שיעורי וידאו באילוסטרייטור CS6-CC חינם!

בסרטונים שלפניכם תוכלו לצפות בשיעורי וידאו על תוכנת אילוסטרייטור בגרסת CS6-CC בחינם, ותוכלו לקבל המון טיפים לשימוש בתוכנה הזו. בשביל ללמוד אילוסטרייטור לא חייבים ללכת וללמוד באופן פיזי, וגם אם כן תמיד ניתן בדרך הווירטואלית להוסיף עוד ועוד ליידע הכללי. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של מעצבים רבים ולמעשה, אם אתם רוצים להיכנס לעולם העיצוב אתם חייבים להכיר את התוכנה בצורה טובה וחייבים לדעת לעשות בה שימוש בצורה נכונה. השיעורים שלפניכם ילמדו אתכם לעשות שימוש בכלים שונים אותם מציעה התוכנה, כלים ייחודיים לה וכאלו שלא, ואתם חייבים לתרגל את הנאמר בסרטונים הללו בכדי להפיק מהם את המרב. אילוסטרייטור היא תוכנה בעלת יכולות רבות, וככל שתכירו אותה יותר כך תוכלו לעשות שימוש נרחב יותר בכלים אותם היא מציעה, ולכן הסרטונים הללו חשובים כל כך להבנה ולתירגול.

מי היא אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אחות לתוכנות האחרות כמו אינדיזיין, פוטושופ, פלאש ואחרות, והתוכנה הינה כזו שמאפשרת לעשות לא מעט דברים ולעצב עיצובים שונים בצורה מיוחדת. אילוסטרייטור היא תוכנה שפותחה בהתחלה בגרסת מקינטוש, אך מאוחר יותר היא פותחה גם בגרסת ווינדוס בגלל הביקוש הרב שהיה לה בקרב משתמשים במערכת ההפעלה הזו. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עושה שימוש בפיקסלים, ובפועל היא תוכנה שניתן להגדיל את העבודות שעושים בה לכל גודל שרוצים בניגוד לעבודה עם פיקסלים אשר הגדלה שלה מטשטשת את הכול. אילוסטרייטור היא תוכנה שמיועדת לעיצובים גרפיים ותלת מימד, אך היא בעיקר משמשת לעיצוב של לוגואים.
תוכנה שמיועדת לעיצובים גרפיים

להיות מעצב לוגואים ברמה גבוהה…

אם אתם רוצים לעצב לוגואים ברמה גבוהה, אתם יכולים לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור, ולמעשה זו תוכנת עיצוב הטובה ביותר למטרה זו. עיצוב לוגואים בעזרת אילוסטרייטור יאפשר לכם להפיק תחת ידכם עבודות מקצועיות יותר ומיוחדות יותר, ויאפשר לכם להיות לא שגרתיים. אך חשוב שתהיו מעודכנים בשינויים ובשדרוגים של תוכנת אילוסטרייטור כל הזמן, בכדי שתוכלו להיות מעצבים טובים יותר ולקבל הצעות טובות יותר ומעניינות יותר.

2019-08-07T09:14:36+03:00