שיעור דוגמא מהן התוכנות שעובדים איתן מעצבי אופנה – התוכנה מספר 1 לעיצוב בגדים.

//שיעור דוגמא מהן התוכנות שעובדים איתן מעצבי אופנה – התוכנה מספר 1 לעיצוב בגדים.
אם אתם לומדים עיצוב אופנה או שאתם כבר מתעסקים בזה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד על התוכנות השונות שעובדים איתן מעצבי האופנה של היום, המעצבים הגדולים הקטנים כאחד. מהן בכלל התוכנות? איך הן עובדות? למה חשוב להכיר אותן טוב? הכל בסרטון זה וכל מה שנאמר בו יהיה בשבילכם כאוצר. כל מה שצריך הוא להקשיב לחומר הנלמד, להפנים אותו וכמובן לתרגל אותו עוד ועוד בכדי שניתן יהיה לעשות בתוכנות הללו שימוש מאוחר יותר ללא כל בעיה.

עיצוב אופנה – פעם והיום…

פעם, מעצב אופנה היה עובד עם רישומים, מדידות ומה לא… היום הוא יכול לעשות הכול על המחשב, ועם תוכנות גראפיות שונות הוא רואה בזמן אמת את כל הנתונים. כך ניתן לעצב בקלות רבה יותר ובנוחות מרבית . המעצב לא בטוח שמה שהוא עושה בסדר? רוצה להתייעץ עם עוד מישהו? לא צריך ללכת לשום מקום. עם עיצוב דיגיטלי ניתן פשוט לשלוח את החומר במייל או בכל דרך וירטואלית אחרת, ותוך שניות הבגד שעובדים עליו נמצא בעוד מקום.

לעסוק בעיצוב אופנה לכבוש את העולם הגדול…

אם אתם מתכננים לעסוק בעיצוב אופנה או שאתם עוסקים בתחום עכשיו, יכול מאוד להיות שיש לכם חלומות גדולים. אתם רוצים להגיע גם לחו”ל בעתיד ורוצים לכבוש את העולם עם העיצובים שלכם, אתם יכולים לעשות את זה במספר קליקים. היום אתם יכולים להגיע כמעט לכל מקום שתרצו והעולם הרחב נפתח בפניכם. עסקים שבוחרים לפנות גם לשווקים בחו”ל גדלים באופן מהיר ואתם יכולים להיות חלק מההצלחה הזו. כל מה שנדרש מכם זה יכולת בסיסית להסתדר עם מחשב, וכמובן המון מוטיבציה “לאכול” את העולם.
  • מעצבי האופנה של היום מבינים שהם חייבם להתקדם בשביל להישאר בתמונה.  הם חייבים להכיר את תוכנות הגרפיקה השונות וחייבים לעסוק בהן כל הזמן.  הסרטון הזה הוא השער שלכם לעולם  עיצוב האופנה, שיעור שאתם חייבים לנצל ולעשות את זה כמה שיותר טוב.

2019-08-16T09:10:26+03:00