שימו לב! סטרוק על תמונה, איך עושים מסגרות לתמונה בפוטושופ מדריך חינם שיעור לימוד וידאו יוטיוב.

לתמונות של פעם אי אפשר היה להוסיף מסגרת. התמונות היו מפותחות והן היום יוצאות בדיוק כפי שצולמו. אחד היתרונות בצילום הדיגיטלי הוא שניתן להוסיף לצילומים מסגרות בפוטושופ, מה שיכול לשדרג כל תמונה פי כמה וכמה מאיך שהיא במקור. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך עושים מסגרת לתמונה עם תוכנת פוטושופ, תקבלו רעיונות לסוגים של מסגרות ולצבעים של מסגרות. תמונה עם מסגרת היא הרבה יותר מיוחדת והרבה פחות שגרתית, והיא מוסיפה נופך נוסטלגי, מודרני או כל נופך אחר בהתאם למסגרת. הסרטון הינו פשוט קל להבנה והוא מאפשר בזמן קצר לדעת איך עושים את זה. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, וכל מה שצריך הוא לצפות בו, לתרגל את הנלמד בו כמה שיותר עד שעושים את זה ללא כל בעיה ובמהירות.

פוטושופ – מלכת העיבוד…

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות, תוכנה שרק הולכת ומשתדרגת עם כל גרסה שלה שיוצאת. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנת אחות לתוכנות אילוסטרייטור, פלאש, אינדיזיין ואחרות, תוכנה שיש בה כל כך הרבה כלים שמאפשרים לעבד כל תמונה שרוצים. בעבודה עם פוטושופ תוכלו לתקן תמונות מעוותות, תמונות ללא חדות וכמובן לשפר ולשדרג תמונות, ולהוסיף אפקטים ככל העולה על רוחכם, אפקטים מיוחדים ובלתי שגרתיים.
איך עושים מסגרות לתמונה בפוטושופ

צלם? שדרג את הצילומים שלך!

אם אתה מצלם אירועים, מצלם טבע או צלם בכל תחום אחר, מסגרת יכולה לשדרג את התמונות שלך. אם אתה רוצה להראות ללקוחות שלך עבודות מרשימות, כדאי שתמסגר לפחות חלק מהן מה שיהפוך אותן ליותר אותנטיות וליותר מיוחדות. תמונות ממוסגרות הן תמונות שניתן להדפיס ולהציב בכל מקום שהוא, תמונת שיכולות להיות לא שגרתיות.
הסרטון הזה כמו גם סרטונים נוספים וחומרי לימוד אחרים, ילמדו אותך איך לעשות מסגרת בפוטושופ ואיך להפוך תמונה רגילה לתמונה מיוחדת. כל מה שנדרש ממך הוא הקשבה וצפייה ועם תרגול של החומר תוכל גם אתה לעצב תמונות ממוסגרות.

2019-08-04T11:24:05+03:00