייר יודע לראות את העולם המציאותי בדמיון ומאפשר לו לצייר אותו על הדף. בציור הדיגיטלי יש צורך בכישרון, אך מדובר בכישרון מעט שונה, כאן מה שממש חשוב זה החשיבה היצירתית. בעזרת חשיבה יצירתית וטכניקות ציור דיגיטלי המשלבות שימוש בכלים השונים שבתוכנה, אפשר להגיע לציורים מקצועיים וברמה גבוהה מאוד.

האם יש מקצוע כזה צייר דיגיטלי?

כיום יש מקצוע כזה צייר דיגיטלי. הצייר הדיגיטלי משתלב בתחומים מגוונים בתחומי הציור והעיצוב. יש ציירים דיגיטליים שעוסקים ביצירת תמונות נוי דיגיטליות. יש ציירים דיגיטליים שמשתמשים בכישרון זה על מנת לאייר ספרים, חוברות ואריזות. ויש ציירים דיגיטליים שהם גם מעצבים גרפיים והם עוסקים בציור של לוגואים עבור מיתוג עסקים. כל המקצועות שתיארנו נעשים באמצעות ציור דיגיטלי באילוסטרייטור.

האם מדובר בתחום מבוקש ורווחי?

התחום של ציור דיגיטלי כמו תחום העיצוב הגרפי, הוא תחום שכיום מאוד נדרש בשוק העבודה. הציור הדיגיטלי הוא מלאכת מחשבת יפיפייה ואסטטית במיוחד. אנשים מחפשים לקנות תמונות שנעשו בציור דיגיטלי בגלל המראה האיכותי שלהן. בנוסף, עסקים רבים זקוקים למאיירים הדיגיטליים ביצירת מיתוג לעסק שלהם ויצירת אנימציות ממוחשבות עבור פרסומות. התחום כיום נחשב לתחום רווחי מאוד. המאייר הדיגיטלי יכול להתחיל את עבודתו בשכר של עשרת אלפים שקלים אשר עולה בהתאמה לניסיון והמקצועיות שהוא מביא איתו.

אילו תכניות לימוד לקורס ציור דיגיטלי קיימות היום עבור אנשים עובדים?

רוב התכניות שמותאמות לאנשים עובדים, מציעות את אותה תכנית הלימודים של הבוקר, בשעות הערב. תכניות אלו טובות, אך הן סוגרות לסטודנט את כל הצהריים עד הערב. אם הסטודנט מעבר לעבודתו הוא גם הורה, תכנית זו תתאים עבורו פחות. אז מה עושים? האם יש תכנית מתאימה יותר? התשובה לכך היא כמובן כן! מכללת סולו ללימודי העיצוב הגרפי ומקצועות ההייטק מציעה לסטודנטים ללמוד את התחום שעה וחצי בשבוע במשך שלושה וחצי חודשים וכל זה אונליין מהבית. כך למעשה הסטודנט יכול ללמוד את התחום ולשלב אותו יחד עם העבודה ועוד דברים נוספים בחייו.

מה זה אומר ללמוד אונליין מהבית?

בעשור האחרון טכנולוגיית האינטרנט התפתחה ללא היכר ואפשרה לעשות דברים שלא הכרנו בעבר. כיום אדם יכול להיות בצד אחד של העולם ולדבר בעזרת המחשב עם אדם שנמצא בצד השני וגם לראות את המחשב שלו באמצעות שיתוף מסכים ושליטה בעכבר. כך למעשה עובד שיעור במכללת סולו. התלמיד נמצא בביתו או בכל מקום שיש בו אינטרנט וכך גם המורה. בניהם יש תוכנת חיבור שעובדת על גבי רשת האינטרנט ובאמצעותה ניתן לקיים שיעור. מכללת סולו ותיקה בתחום האונליין ולמעשה כל השיעורים שלה מתקיימים כך כבר חמש עשרה שנים. מטרת המכללה לאפשר לכל מי שמעוניין ללמוד את התחום בכל שלב בחייו בצורה פשוטה, איכותית ומקצועית.

האם קורס ציור עמק יזרעאל במכללת סולו הוא קורס איכותי?

זו שאלה שמועמדים רבים שואלים כי אינם מכירים היטב את האפשרות ללמוד באונליין. קורס ציור במכללת סולו בפרט והקורסים השונים שנלמדים במכללה הם קורסים איכותיים מאוד, אודות לשיטת הלימוד שמביאה את הסטודנטים להצלחה. במכללת סולו לומדים אחד על אחד. כלומר, יש מורה פרטי שמלמד את הסטודנט לאורך כל הקורס. לימוד פרטי מאפשר לסטודנט ללמוד בקצב שלו מבלי לפספס פרטים, דבר שקורה רבות כאשר לומדים בכיתה שלמה שאינה הומוגנית. במתכונת זו הסטודנט יכול לשאול שאלות בזמן השיעור וגם לקבל עליהן מענה מידי. מעבר לכך, שיטת הלימוד בנויה נדבך על נדבך, כך שהמורה מביא לבסוף את הסטודנט למצב שהוא מבין את החומר ויודע ליישם אותו בפועל.

כל שיעור במכללת סולו מתחיל בבדיקת שיעורי הבית. בדיקת שיעורי הבית היא חשובה עבור הסטודנט. בזמן זה הוא שואל על דברים שלא הבין וגם יכול לקבל משוב מקצועי על עבודתו, דבר שחשוב מאוד עבור החיים המקצועיים שלאחר הקורס. לאחר בדיקת השיעורים, יתחיל המורה בהקניה. ההקניה של חומרי הלימוד היא קצרה ומחולקת לתתי פרקים, כך שלסטודנט הרבה יותר קל להבין פעולות וליישם אותן. בכל שיעור נלמדים כארבעה עד חמישה נושאים קטנים שהם תתי פרקים בפרק אחד גדול. תרגול החומר נעשה גם בשיעור יחד עם המורה ולאחר מכן, הסטודנט יתרגל בעצמו בשיעורי הבית. בשיטה זו מוודא המורה כי הסטודנט הבין את החומר עד כדי יישום שלו.

איזו תעודה אקבל בסוף הקורס?

סטודנטים שסיימו את כל מטלות הקורס שלהם, יוכלו לקבל תעודת מעצב גרפי מטעם המכללה. התעודה של המעצבים הגרפיים פחות חשובה בקבלה לעבודה. מה שיותר חשוב זה מה הסטודנט מביא עמו לראיון עבודה. הדבר החשוב ביותר שיבקשו מכם להציג הוא תיק העבודות. מעסיקים וגם לקוחות רוצים לראות את החשיבה העיצובית שלכם והאם היא מתאימה למה שהם מחפשים. לכן הדבר החשוב ביותר הוא תיק העבודות שתיצרו במהלך הקורס. מכללת סולו מודעת לנושא זה ולכן עוזרת לסטודנטים בבניית תיק העבודות. כחלק מהקורס, בסיום נושא גדול, תקבלו להכין מספר עבודות ברמה של תיק עבודות. את העבודות הללו תוכלו להכניס אליו וכך תיצרו לכם תיק עבודות ראשוני, אותו תוכלו לשדרג עם הניסיון.

לסיכום, אם אתם מחפשים ללמוד קורס ציור בעמק יזרעאל לאנשים שיש להם מעט זמן, אך מחפשים גם איכות מקצועית, זה הזמן לפנות אלינו למכללת סולו. פנו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

2021-01-12T14:25:34+02:00