קנבס תמונות

קנבס הוא בד מודרני שעשוי מפשתן או מכותנה, בד שנמצא בשימוש לא מעט בשנים האחרונות. כמעט כולנו כבר נחשפנו לתופעת הדפסת התמונות על הבד, מה שהופך את התמונה למיוחדת יותר ואותנטית יותר. את הבד ניתן לתלות ישירות על הקיר או שניתן להצמיד אותו לחומר כלשהוא ולמתוח אותו, ובסופו של דבר התוצאה שמתקבלת היא תוצאה מרשימה. היא תוצאה יפה ולא שגרתית. אך בשביל להדפיס תמונות על קנבס יש עוד משהו אחד “קטן” שצריך לעשות והוא – לעצב אותן. אפשר כמובן לקחת תמונות כמו שהן ולהדפיס אותן, אך עבודה עליהן, שיפור ותיקון כמו גם הוספת אפקטים שונים תשדרג אותם בצורה משמעותית. איך עושים את זה? עם פוטושופ כמובן!

מהי תוכנת פוטושופ?

קנבס תמונות

פוטושופ היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אחת מיני רבות שנועדו לסייע לכל אחד להפיק גרפיקות שונות. היא אומנם נמצאת בשימושם של אנשי מקצוע בתחום כמו צלמים, גרפיקאים, אנשי פרסום ואחרים אך כל אחד יכול לגייס אותה לטובתו. פוטושופ מציעה כלים רבים שיכולים להפוך כל תמונה ליצירת אומנות של ממש, ויכולים להפיק תוצאות בלתי שגרתיות. עם פוטושופ כל תמונה פשוטה תהפוך לתמונה ייחודית ומיוחדת. חברת אדובי שפיתחה את התוכנה משפרת אותה כל הזמן ומוסיפה לה כלים ואפשרויות רבות.

פוטושופ און ליין

פוטושופ היא תוכנה לדסקטופ במקורה וגם היום רוב המשתמשים שלה עושים בה שימוש בדרך זו. אך פוטושופ היא היום לא רק תוכנה לדסקטופ אלא מתאימה לעולם בענן בו אנו חיים. הענן מתייחס כמובן לאינטרנט ופוטושופ היא כזו שש לה גם את גרסת האון ליין שלה. זה הופך אותה לנגישה הרבה יותר וכל מה שצריך בשביל להתחיל לעבוד עליה הוא מחשב ורשת אינטרנט, וניתן להעלות אליה תמונות ולהתחיל לעבוד עליהן. חברת אדובי שעומדת מאחורי התוכנה פיתחה גם אפליקציה ייעודית, כזו שניתן לעשות בה שימוש באמצעות הטלפון הנייד. פוטושופ אם כן התפתחה בשנים האחרונות והיא משתפרת עוד ועוד לטובת המשתמשים שלה.

פוטושופ בעולם אינטרנטי

בעולם של היום פוטושופ היא כלי מרכזי לעבודה. הכול סביבנו זה אינטרנט והכל מוצג בצורה ויזואלית מסוימת, ואת ההצגה הוויזואלית הזו עושים עם תוכנת פוטושופ. בין אם יש לכם אתר אינטרנט שאתם רוצים לקדם ובין אם יש לכם דף פייסבוק פופולארי, אתם חייבים לעבוד עם תוכנת פוטושופ. באתר, דף הפייסבוק ובכל מקום אחר ברחבי הרשת יש לא מעט תמונות, והתמונות הללו צריכות להיות במיטבן.הן צריכות להיות כאלו שמושכות את העין ואת זה תעשו באמצעות תוכנת פוטושופ. קנבס תמונות אם כן כמו גם כל יצירה אחרת שקשורה לתמונות צריכה להיעשות עם תוכנת פוטושופ. כל אחד יכול לעשות בה שימוש ויכול ליהנות מהעבודה בה ולהפיק ממנה דברים נפלאים.

2019-08-04T21:58:48+03:00