קידום אתרים הפך לתחום מקצועי מבוקש ופופולארי בעיקר עקב ריבוי התחרות הסמויה והגלויה בין אתרי אינטרנט

קידום אתרים הפך לתחום מקצועי מבוקש ופופולארי בעיקר עקב ריבוי התחרות הסמויה והגלויה בין אתרי אינטרנט מאותו תחום עסקי.

רשת האינטרנט מהווה פלטפורמה איכותית עבור עסקים רבים הרוצים לקדם את המוצרים והשירותים השונים שלהם דרך הרשת, אך על מנת לעשות זאת באופן יעיל ונכון, נדרשים בעלי האתרים לבצע פעולת קידום אתרים.

  • קורס עיצוב גרפי העוסק בתחומי העיצוב לאינטרנט מקנה לסטודנטים יכולות עבודה הן ברמת תכנון ובניית האתר, הן ברמת עיצוב האתר והן ברמת אפיון האתר ומטרות הקידום והשיווק באמצעות הרשת. קורס עיצוב גרפי למטרות אתרי אינטרנט נפתח בשיעורי מבוא לאינטרנט המעניקים לסטודנטים חשיפה והיכרות עם העולם שמאחורי הקלעים בתעשיית האינטרנט.
  • בנוסף ללימודי התכנות והשימוש בתוכנות הגרפיות, לומדים הסטודנטים במסגרת קורס עיצוב גרפי לאינטרנט גם לימודי קידום אתרים, אחזקת אתרים, אבטחת אתרים ועוד. כלל נושאי הלימוד הנ”ל נועדו להעניק לבוגרי הקורס יכולת עבודה מקצועית וראייה מרחבית בכל הקשור לעולם אתרי האינטרנט המודרני.

ללמוד עיצוב ובניית אתרים מתוך הבנת המרחב הווירטואלי – ללמוד לבנות אתרי אינטרנט מקצועיים

לעיצוב אתר אינטרנט תפקיד מרכזי ומכריע בהצלחתו. על פי מחקרים שונים הנערכים בתחומי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו, עולה כי כל גולש מקדיש בממוצע בין 5 ל-7 שניות לכל אתר אינטרנט חדש אליו הוא גולש, במידה והאתר עונה על ציפיות הגולש, זמן השהייה בו יארך, ובמידה והאתר אינו עונה על ציפיות אלו, סגירת החלון והיציאה מהאתר תתבצע באופן מידי. קורס עיצוב גרפי למטרות אינטרנט חייב לשים דגש על נקודות אפיון אלו ואחרות השייכות לעולם השיווק וקידום אתרים ברשת האינטרנט. מכללת “סולו” המפעילה מערך שיעורי עיצוב אתרים באופן מקוון מתמחה בלימוד תחומי עיצוב גרפי למטרות אינטרנט מתוך היכרות מעמיקה עם צרכי המדיה המשתנה והדינמית של רשת האינטרנט.

קורס עיצוב גרפי – מסלול בניית אתרים – ללמוד למתג אתרי אינטרנט בצורה מקצועית- לגרום ללקוחות שלך לא להפסיק לעולם לדבר עליך

  • קורס עיצוב גרפי במכללת “סולו” יאפשר לכם ליהנות משיטת לימוד מקוונת וחדשנית המעניקה לכם יתרונות רבים, הן ברמת היכרות עם סביבת האינטרנט והן ברמת הידע הנדרש לצרכי השתלבות מקצועית בענף עיצוב ובניית אתרים.
  • לימודים עיצוב גרפי מסלול בניית אתרים למטרות אינטרנט המועבר אליכם בשיטת האונליין (לימודים אחד על אחד עם מורים פרטיים בשעות ובזמנים שתתאמו מראש עם המורים שלכם באמצעות תוכנת זום) הינו אחד ממסלולי הלימוד היעילים ביותר להבנת צרכי התכנות, הבנייה, העיצוב והקידום של כל אתר אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה.

איפה לומדים עיצוב גרפי היום?

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ניתן ללמוד באוניברסיטאות מקצועיות בפועל או באינטרנט. אנו יכולים לראות בעידן הקורונה כי עידן הלמידה דרך האינטרנט ושליחת מידע באינטרנט עלה באופן דרמטי. אנחנו עושים זאת כבר למעלה מחמש עשרה שנה ומלמדים באופן אישי ובקבוצות קטנות באמצעות תוכנת זום. באופן פרטי, המדריך יושב אתך, בוחן את המסך שלך ומלווה אותך בתהליך הגשת עבודת העיצוב הגרפי שלב אחר שלב. המדריך יסביר לכם כיצד להפעיל תכנית מסוימת באמצעות פקודות שונות, ובעקבות ההסבר של המורה תצטרכו לחזור על כל חומר הלימוד כדי שהמורה יבין שתפסתם את המידע. לימודים פרטניים ואישיים ממקדים את כל היחס ותשומת הלב בתלמיד, ומאפשרים ללומד להמציא יותר כלים מלימודים קבוצתיים, כאשר אתה רק חבר בקבוצה ולא יכול לקבל את הגישה של המורה. במהלך המפגש תוכלו להפריע למדריך בכל עת ולשאול אותו מגוון שאלות הנוגעות לתחום העיצוב הגרפי הבינתחומי. עזרה בלימוד תמיד ניתנת במהלך הפגישה, וניתן ליצור קשר עם המדריך באמצעות WhatsApp או דרך אחרת אם יש לכם שאלה בזמן הכנת שיעורי הבית במהלך השבוע. בסופו של דבר, לתוכנית יש שפע של יכולות, ונושאי עיצוב נלמדים לאורך הקורס. לימודים פרטניים ואישיים יהיו הן ללימודי תעודה והן לתיק עבודות עליו נעבוד במהלך ההסבה המקצועית.

עבודת עיצוב גרפי מה בית הספר יכול לעשות עבורך?

למכללת סולו יש קהילה מדהימה של למעלה מ-19,000 אנשים המחליפים עיסוק מדי יום עבור ההייטק ועולם הפרסום. במהלך מפגש הלימוד, המדריך שלכם יכיר אתכם לקבוצה זו, ותיחשף לדוגמאות עיצוב רבות הדורשות עבודה. בתחום העיצוב הגרפי ישנו מחסור. כולנו יודעים שהרבה מעצבים גרפיים בימינו לא רוצים לעבוד בתעשיית הנייר והדפוס ובמקום זאת בוחרים לעבוד בטכנולוגיה עילית. בהיי-טק המשכורות גבוהות משמעותית, ומעצבי מותגים עשויים להתחיל עם שכר של חמישה עשר אלף שקל.

איך מעצבים גרפיים מרוויחים כסף בהייטק בשנת 2022?

זה לא סוד שאם אתה רוצה להצליח במגזר הזה, אתה יכול לערבב בין העסקת עבודה כשכיר ופרילנסרים. בעבודה כשכיר, אתה יכול גם לעבוד מהבית מכיוון שרוב החברות והתאגידים שולחים כיום עובדים לעבודה מהבית בגלל העלות וגורמים אחרים. מכיוון שהעולם התפתח ודרך העברת המידע משתנה, מעצבים גרפיים ומעצבי מותגים מבוקשים יותר בימינו. אנו יכולים להבטיח לכם שאם תתחברו לעולם הזה, תוכלו לבצע מספר רב של משימות ולהתאים את עצמכם למה שהשוק רוצה. היתרון היחיד בתחום העיצוב הגרפי הוא שהוא תמיד מתרחב למגזרים חדשים, ולכן השכר. מה שמשמעותי עכשיו יהיה לא רלוונטי בעוד עשר עד חמש עשרה שנים. בעבר, רוב המעצבים עבדו פשוט בהוצאה לאור או ביצירת ספרים. כיום, התרחיש שונה מכיוון שכל האחריות עברה ואנשים עושים הכל כדי לקבל מידע דרך האינטרנט בלבד.

גרפיקה ועיצוב אתרים מה הקשר משרות מעצבים גרפיים?

כיום אנו יכולים לראות שגם מעצבים גרפיים חייבים להכיר את עולם פיתוח האתרים והאפליקציות. הסיבות לכך ברורות: הקונים רוצים פחות צרות, מה שמרמז שהם רוצים שכל העיצוב יהיה במקום אחד. מה זה אומר? אם צרכן רוצה לוגו, יש לו גם את השפה העיצובית באתר או באפליקציה שהוא דורש. כשאתה הולך לסופרמרקט אתה רוצה שהכל יהיה במקום אחד, עם אותם המוצרים שאתה רגיל והכל יהיה נגיש לך במקום אחד. ללקוח קשה לעבוד עם שני אנשים, אחד שהוא מעצב אתרים ואחד שהוא מעצב גרפי, ולכן לקוחות או חברות לאתרים תמיד יבחרו לעבוד עם אנשים ששולטים בכל עולם העיצוב הגרפי, כולל אתרים באינטרנט, המכונה בשפה המקצועית עולם התקשורת החזותית.

שיעורי יוטיוב אינפורמטיביים על בניית אתרים

בפוסט זה, הכנו שפע של הצעות נהדרות ושיעורי יוטיוב אינפורמטיביים שמראים כיצד תוכל להשתלב בחברה זו באופן פרטי ואישי. אם אתם מתעניינים בעולם העיצוב הגרפי, נוכל לומר לכם שמדובר בעבודה פנטסטית ומרגשת עם מספר חלופות לרווחה כלכלית, שכן רוב הבוגרים בתחום זה רוצים לעבוד כפרילנסרים או כשכירים ועצמאים משולבים בעבודות מעניינות לרשת. השיעורים ניתנים בעברית על מנת שתוכלו להעריך את נכונותך לעולמות העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית.

נושאים ללימוד בעיצוב גרפי:

בלימודי עיצוב גרפי, תלמדו את כל הרעיונות הרחבים כיצד לפתח גרפיקה כראוי לצרכנים שלכם או לכל רעיון אחר. הלימודים מקיפים את כל החשיבה העיצובית לקראת ההקדמה לכללי העיצוב הגרפי שהם פיתוח קומפוזיציות נכונות, ארגון הגרפיקה לפי המסר, הצבעים ותורת פסיכולוגיית הצבע. מכיוון שכולנו יודעים שלכל צבע יש משמעות, מעצבים גרפיים הם אלה שמחליטים כיצד להתאים את הגוון לקהל היעד.

2023 Adobe Systems

במהלך תקופת הלימודים תלמדו לפעול על תוכנת  2023 Adobe Systems, התאגיד העולמי המייצר תוכנות גרפיות המשמשות מעצבים. אדובי היא התאגיד הבלעדי, והקורס הראשון בעיצוב גרפי ילמד אותך כיצד להשתמש בתוכנות פוטושופ, אנדיזיין ואילוסטרייטור. לכל תכנית חלק ייחודי במקצועו של המעצב הגרפי, והשילוב של כל התוכנות הוא זה שמייצר את תיק העבודות אותו תידרשו לספק בסיום הלימודים. לאחר השלמת תיק העבודות והסימולציות, תוכל להמשיך למסלול הנקרא תקשורת חזותית, המקשר אותך ישירות לעבודה בהייטק, כמתואר בפסקאות הבאות.

עקרונות של עיצוב אתרים 2023

קורס תקשורת חזותית משלב את כל העקרונות של עיצוב אתרים עם כללי העיצוב הגרפי. תלמד כיצד להפעיל תכניות דיגיטליות לסימולציות ולשתף פעולה עם מתכנתים ומפתחים. וורדפרס להקמת אתר אינטרנט, התוסף הבסיסי דרכו אתם מנהלים את חווית המשתמש המלאה ופיתוח אפליקציות תוכנה הם השפות שתשלוט בהן. XD. לאורך הקורס תערבבו עיצוב אפליקציה לאתרים ותסנכרנו את המיומנויות שרכשתם בעיצוב גרפי בשיעורי עיצוב אתרים.

עולם ההייטק

עולם ההייטק של היום מצריך מעצבי ממשקי משתמש שכן הם אלו שמחליטים כיצד יש להשתמש בצבעים בתוך האפליקציה או היצרן הדיגיטלי שנמצא בפיתוח. הסיבה שאתה צריך להיכנס לקורס הזה עם רקע בעיצוב גרפי היא כי כאשר מעצבי אתרים צריכים לפתח ויזואליה או בתוך אפליקציה אתה צריך לדעת את יישומי המחשב ותוכנות אדובי כדי לבצע סגנונות עיצוב אלו. במהלך הקורס תבצעו סימולציות דיגיטליות לאתרים שתיצור, אשר כרוכה בפיתוח ואחסון האתר וכן רכישת דומיינים וכתובות למתן שירותים עתידיים ללקוחותיכם..

תיק העיצוב הגרפי למה זה כל כך קריטי?

תיק העבודות בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית בשילוב הוא הדרכון שלך לעולם המדיה הדיגיטלית. אין זה משנה אם יש לך תואר ראשון בתקשורת חזותית או הסמכה בינלאומית בעיצוב יישומים. המראיינים או הלקוחות שלך שרוצים לעבוד אתך ירצו לראות דוגמה של אפליקציית עיצוב שיצרת או מודעה ומיתוג ויזואלי לחברות. רק כאשר העבודות שלך הופכות קונספטואליות יותר ומדברות על מה שמתרחש בעולם העיצוב הגרפי.

עקרונות העיצוב הגרפי

חובה להדגיש בתיק את עקרונות העיצוב הגרפי הרבים הנלמדים בתחום זה  הם ישקלו לשתף אתך פעולה אם תראה מקצועיות. כל מראיין או אדם שידבר אתך לעבודה יבקש הסברים רחבים על הסיבה שעיצבת בצורה כזו או אחרת. כדי לספק אמינות לתשובותיך, עליך להפגין חשיבה מקיפה מדוע נבחר סגנון עיצוב כזה או אחר. במהלך ראיון עבודה, ייתכן שתתבקשו לייצר דוגמאות עיצוביות כדי להוכיח שאתם נאמנים למילה שלכם. כדי להפוך למעצב גרפי מקצועי, עליך להגיש תיק עבודות דרך אתר אינטרנט או אפליקציה שיצרת, בו תציג את כל הנושאים בצורה מסודרת. תיק שנשלח באמצעות דואר אלקטרוני עם כמות המשימות שהשלמת מעידה על חוסר כנות. יש ליצור תיק עבודות עם מספר קטגוריות בתוך האתר, ורצוי להכניס כל קטגוריה לסגנון עיצובי מובהק החל מעבודות איור, עיצוב אפליקציה, פרסום שיווקי לפייסבוק ואינסטגרם ועבודות מיתוג.

קידום אתרים במסגרת לימודי עיצוב ובניית אתרים
קידום אתרים במסגרת לימודי עיצוב ובניית אתרים