הורדת תוכנות אדובי - הסברים איך עושים את זה - שיעור וידאו מפורט למעצבים גרפיים וגרפיקאים

הורדת תוכנות אדובי – הסברים איך עושים את זה – שיעור וידאו מפורט למעצבים גרפיים וגרפיקאים

במאמר זה ניתן לכם את כל המידע מה כדאי לעבוד עם תוכנות חוקיות בגרפיקה ועיצוב או תוכנות שאתם מורידים בצורה פיראטית, וכמובן אם אפשר להוריד תוכנות חינם מהחברה של אדובי. לאחר השינויים האחרונים של חברת אדובי והמעבר לעבודה עם ענן תצטרכו לבצע מנוי חודשי לשימוש בתוכנות הגרפיות והמחירים בהתאם משתנים לדוגמה, אם אתם רוצים לעבוד רק עם הפוטושופ ולא עם כל התוכנות הגרפיות אכן תשלמו מחיר מוזל יותר, אם אתם צריכים להשתמש בכל החבילה המחיר יהיה שנתי והתשלום חודשי בהתאם להסדר שלכם עם החברה שמבצעת עבורכם את הענן, בעבר השימוש בתוכנות הללו היה על ידי רכישת התוכנות עם דיסק בו הייתם מקבלים מספר סידורי הנקרא serial number photoshop או של כל תוכנה אחרת, עדיין תמיד החברה שחררה גרסאות ישנות יותר בצורה חינמית כדי לעודד את המעצבים והגרפיקאים לקנות בעתיד גרסאות חדשות יותר.

זכויות יוצרים על תמונות הם אותו הדבר עם תוכנות עיצוב וגרפיקה יש מחיר לשקט נפשי

היום החוקים דיי נעשו נוקשים לגבי זכויות יוצרים, תמונות לדוגמה אם אתם קונים כדאי לכם לשמור את הקבלה על כך למידה ויום בהיר תצטרכו להראות מאיפה קניתם, אסור היום להוריד שום חומר מאתר אינטרנט ללא בקשה מפורשת מבעל האתר ולשאול אם אכן יש זכות ודאית לגבי תמונה זאת, תחשבו אתם מבצעים עבודה גרפית שלקחה לכם שעות רבות של עבודה והעליתם אותה בתור רקע לאתר שלכם להעשיר אותו בגרפיקה ועיצוב איכותיים, מגיע גולש ובשניות מוריד את התמונה הזאת שאתם בעצמכם עיצבתם ומשתמש בזה לצרכי שיווק או כל שימוש אחר לטובת העסק שלו, אישית זה מעצבן ומעבר לכך זאת פשוט גניבה.

אותו דבר עם תוכנות עסקיות החל מתוכנת האופיס ועד לתוכנת קורל דרו, יש מתכנתי תוכנה שמקבלים משכורות חודשיות ועובדים לפיתוח גרסאות הבאות, החברה משלמת הרבה כסף ומשאבים כדי להביא את התוכנה הזאת לשימוש עסקי לאנשים אחרים, ההוצאות של החברה הם דיי גבוהות ולכן הם גובות סכומים מהצרכנים, הצרכנים יכולים להיות חברות שונות שמשתמשות בתוכנות האופיס או בתוכנות הגרפיות לשימושים שונים, מי שמשתמש בתוכנות אלו ללא רישיון בעצם עובר על החוק העולמי ועל החוק הישראלי בפרט שאוסר שימוש בתוכנות לא חוקיות. כדי לעבוד בתוכנה גם אם אתם נמצאים במפעל או בחברה מסוימת עליכם לשאול אם יש רישיון חוקי לעבוד עליה, במידה ואתם שכירים ועובדים בחברה מסוימת עליכם לבקש לראות את הרישיונות לכך מבעל החברה, במידה ואתם מעלימים עין משימוש לא חוקי בכך אתם בעצם שותפים גם לעבירה הזאת.

אז איך עובדים על תוכנות הגרפיות חינם? יש דבר כזה?

אם אתם רוצים להתחיל לעסוק בתחום זה בחינם תוכלו תמיד להיכנס לחברת אדובי או לרשום בגוגל להורדה תוכנות עיצוב גרפי בחינם, ישירות זה יעביר אתכם לאתר החברה של אדובי ושם מחכות לכם גרסאות ישנות יותר כמו גרסת CS2 החברה בעצם נותנת אותם חינמיות כאקט שיווקי נטו, התוכנות יאפשרו לכם לעצב גרפיקות אך עדיין יהיו שם לא את כל הכלים החדשים שיש בתוכנות הגרפיקה מגרסת CS6 או CC  ששם הכניסו אין ספור כלים חדשים לשדרוג עבודות יותר טובות בעיצוב והפכו את החיים של המעצבים והגרפיקאים לקלות יותר, גם במודעות דרושים בעיצוב וגרפיקה אכן יבקשו מימכם שליטה בתוכנות גרפיות מתקדמות יותר, מי שרוצה להתחיל ולראות מה קורה בתוכנות הללו תמיד יוכל להוריד את הישנות יותר, לא כל החברות אכן מאפשרות לעבוד ככה אך זאת עוד צורה שיווקית שתגרום לכם בעתיד לקנות גרסות חדשות יותר בתשלום חודשי בסדרת הענן creative cloud adobe.

הצצה למה התוכנות הללו מסוגלות:

התוכנות המקצועיות לצילום, עיצוב גרפי או אופנה מאפשרות לכל אחד לפתח קריירה מקצועית או לעבוד מהבית בתחום הכנו לכם סדרה של שיעורים ממש מקצועיים על יכולותיהם של תוכנות הפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין כולל תוכנות לבניית אתרי אינטרנט, תוכלו לבקר בבלוג עיצוב גרפיקה מקצועי זה ולצפות ביכולותיהן של התוכנות הכי חדשות בשוק, הסרטונים רובם מועברים בשיעורי וידאו בשפה העברית ומביאים לכם ממש עם כפית לפה איך לעבוד עליהם בצורה מקצועית החל מתרגילי עיצוב מקצועיים ועד להכנת בגדים טכניקות של מעצבי אופנה, כיום עולם העיצוב וגרפיקה מתפתח במהירות וכדאי תמיד להיות במעקב אחר השינויים, אם אתם מעצבי אלבומים דיגיטליים או מחפשים תוכנה לעריכת מגנטים לאירועים אכן פוטושופ תהייה לכם התוכנה המקצועית ביותר לביצוע עבודות בגרפיקה מסוג זה. בקרו בבלוג עיצוב גרפיקה מקצועי מאות שיעורי הדרכה ובחינם.

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב הם מהמקצועות המבוקשים ביותר במגזר ההייטק ובעסקי הפרסום.

למעצבים גרפיים יש ביקוש גבוה מכיוון שהם מופקדים על העברת מסרים מכירות ושיווקיים לחברות. לדוגמה, אם לחברה או מותג יש מוצר שהיא מעוניינת לפרסם בכל אמצעי אפשרי, פלטפורמות האינטרנט במדיה החברתית יהיו האופציה היחידה. עסקים מבינים שהקהל של היום הוא לגמרי מקוון, בניגוד לשנים קודמות שבהן הייתה לציבור אפשרות נוספת לגשת לנושאים האלה. בפוסט הזה תחשפו הצעות שיווקיות נפלאות שיסבירו כיצד מעצבים גרפיים משתלבים בעסקי ההייטק ובפרסום ביחד. אנו יכולים להבטיח לך שאם אתה אוהב את תחום האמנות הדיגיטלית, תמצא הצלחה כלכלית במקצוע זה. הסמינרים החינמים בעמוד זה נלמדים בעברית ומתאימים לכל מי שרוצה לדעת האם הוא כשיר לעבוד כמעצב גרפי או במפעלי היי-טק.

מדוע נוח יותר ללמוד באינטרנט?

מכיוון שחיבורי האינטרנט כעת כל כך מואצים כיום, עולם הלימוד עבר בתקופת הקורונה כדי לחנך דרך האינטרנט. לכל בית יש מודם, והמהירות שהוא מספק מאפשרת לא רק לצפות בטלוויזיה דרך האינטרנט, אלא גם ללמוד אונליין באמצעות תוכנית זום. בית הספר מלמד בגישה זו למעלה מחמש עשרה שנה ומאפשר לתלמידים לשלוט בתחומי עיצוב גרפי במסגרת פרטית ואישית. במהלך השיעור, המדריך יפגין מיומנויות עיצוב גרפי מקצועי על מסך התלמיד, ובעקבות הסבר המורה יידרש התלמיד לבצע חזרה על התכנים בצורה מקצועית. בית הספר מאמין שלימוד אישי ואינדיבידואלי אחד על אחד חיוני ליצירת קריירה בעיצוב גרפי. לא תצטרך לבזבז זמן בנסיעה לעבודה או בחיפוש אחר חניה רק ​​כדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת. בשיעור פרטי כל היחס של המדריך מכוון רק לתלמיד, ומאפשר לו לקלוט את התכנים העיצוביים והשפה העיצובית במהירות שלו. אם המדריך איטי, אמור לו להאיץ את התוכן; אם המורה זריז והנושא קשה לך, אמור למורה לחזור על כל הכיוונים והתנועות הנלמדות. הסיוע ניתן לא רק במהלך השיעור אלא גם לאחר מכן כדי לספק לתלמיד את כל המשאבים הדרושים כדי להצליח במשימות. שיעורי בית מוקצים בסיומו של כל קורס כדי לעזור לתלמידים לבסס תנועות עיצוביות ולהפיק תרשימים מאורגנים להצלחה בהבנת העיצוב.

לאחר סיום הלימודים, איך בוגרי בית ספר לעיצוב גרפי יכולים לסיים את הלמידה ולהשתלב?

רוב אנשי המקצוע בתחום הגרפיקה והעיצוב בוחרים לעבוד מהבית כפרילנסרים. כמובן שאם חסר לך הדחף היזמי, אתה עשוי לעבוד כשכיר בחברות הייטק ומשרדי פרסום באינטרנט. מה ההבדל בין משרד פרסום באינטרנט לחברת הייטק? משרד פרסום באינטרנט הוא חברה המספקת שירותי שיווק וקידום עסקים בכל המדיות שניתן להעלות על הדעת, כמו קידום משרדים באינסטגרם או פייסבוק, או עיצוב לוגו תמונות כך שמנוע החיפוש גוגל יביא את המבקרים שלהם לשם. חובתם של מעצבים גרפיים היא ליצור אתרי אינטרנט או חוויות משתמש מקצועיות כמו אפליקציות ועוד, וכן לספק למשרד הייטק את כל השפה החזותית שלו לקידום ושיווק. מעצבים חזותיים הם אלה שמחליטים על הקומפוזיציה והפריסה הגרפית על מנת למכור ביעילות. למעצב הגרפי יש אחריות לא מבוטלת שכן אם הגרפיקאי יבחר את המפרט או התמונות השגויים למודעה, הדבר עלול להביא נזק לבעלי החברה. הסטודנטים מקבלים מספר משימות בית במהלך הלימודים כדי לפתח חשיבה יצירתית ולהכניס אותם לתיק עבודות, שכן זה הדבר הכי מכריע עבורם כדי להצליח בקורס.

עולמות השיווק והעיצוב החזותי מהו בעצם הקישור?

כל הפרסומות שאנו רואים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם עשויות להיראות במגוון פורמטים. כיום, על מנת לקדם מוצר מסוים, יש ליצור מודעה ממומנת בערוץ הפייסבוק, עליה יש לשלם לפייסבוק עמלה, ואוכלוסיית היעד תראה את הפרסום שלכם. קהל היעד הוא קבוצת האנשים שסביר שיתעניינו בסחורה שלך. מעצבים גרפיים שוקלים כיצד לשלוח מסר מכירתי או שיווקי לקהל היעד בצורה המתאימה ביותר על ידי שימוש בסכמת הצבעים המתאימה ב2022. לדוגמה, בעולם הצבעים, נלמד ונדע שלכל גוון יש כמה משמעויות, כמו מה מסמל הצבע הכחול ואיך הוא מתערבב עם אדום, או מדוע אין להשתמש בחום במצבים ספציפיים וכיצד אנו משלבים ירוק עם צהוב. הידעתם שירוק הוא צבע שהכי קשה לשלב אותו עם צבעים אחרים? אלו הן רק כמה דוגמאות ממה שגרפיקאים נתקלים במהלך לימודיהם. במהלך לימודיהם עוסקים הסטודנטים בסימולציות רבות בעולם העיצוב הגרפי, תוך חידוד יצירתיות וכישורי חשיבה ביקורתית על מנת לייצר מוצרים שיווקיים כמו מודעות פרסום בפייסבוק או לחילופין עיצוב אפליקציות בצורה המקצועית ביותר שיש. תוכל להתבונן בחשיבה היצירתית תוך שימוש במספר פקודות שמעצב גרפי ביצע כדי לשפר את החשיבה ולערבב בין שיעורים מתקדמים לשיעורים בסיסיים יותר בשיעור שאחרי שורה זו.

מה זה בדיוק תיק הדמיות למעצבים גרפיים, וכמה משקל יש לו בתעודה?

פורטפוליו נחשב להיבט המכריע ביותר של הצלחה לימודית מכיוון שרק תאגידים מתעניינים בו. האישור שאתה מביא איתך אינו בעל חשיבות לכל מפעל או ארגון הייטק. תעודות לא יפתחו בפניך דלתות שכן הן אינן מעידות על מידת המקצוענות שלך בענף. כדי להדגים את החשיבה היצירתית שלך, המראיינים שלך יעריכו את יכולתך למזג ויזואליים ולעבוד עם טרנדים חדשים שמתאימות לתקופת הזמן. אתה יכול לעבוד במהירות מהבית כל עוד הטרנדים שלך מתאימים למפעלי היי-טק ומשרדי פרסום. אנחנו יכולים לספר לכם שרוב הבוגרים במגזר זה יוצרים עבורם קשרים עסקיים בפייסבוק ונותנים שירותי שיווק ופרסום לחברות וארגונים שונים. אתה יכול גם לערבב תעסוקה עצמאית ועובדה שכירה בתחום זה.

המוסד מתהדר בקהל סטודנטים מדהים של למעלה מתשעה עשר אלף חברות בפייסבוק, המאפשר לתאגידי היי-טק גדולים במיוחד ולסוכנויות פרסום באינטרנט לפרסם משרות פנויות על בסיס קבוע בקבוצת בית הספר. ארגון זה קיים כבר שתים עשרה שנים וכבר סגר מאות אלפי משרות עבור בוגרים. אין זה משנה אם אתה בוגר טרי או בעל מומחיות של שנים רבות בתחום העיצוב הגרפי; מה שחשוב בימינו בעסקי ההייטק הוא שאתה מביא תיק עבודות ונקודת מבט רעננה לעבודה.

בעמוד זה, כללנו שפע של סרטונים שנוצרו על ידי המורים הגדולים של בית הספר. בית ספר סולו פועל כבר למעלה מחמש עשרה שנה וחינך אלפי מעצבים גרפיים לתעשייה. ניתן ליצור קשר עם יועצי הלימודים, שיסבירו כיצד ניתן ללמוד עיצוב גרפי מהבית ולהשתלב בעסקי ההייטק תוך עבודה בחוויית משתמש באמצעות תוכנות לתקשורת חזותית ותוכנות וורדפרס אלמנטור. XD. במהלך הלימודים, המרצים שלך ישבו איתך ויספקו לך הזדמנות ליצור תיק עבודות וילמדו אותך כיצד להתקבל לעבודה. אנחנו יכולים לספר לכם שמעצבים בוגרים בתעשיית ההייטק מתחילים בשכר של עשרת אלפים שקלים נטו, ועדיין מורגש המחסור בכוח אדם בעולם התאגידים הישראלי. הגורמים למחסור בכוח אדם הם שעד לפני כעשרים שנה, רוב בוגרי העיצוב הגרפי רצו לעבוד אך ורק בתעשיית הנייר והדפוס. עם הופעת האינטרנט, מעצבים גרפיים לוקחים על עצמם אחריות גוברת בארגוני היי-טק, משתפים פעולה עם מפתח או קודן כדי להציע שפה חזותית.