שאלות ותשובות למתעניינים 

//שאלות ותשובות למתעניינים 

האם הלימודים מתאימים לתושבי חול מעבר לגבולות ישראל ?

הלימודים מתאימים לכולם כל אחד אשר ברשותו חיבור לאינטרנט קרא עוד איך לומדים מהבית עיצוב גרפי או לימודי עיצוב בתוכנות- מסלול לימודי תעודה בעיצוב  גרפי או גרפיקה ממוחשבת מסלול תעודה – מעצב גרפי – בניית אתרים, הלימודים מתאימים לרוצים להשתלם בתוכנות גרפיות גם.

למה הסטודנטים של מכללת סולו מבוקשים בשוק?

ברשותנו קבוצה בפייסבוק הכי גדולה ברשת המונה מעל 11500 מעסיקים ומעצבים אשר מספקים עבודות מידי יום לבוגרים שלנו או בעבודות פרילנסרים כעבודה מהבית, באמצעות קבוצה זאת סטודנטים יכולים להתחיל את הצעד הראשון שלהם בעולם זה, מעסיקים יודעים שאיכות תיק העבודות בלימודים אחד על אחד יעילים יותר מאשר לימודים בקבוצות, בלימודים פרטיים יש יכולת הספק גדולה בתקופת הלימודים להקיף את כל הדרישות מעסיקים בשוק הישראלי.

כיצד מתבצעים התשלומים למכללת סולו?

התשלומים מתבצעים בעסקאות כרטיס אשראי  עם ההגנה המלאה והתקנים המחמירים לביטחון בישראל בכרטיסי אשראי ויזה, מאסטרקארד, ישראכרט ועוד. להלן דף התשלום למכללה. דף התשלום מאובטח לתשלומים באינטרנט.

האם אני מוגן בעסקה אנטרנטית?

עסקאות אינטרנטיות מוגנות ב100 אחוזים כל עסקה אינטרנטית ניתנת לביטול על ידי חברת האשראי על ידי הסטודנט.

האם ניתן לשלם בשיקים למכללה?

ניתן לשלוח למכללה בדואר רשום שיקים. – כל קורס ניתן לחלוק עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי או בשיקים.

איזה גופים עובדים עם מכללת סולו?

מכללת סולו מעניקה לימודים והכשרות מקצועיות לגופים ממשלתיים ולסטודנטים הרוצים ללמוד לימודי תעודה – מעצב גרפי או לימודי קורסי תוכנות גרפיות ממוחשבות בלבד – גרפיקאי. רשימת אודות הגופים שעובדים עם מכללת סולו

מה קורה עם אני מבטל את הקורס באמצע?

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן במדינת ישראל (ביטול עסקה), התשע”א-2010 – בעת ביטול קורס באמצע הלימודים הסטודנט מקבל החזר יחסי ליתרת הקורס שנשאר אם שילם בכרטיס אשראי החזר יחסי מחברת האשראי לכרטיס, אם שילם בשיקים החזר יחסי של השיקים לסטודנט.

האם התעודה מעצב גרפי מוכרת במדינת ישראל?

מכללת סולו מוכרת במדינת ישראל על ידי גופים ממשלתיים כגון ביטוח לאומי קורסים להכשרה מקצועית ואלפי משרדי פרסום. מידי חודש סולו מפנה משרות לעיצוב גרפי לבוגריה. מכללת סולו בעלת קבוצה בפייסבוק מעל 16000 מעסיקים ומעצבים גרפיים המחליפים עבודות מידי יום. מעסיקים מעדיפים לעבוד עם בוגרי סולו עקב שיטת הלימודים הפרטניים של אחד על אחד עם הספק גבוה בלימודים לעומת לימודים במכללות בעלות עשרות תלמידים בכיתה. לרשימת לקוחות מכללת סולו או רשימת  תלמידים ממליצים בלימודי עיצוב גרפי

אין לי זמן להכין שיעורי בית ומטלות האם כדאי לי לקחת את אחד הקורסים שברשותכם

מתוקף תפקיד המרצים במכללה לחזור על שיעורים לא ברורים ללא חיוב התלמיד בעלות נוספת, אנו ממליצים לתלמידים טרם התחילו ללמוד לבדוק האם יש ברשותם זמן להכין שיעורי בית ומטלות. במסגרת לימודי תעודה בעיצוב גרפי – תנאי קבלה במיוחד למסלולי תעודה של “מעצבים גרפיים” הנם הגשות של מטלות גרפיות משבוע לשבוע.

איך לומדים אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי איך כל השיטה הזאת מתבצעת?

הלימודים מתבצעים על ידי שליטה על מחשבו של התלמיד ושיחה עם מיקרופון ואוזניות המורה יכול להזיז את העכבר של התלמיד ולדבר איתו במהלך השיעור תוכלו לקרוא ולצפות בסרטונים על השיטה כנסו דוגמא לסרטון קורסים אונליין

מהם תנאי הקבלה ללימודים בסולו?

אנגלית בסיסית, הכרת המחשב בסיסית, רצון להכנת שיעורי בית ומטלות גרפיות, אהבה לעולם העיצוב. במידה והתלמיד פחות מגיל 18 אישור הורים להרשמה ללימודים. תוכלו לקרוא בהרחבה על תנאי הקבלה ללימודים בעיצוב גרפי במכללת סולו.

אני בוגר או בוגרת מכללה לעיצוב גרפית אחרת ולא מרוצה מתיק העבודות שלי האם יש לי מקום אצלכם?

ברשות סולו קורסים מקצועיים להעשרה או להשתלמות בבניית תיק עבודות מקצועי כתנאי לקבלה במקומות עבודה כיום.

אני רק רוצה ללמוד תוכנה גרפית אחת לתחביב או לעבודה מה עושים?

תוכלו ללמוד גם תוכנה גרפית לתחביב אך עדיין תצטרכו להגיש שיעורי בית ומטלות להצלחת הקורס הגרפי שתקחו.

2019-07-26T10:35:28+03:00