שיעורים חינם איך להשתמש ולעבוד עם פוטושופ אונליין  

//שיעורים חינם איך להשתמש ולעבוד עם פוטושופ אונליין  
אם אתם צופים בסרטון זה יכול להיות שאתם חדשים בעולם העיצוב ועושים בו את  צעדיכם הראשונים ויכול להיות שאתם כבר עמוק בפנים ומחפשים איך להרחיב את הידע שלכם עוד ועוד אך יכול להיות גם שאתם בכלל לא מגיעים מעולם העיצוב ולא מתכננים לעסוק בכך, אלא רוצים לדעת לעצב ולעבד את התמונות שאתם צילמתם, בין אם זה תיקון קל ובין אם זה יצירת אפקט מעניין בדיוק בשביל זה יש את תוכנת פוטושופ וספציפית את פוטושופ אונליין 10, איתו תוכלו לעשות לא מעט

תוכנות און ליין…

העולם בו אנו חיים הוא עולם שהולך ונהיה עולם אינטרנטי, עולם בו הכול כבר נמצא ב”ענן”. ומה זה ענן? אם בעבר היינו שומרים את הקבצים שלנו ואת התמונות שלנו על מחשב, הים אנו עושים זאת על גבי שרתים של חברות שונות בשביל לשמור עליהם מכל משמר. גם אם המחשב עצמו מפסיק לעבוד או שאין גישה לקבצים הללו דרך המחשב, תמיד החומרים יהיו על גבי הרשת מה שאומר שתהיה אליהם גישה מכל מקום. כך גם עם תוכנות וספציפית פוטושופ 10, אם בעבר היה ניתן לעבוד עם פוטושופ רק אם התוכנה היתה על המחשב עצמו, הרי שהיום כבר ניתן לעבוד עם התוכנה או לפחות עם חלק מהפיצ’רים אותם היא מציעה על גבי הרשת, מה שאומר שחברת אדובי מאפשרת לכל אחד ומכל מקום שהוא שיש בו חיבור לאינטרנט להשתמש בתוכנה.
איך להשתמש ולעבוד עם פוטושופ אונליין  

פוטושופ – תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם!

פוטושופ הינה תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם, תוכנה שביסודה הייתה מיועדת לתיקון ולעיבוד של תמונות. יש המון אפקטים שניתן לעשות בעזרתה. תוכנת פוטושופ היא תוכנת הבחירה של מעצבים הגרפיים, ואם גם אתם רוצים להיות כאלו ורוצים לעבוד איתה ולנצל את הכלים הרבים אותם היא מציעה אתם חייבים ללמוד לעשות בה שימוש נרחב.

הסרטון הזה יספק לכם טעימה קלה ממה שיש לתוכנת פוטושופ להציע, ומה אפשר לעשות איתה כמעצבים גרפיים שרוצים להיות מקצועיים.

2019-08-04T20:48:42+03:00