שיעור דוגמא פלאש בתל אביב והמרכז חינם.

אם אתם מעצבים או כאלו שמתכוונים להיכנס לתחום בקרוב, ואתם רוצים ללמוד את תוכנת פלאש, אתם במקום הנכון. בסרטון תוכלו להיחשף לכלים שונים ותכונות שונות של התוכנה, כלים ותכונות שיסייעו לכם בעיצוב באנרים, אפליקציות, אתרים, אנימציות וכל מה שאתם רוצים. סרטון ברור ופשוט להבנה וכל מה שאתם צריכים הוא לצפות בו ולהבין את ההסברים וכמובן שעליכם לתרגל את הנלמד בשביל שהחומר ייטמע אצלכם ותדעו לעשות בו שימוש. התוכנה היא תוכנת חובה לכל מי שבתחום והיא משלבת עבודה גם עם תוכנות אחרות שגם אותן תצטרכו ללמוד.

איפה אנחנו נתקלים בפלאש?

משחקים במחשב – יש היום אלפי אתרים של משחקי מחשב והם רק הולכים ומתפתים כל הזמן. חלק גדול מהמשחקים הללו הוא און ליין וחלק מהן הוא להורדה. גם אלו וגם אלו הם משחקים שפותחו בתוכנת הפלאש, ולימוד של התוכנה יכול להכניס אתכם לעולם משחקים אין סופי הן בעבודות המגוונות שלו והן בשכר שהוא מציע.
אפליקציות שונות – אפליקציות עושות שימוש בתוכנת הפלאש. אין מפתח אפליקציות שלא מכיר את התוכנה, אם הוא בצד העיצובי שלה, וכן כל יישום אינטרנט אחר. כל אתר אינטרנט שהמפתח שלו לא רוצה שהוא יהיה אתר משעמם עושה שימוש בתוכנה, וכך האתר הוא דינמי יותר וכמובן זז ותופס את עין הגולש. הקבצים הזזים הם קבצים שמעוצבים על ידי תוכנת פלאש ומי שמתמחה בה.
משחקים במחשב – יש היום אלפי אתרים של משחקי מחשב והם רק הולכים ומתפתים כל הזמן
באנרים פרסומיים – מה תופס לכם את העין יותר, פרסומת שלא זזה או אחת שכן? ברור שזו שכן, ולכן עולם הפרסום נותן דגש מיוחד לבאנרים ברשת. לכל אתר כמעט אליו ניכנס ובכל מקום בו נגלוש, ניתקל בבאנרים פרסומיים, ומי שרוצה להיות מעצב גרפי מן השורה הראשונה חייב ללמוד את תוכנת הפלאש על בוריה כמו גם תוכנות אחרות של עיצוב.
תוכניות מצוירות ואנימציות – בתוכניות מצוירות ואנימציות תוכנת הפלאש הכי בולטת. האנימציות הללו חיות וקיימות בזכות התוכנה ואין אנימטור רציני שלא מכיר אותה מכל הכיוונים. אנימציה היא בעצם רצף של תמונות שכל אחת מהן היא “צעד אחד אחרי זו שלפניה” וכשמצלמים את התמונות הללו אחת אחרי השנייה נוצר סרט.
אם אתם רוצים להיכנס לתחום הגרפיקה ממוחשבת בדיוק הזמן בשבילכם, הזמן בו יש ביקוש רב לאנשי מקצוע שיודעים ומכירים את התוכנה על בוריה. זה הזמן שלכם לצפות בסרטון ולדעת יותר.

2019-08-09T15:07:51+03:00