שיעור איך להכין חינם עיצוב אלבומים לבת מצווה

//שיעור איך להכין חינם עיצוב אלבומים לבת מצווה
בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך מכינים אלבום מעוצב לבת מצווה, איך עושים את זה נכון ובעיקר איך עושים את זה מרהיב ויוצא דופן. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש תרגול שלו כמה שניתן, אך בסופו, ויחד עם כלים נוספים וחומרי לימוד על פוטושופ, תוכלו להכין אלבום מעוצב לבת מצווה, בין אם אתם צלמי אירועים או בין אם אתם מעצבי אלבומים בפועל או בפוטנציאל, ואפילו אם אין לכם ניסיון בתחום. כל מה שצריך הוא אוריינטציה למחשבים, סבלנות והתמדנה וכמובן למידה של החומר.
אלבום מעוצב

אלבום מעוצב – מזכרת לכל החיים..

בת מצווה היא אחד האירועים המרגשים בחיים, ההגעה של הילדה לגיל מצוות מה שהופך אותה לבוגרת. בין אם אתם ההורים של הילדה ובין אם אתם אנשי מקצוע מתחום העיצוב, עיצוב אלבום לבת מצווה מתחיל עם תיעוד איכותי, וכמה שהוא יהיה כזה כך יהיה קל יותר לעבוד על תמונות האירוע. עיצוב האלבום יכול לכלול גם עיבוד של התמונות עצמן, תיקון שלהן, הבהרה שלהן, חידוד שלהן או יצירת אפקטים שונים, ויכול לכלול רק עיצוב של האלבום עצמו, מה שאומר מיקום של התמונות בו, הוספת מלל לתמונות ועוד פעולות רבות נוספות שניתן לעשות בעזרת תוכנת פוטושופ.

הכול בזכות פוטושופ…

פוטושופ הינה תוכנת עיבוד התמונות מספר 1 בעולם, תוכנה שזכתה לשבחים רבים מכל מי שעובד איתה, תוכנה שמתעדכנת כל הזמן ויש בה מאות פיצ’רים בהם ניתן לעשות שימוש. התוכנה היא תוכנת הבחירה של המעצבים הגרפיים, צלמים, וכל מי שצריך לקחת תמונה ולשנות אותה או לשדרג אותה, ולכן גם מי שעושה עיצוב אלבומים לבת מצווה או לכל אירוע אחר, חייב לעשות שימוש בתוכנה. ההצלחה של עיצוב האלבום היא ביחס ישיר להשקעה בלימוד התוכנה, וכמובן לכישרון העיצוב האישי, והתוצאות שניתן לקבל בעזרת התוכנה מדהימות.

בין אם אתם בעלי ניסיון או שלא, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, זה שיסייע לכם לעצב אלבום דיגיטלי לבת מצווה כמו לכל אירוע אחר.

 

2019-08-04T19:43:14+03:00