שיעור דוגמא מורים פרטיים לפוטושופ חדרה נתניה

//שיעור דוגמא מורים פרטיים לפוטושופ חדרה נתניה
אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון זה תוכלו לצפות בשיעור לדוגמא של לימוד פוטושופ על ידי מורים פרטיים און ליין, בין אם אתם גרים בנתניה, חדרה או בכל מקום אחר בארץ או בעולם. לימודים היום לא חייבים להיות פיזיים ואין צורך לשבת אחד על אחד עם מורה פרטי, כל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט ומצלמה איכותית ואתם בדרך להצלחה. לימוד פוטושופ כמו גם תוכנות עיבוד ועריכה אחרות פשוט מאי פעם, ואתם יכולים להיות חלק מההצלחה של התלמידים הרבים שבוחרים בשיטה זו.
שיעור דוגמא מורים פרטיים לפוטושופ חדרה נתניה

פוטושופ, התוכנה המובילה בעולם…

אם בעבר פוטושופ הייתה תוכנה בעזרתה היה ניתן לעשות תיקונים קלים של תמונות, הבהרה או יצירת חדות בתמונות, הרי שהיום פוטושופ היא כבר תוכנה עם כלים רבים וחשובים לכל מי שעוסק בעיצוב גרפי. פוטושופ כבר לא מיועדת רק למפיקי דפוס ולצלמים אלא לעוסקים בגרפיקה כמקצוע, וכמובן לחובבנים בינינו. היום כל אחד יכול בעזרת התוכנה ליצור אפקטים מדהימים, לעשות שינויים מרחיקי לכת, להוסיף כיתוב לתמונות מה לא… יש אומנם לא מעט תוכנות שפותחו בשנים האחרונות המנסות לחקות אותה, אך אף אחת מהן לא משתווה לה באפשרויות ובכלים המרובים.

קצת מהכלים שמציעה פוטושופ…

  • לפוטושופ יש המון כלים שמסייעים ליצור אפקטים רבים, ובכל תקופה יוצאת גרסה חדשה שמוסיפה עוד ועוד אפשרויות בין הכלים אותם מציעה התוכנה:
    כלי הטשטוש – מאפשר לטשטש חלקים ספציפיים בתמונה בכדי ליצור אפקט רצוי
    כלי החדות – מיועד לתיקון של תמונות וליצירת תמונות חדות כמו גם לחדות של אזורים ספציפיים בתמונה.
    כלי חותמת הגומי – כלי המאפשר להדביק חלק אחד בתמונה על חלק אחר שלה
    כלי המחיקה – מאפשר למחוק חלקים ספציפיים בתמונה, רקע או כל דבר אחר.

יש עוד המון כלים שהתוכנה מציעה, וצריך להתמקצע בה בכדי להכיר את כולם. עם הסרטון הזה ועוד סרטונים רבים אחרים, כמו גם לימוד התוכנה בכל דרך אחרת ותרגול שלה, תוכלו גם אתם להיות מקצוענים בתחום וליצור עבודות מדהימות.

2019-08-04T21:41:13+03:00