שיעורים חינם מתוך הספר ללימוד פלאש למתחילים ולמתקדמים – FLASH CS6-CC

//שיעורים חינם מתוך הספר ללימוד פלאש למתחילים ולמתקדמים – FLASH CS6-CC
הסרטונים הבאים שתראה אלו סרטונים  בהם יש שיעורים ללימוד פלאש מתוך הספר, המיועדים הן למתחילים והן למתקדמים. הסרטונים הינם ברורים מאוד וקלים להבנה, וכל מה שאתה או את צריכים לעשות הוא להתרווח בכיסא ולהאזין ולצפות בסרטונים כמו גם כמובן ליישם את הנלמד בהם ולתרגל אותם. פלאש היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שכל מעצב חייב להכיר יחד עם פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. לתוכנה איכויות משלה אשר משלימים את מעטפת העיצוב לכל פרוייקט באשר הוא. לימוד שלה מבטיח קודם כל הנאה, וכמובן רמה מקצועית גבוהה יותר בעיצוב וכלים רבים יותר, כמו גם אפשרויות תעסוקה מגוונות יותר.

מהי התוכנה?

תוכנת פלאש הינה תוכנת מולטימדיה בעזרתה ניתן להציג סרטוני פלאש. ניתן לעשות לא מעט עם התוכנה הזו אך עיקר המשתמשים בה הם אנימטורים, מפתחי אפליקציות שונות, ומפתחי יישומי אינטרנט. התוכנה הינה השלמה מצוינת לתוכנת הפוטושופ בה ניתן לעצב תמונות, תוכנה שנמצאת בשימוש אצל כל מעצב בין אם הוא מתחיל ובין אם הוא מתקדם ובעל ניסיון. היתרון בתוכנת הפלאש הוא שהיא מבוססת על גרפיקה וקטורית מה שאומר שהמשקל הסופי של הקובץ הינו קטן יותר מה שמאפשר לעבוד איתו ללא כל בעיה.
השילוב עם פוטושופ

השילוב עם פוטושופ.

יש לא מעט עצבים שעובדים עם פוטושופ כמו גם עם תוכנת פלאש. השילוב בין השתיים יכול להוליד תוצאות מדהימות, כך לדוגמא ניתן לראות באנרים מעוצבים אשר העבודה עליהם הייתה הן בפוטושופ והן בפלאש. באנר הינו פרסומת זזה, מה שאנו רואים לא מעט באינטרנט, ואת הפרסומת הזו צריך לעצב קודם כל בפוטושופ בשביל לקבל תמונה, ולאחר מכן לעבוד עליה עם תוכנת הפלאש ולתת לה חיים. מעצבים שלומדים את התוכנה מרגישים שינוי גדול במה שהם יודעי לעשות, וכל אחד חייב ללמוד אותה בעיקר היום כשהכול עובד און ליין.

לדרג את היכולות שלכם כמעצבים…

לימוד תוכנות אינדיזיין, אילוסטרייטור, וכמובן פוטושופ זה מצוין, אך חשוב כמובן לשלב את תוכנת פלאש גם כן בעבודה בשביל ליצור עיצובים מיוחדים ולא שגרתיים. לא לחינם נחשבת כיום התוכנה לתוכנה מבוקשת ופופולארית מאוד בקרב אלו שעובדים איתה, ואם גם אתם תלמדו אותה על בוריה, ותתחילו עם סרטונים בסיסיים, ייצא לכם ממנה רק טוב.

2019-08-04T11:14:07+03:00