קניית פוטושופ      

הגעת לרגע בו אתה חייב את התוכנה ואתה מתחיל לברר על קניית פוטושופ. ישנם הרבה הצעות שם בחוץ אין ספק, בנוסף אתה גם מתלבט איפה לבצע את הרכישה. אתה רוצה להיות בטוח באיכות התוכנה שתקנה ויודע שעדיף ללכת ישר למקור.

ניתן לבצע קניית פוטושופ דרך האתר של אדובי ואף מומלץ לגשת ישירות לכיוון זה, כמובן שישנם מקומות בהם אתה יכול לקנות את התוכנה ולאו דווקא דרך האתר עצמו. לא חסרות חנויות אשר דרכן ניתן לרכוש תוכנות מקוריות כאלו ואחרות למחשב המגיעות באחריות מלאה.

אז מה בעצם הבעיה בפוטושופ

בעיקרון לא אמורה להיות בעיה. קניית פוטושופ זהו צעד פשוט ביותר והדבר היחיד שזה מצריך ממך הוא כרטיס אשראי במידה ואתה רוכש אותה דרך האתר או בנוסף, מזומן, במידה ואתה מחליט לרכוש אותה ישירות דרך החנות וכבר לקבל אותה ביד מבלי לחכות בבית להגעת המשלוח.

ניתן להכנס לאתר ולהתחיל לברר את המחירים שכן לעיתים המחיר משתנה ממקום אחד לאחר ואולי ישנם מבצעים והרי מדוע לא לחסוך כאשר ניתנת האפשרות. חשוב לוודא שזו אכן תוכנה מקורית ובעלת אחריות ותמיד טוב לקחת אחת אשר מגיעה עם הדרכה מלאה בעברית.

תקופות הנסיון למיניהם

כמו כל דבר בחיים אם מציעים לך תקופת ניסיון לפני קנייה תמיד טוב לנסות. בימינו מציעים לפני קניית פוטושופ תקופת ניסיון הנמשכת 30 יום כמו בכל מקום אחר. המטרה היא שאתה מתחיל להתוודע לתוכנה ולשימוש בה.

בתום תקופת ניסיון זו מודיעים לך כי יש לך את האפשרות לרכוש את התוכנה דרך האתר. מה שטוב בכך הוא שניתן לך זמן לראות באם התוכנה באמת משמשת אותך ואתה מצליח להתנהל איתה בצורה נוחה ויעילה.

לכל המתחילים שם בחוץ

קניית פוטושופ היא צעד החשוב בעיקר כאשר עיצוב הוא תחום העיסוק העיקרי שלכם. כמובן שאין מניעה מחובבי העיצוב למיניהם לקנות אותה וחלקם אף יעידו כי זה היה הגורם לשינוי הקריירה שלהם מתחום אחר לתחום זה בדיוק אך, לכל בעלי התעודה בתחום זהו חלק מדרישות העבודה.

2017-09-04T21:47:57+00:00