שיעור אלבום חתונה דיגיטלי, עיצוב ספר תמונות.

//שיעור אלבום חתונה דיגיטלי, עיצוב ספר תמונות.
חתונה היא האירוע המרגש ביותר בחיים, אירוע שקורה פעם אחת בחיים (בדרך כלל…) והזיכרונות ממנו נשארים כל החיים. תיעוד החתונה הוא אחד מהדברים החשובים ביותר וחשוב להפקיד את העבודה בידיים מקצועיות ונאמנות, אך לאחר החתונה כדאי מאוד לסדר את התמונות או חלק מהן באלבום דיגיטלי מעוצב בשביל שיהיה זיכרון מסודר ויפה. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעצב ספר תמונות דיגיטלי של תמונות חתונה, בין אם היא שלכם או של מישהו אחר. את האלבום אפשר להשאיר בצורה דיגיטלית ואפשר להדפיס אותו בשביל שתהיה מזכרת פיזית. הסרטון פשוט וקל להבנה וכל מה שדרוש הוא מעקב אחר ההוראות ויישום שלהן, כמו גם תירגול שלהן כך שניתן יהיה לעשות את זה במהירות ובפשטות.
לדעת לעצב ספר תמונות

מי צריך לדעת לעצב ספר תמונות?

אם אתם צופים בסרטון זה יש כמה אפשרויות. או שאתם צלמי אירועים שרוצים להציע את השירות הזה ללקוחות שלכם, מה שיכול להאדיר את שמכם ולהוסיף לכם עוד פרנסה, או שאתם מעצבי אלבומים שזה מקצוע בפני עצמו ואלו שעוסקים בו עובדים עם צלמי אירועים או באופן פרטי אל מול הלקוחות שלהם, והאפשרות השלישית היא שזה עתה התחתנתם או שעברה תקופת מה, ואתם רוצים לארוז את הזיכרונות שלכם בצורה יפה ומהודרת. אלבום חתונה דיגיטלי הוא דרך מצוינת לארוז את הזיכרונות, וניתן להוסיף לכל תמונה כיתוב או כל אפקט אחר שמציעה תוכנת פוטושופ

פוטושופ – תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם.

בשנים האחרונות פותחו אל מעט תוכנות עריכת תמונות, אך אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציעה תוכנת פוטושופ. פוטושופ היא התוכנה המתקדמת מבית אדובי, והיא מצטרפת לתוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות, תוכנה שמציעה מגוון אפקטים ויכולות בלתי רגילים.
הסרטון הזה כמו חומרי לימוד נוספים, יכולים לסייע לכם להיות מעצבי אלבומים ברמה גבוהה, כך שתוכלו להפיק אלבומים מהודרים בין אם הם לכם או לכל אחד אחר. כפי שציינו את האלבומים הללו ניתן לשמור בצורה דיגיטלית, וניתן להדפיס אותם, וזו דרך מצויינת לקחת אתנו זיכרונות להמשך החיים.
 

2019-08-04T11:59:06+03:00