אפליקציות לעיצוב גרפיקה - אפליקציה לציור והכנת לוגו - מאות דוגמאות ושיעורים חינם איך ללמוד את התחום הזה

אפליקציות לעיצוב גרפיקה – אפליקציה לציור והכנת לוגו – מאות דוגמאות ושיעורים חינם איך ללמוד את התחום הזה

אם אתה גר לא באזור המרכז ואתה רוצה ללמוד עוד על תוכנת אילוסטרייטור, מה אתה צריך לעשות קודם? הגעתם למקום הנכון! שיעורים לדוגמה מעולם הגרפיקה והעיצוב יוצגו לכם במאמר זה. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת החשובה ביותר בעולם העיצוב הגרפי מסיבות רבות, ומאמר זה יראה לכם כיצד להשתמש בתוכנה זו. יש הרבה אנשים שמחפשים פתרונות לעולמות האופנה ועיצוב הפנים, וזו אחת התכניות החשובות בלימודי עיצוב גרפי. זה גם משחק תפקיד גדול במיתוג עסקים ובכך שהם נראים טוב.

השיעורים בעמוד זה מיועדים לאנשים שרוצים ללמוד עוד על עולם העיצוב הגרפי ולאן התוכנה יכולה לקחת אותם. הם גם טובים לאנשים שרוצים ללמוד יותר על אופן השימוש בתוכנה.

מה אתה יכול ללמוד מתפעול ADOBE ILLUSTRATOR CC?

לאחר לימוד אילוסטרייטור למאיירים עסקיים צריך לדעת באיזה תחום אתה רוצה לעסוק, מקצועות הלימוד שונים לענפים שונים, אבל בסופו של דבר כולם לומדים אותו דבר ובוחרים לעצב את אותו הדבר בתוכנה. כך למשל, המעצבים הגרפיים יתמקדו בהכנת לוגו מעצבים עם קווים וצורות ובהכנת כרטיסי ביקור מעוצבים עם רקע שנעשו בתוכנת הגרפיקה. מעצבי אופנה ישתמשו בתוכנה לייצור דגמי אופנה חדשים וישלחו אותם לתפירה בשקיות מוצרים. לאחר ההרשמה, חשוב מאוד לנווט ביועץ תוכניות הלימודים ולשנות לאיזה קורס תרצו להירשם. במסגרת תכנית תעודה בתוכנה, תבנה תיק עבודות הכולל את כל העבודה שעשית בשיעורים שלמדת.

ניתן ללמוד ILLUSTRATOR CC אונליין  עם מורים פרטיים.

כדי ללמוד גרפיקה, לא צריך ללכת לבית ספר או מכללה ללימודי עיצוב גרפי. ניתן ללמוד את הגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור אחד על אחד עם מורים המחוברים לתוכנה באמצעות חיבור מרחוק. המורה יכול לדבר איתך דרך מיקרופון ואוזניות ולעבוד איתך על העכבר ולהראות לך איך לעבוד עם כלי התוכנה. פנו אלינו עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על סוגי הקורסים השונים בעיצוב גרפי שאנו מציעים, וכן על שעות הלימוד ועלויות הלימוד. עד אז, אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי יוטיוב שהכנו עבורכם, אשר מוסברים בשפה עברית פשוטה וקלה להבנה.

כשזה מגיע לעיצוב וגרפיקה, מה ההבדל בין אחד לשני? – תפקידו של מעצב גרפי הוא לעשות דברים שנראים טוב. כמה זמן הם מבלים באיזו תוכנה?

כיום סטודנטים שרוצים ללמוד עיצוב גרפי יודעים כמה דברים על התחום ושמות של חלק מתוכנות העיצוב שנמצאות בשימוש בתחום. במקרים מסוימים, קשה להבין את ההבדל בין התוכניות השונות ומדוע אתה צריך ללמוד את כולן. כשתקראו את המאמר הזה, נראה לכם את ההבדל בין תוכנת אילוסטרייטור לתוכנת אינדיזיין וכן נראה לכם מדוע משתמשים בכל אחת מהן ולמה חשוב ללמוד על עיצוב גרפי עם שני סוגי התוכנות. סרטונים ביוטיוב שמסבירים מה לומדים בתחום ואיך עובדת תוכנות גרפיקה תוך כדי שמירה על כללי העיצוב הנלמדים בלימודי מעצב גרפי עברי/ מסלול הייטק לתקשורת חזותית.

אם אתה מאייר של אדובי, זה נהדר לפגוש אותך.

תוכנת אילוסטרייטור היא סוג של תוכנה שגרפיקאים לומדים כיצד להשתמש בה בקורס הראשון למעצבים גרפיים. מכיוון שהתוכנה מיוצרת על ידי אדובי, היא יכולה לעבוד עם וקטורים. אנו יכולים להשתמש בוקטורים כדי ליצור אלמנטים ויזואליים בחלל שהם גם דו-ממדיים וגם תלת-ממדיים, כמו גם לשנות את הגודל או הצורה של פריט שכבר יצרנו מבלי להוריד את ערכו. כלי כמו פוטושופ אינו זהה לעבודה על דברים הבנויים בפיקסלים בדרך זו, וזה מה שרבים מאיתנו רגילים אליו. כשמדובר בפיקסלים, התקרבות והורדה פוגעת באיכות התמונה. זה, למעשה, מה שתוכנת Adobe טובה בו.

מה אתה עושה באמצעות תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת מחשב המאפשרת למעצבים ליצור לוגואים, פריטים במודעות, ואפילו סקיצות ותיאורים. זוהי אחת מחלקי התוכנה החשובים ביותר שמעצבים גרפיים יכולים להשתמש בהם. מעצב גרפי שלא יודע איך להשתמש בו לא יכול לעשות הרבה מהדברים שעשויים להידרש ממנו בעבודתו. התוכנה היא חובה והיא נלמדת מיד לאחר תוכנת הפוטושופ.

אינדיזיין

התוכנה של אדובי משמשת גם מוציאים לאור, כמו אינדיזיין, ליצירת עבודתם. התוכנה משמשת בין היתר להכנת דפים לחוברות, ספרים ועלונים. התוכנה מתמקדת בעיצוב טקסט, פריסה וכל דבר אחר שגורם למודעה להיראות טוב. ישנם כמה כלי עיצוב בתוכנת אינדי שנמצאים גם בתוכנת אילוסטרייטור, אך הם מוגבלים מאוד ואי אפשר להשתמש בהם כדי ליצור תמונה שלמה ואיכותית. מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בשתי התוכנות כדי ליצור תמונות באיכות גבוהה הכוללות גם אובייקטים מקצועיים וגם פריסת טקסט נכונה.

מתי מתחילים ללמוד על אינדיזיין?

בסוף ההכשרה לומדים תוכנת אינדיזיין במסלול מעצב גרפי. אין סיבה לחשוב שזה אומר שלא כדאי ללמוד את התוכנה. במקום זאת, הרבה יותר קל להבין תוכניות אינדי לאחר שלמדת על פוטושופ ואילוסטרייטור. מכיוון שהתוכנה נראית ועובדת כמו אילוסטרייטור, חושבים שקל יותר ללמוד אותה. אם תלמדו ביסודיות אילוסטרייטור, לימוד אינדיזיין יהיה לכם הרבה יותר קל.

עבודה עם InDesign בצורה מוגבלת היא דבר טוב.

כששתי תוכנות יכולות לדבר זו עם זו, טוב שאפשר לעבוד על שתיהן בו-זמנית. אם יש להם תמונות, גרפיקאים בדרך כלל מתחילים ליצור גרפיקה עם פוטושופ או תוכנה אחרת של אדובי. תוכנת אילוסטרייטור משמשת לבניית דברים בחלל לפני שהם מעבירים את הקובץ לתוכנה ומעצבים את הפריטים בדף הגרפיקה שלהם. כך הם עושים את זה: מעצב גרפי שעובד בתפקיד הזה מופקד על כך שהגרפיקה המקצועית תיראה טוב.

האם גרפיקאים צריכים ללמוד יותר מאשר איך להשתמש בתוכנה?

כדי להתחיל כמעצב גרפי, אתה צריך רק שלושה חלקים מכל תוכנה. PhotoShop, אילוסטרייטור ו-אינדיזיין יוצרו כולם על ידי Adobe. עבודה בשטח תגרום לעשות דברים פשוטים היטב. יהיו הזדמנויות נוספות בעתיד עבור מעצבים גרפיים שרוצים ללמוד יותר ולעבוד כמעצבי אינטרנט או אפליקציות ללמוד כיצד לבנות אתרי אינטרנט, אפליקציות ודברים אחרים בקוד פתוח כאחד.

תוך כמה זמן אתה צריך ללמוד כל אחת?

מסיבה זו, אם אתם רוצים ללמוד כל תוכנה לעומק וללמוד איך לעשות בה גרפיקה איכותית, כדאי להשקיע כשלושה חודשים על כל תוכנה. אנשים צריכים לדעת שכשהם יתחילו ללמוד פוטושופ ושפות עיצוב אחרות, הם יצטרכו הרבה יותר זמן. לכן, הם צריכים לבחור קורס שנותן להם חודש נוסף של למידה כי עלולות להיות בעיות בדרכים. יהיה קל ומהיר יותר ללמוד תוכנה נפרדת כמו אילוסטרייטור כאשר פוטושופ אחראית על כל העניין.

למד כל תוכנה בפני עצמה

במכללת סולו, אנו מאפשרים לסטודנטים לקחת כל שיעור גרפיקה בפני עצמו. אנו מעמידים את זה הרבה לרשות כל מי שרוצה ללמוד על העשרה אישית או לשפר את כישוריו המסחריים בעיצוב גרפי. זו דוגמה למה אנחנו לא נותנים לצלם תואר מלא בעיצוב גרפי. במקום זאת, אנחנו מעבירים לו רק קורס בפוטושופ.

לסטודנטים שמגיעים אלינו ואומרים שהם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, יועץ לימודים יגיד להם לבחור קורס שכולל את שלושתם. אנחנו ניתן להם את זה כי הם צריכים לקחת את כל שלוש התוכניות כדי לעבוד בתחומם. לאחר לימודי עיצוב גרפי, סטודנטים שיודעים מה הם רוצים לעשות יוכלו לעבור אצלנו קורס המלמד אותם כיצד להשתמש בתוכנות בסיסיות וליצור אתרים ואפליקציות. בכל אופן, המטרה של מכללת סולו היא ליצור מומחים בתחום שיודעים ליישם את המידע ולחשוב מחוץ לקופסה בכל הנוגע לעיצוב.

איך אתה הולך ללמוד איך ליצור אתרים וגרפיקה ממוחשבת?

במהלך 17 השנים האחרונות, בית הספר שלנו לימד עיצוב גרפי ועיצוב הייטק לאנשים מכל העולם. יש לנו את מיטב המנטורים והמרצים בעסק, ואנו מלמדים בצורה ייחודית. כשאתה הולך לקולג’, אתה צריך לעשות הרבה עבודה בעצמך מדי שבוע. אתה צריך לעבוד עם מישהו אחד על אחד ובאינטרנט מהבית. הדרך הטובה ביותר עבור גרפיקאי חדש ללמוד היא ללמוד בעצמו. אם אתה עובד כמעצב גרפי בעצמך, סביר יותר שתחשוב ותדבר על עצמך. כאשר אתה לומד אחד על אחד עם מורה, אתה נותן לעצמך את ההזדמנות לשפר את דעתך מבלי להניח הנחות לגבי עצמך. אין צורך לעמוד בקצב של תלמידים אחרים כאשר אתה לומד; הקצב שלך הוא היחיד שקובע.

על מנת להנגיש את הנושא, לימודי עיצוב מכללות נעשים מהבית כדי שיותר אנשים יוכלו לקחת חלק. אנו יודעים שבשנת 2021, כמו גם לפני 20 שנה, אנשים נאלצו להשהות את חייהם כדי לעבוד. אנשים שעובדים במכללת סולו מראים שהרעיון הזה לא נכון. גם אמהות עובדות וגם אנשים שרוצים לעבוד במשרה חלקית יכולים לקבל דרכם עבודה. באינטרנט תוכלו ללמוד מהנוחות של הבית שלכם, עם כוס קפה או תה, ולא צריך לצאת מהבית או למצוא חניה. אתה יכול ללמוד את התחום מבלי לצאת מהבית או למצוא חניה. יש הרבה יתרונות ללמידה מהסוג הזה שאותם מלמדים רק בבית הספר שלנו.

מה צריך כדי ללמוד מהבית?

מחשב, עכבר, מקלדת, אוזניות ורמקול הם כל מה שאתה צריך כדי ללמוד באינטרנט מהבית במכללה. לפני השיעור הראשון, נגדיר את גרפיקת הזום ואת התוכנה שמחברת אותך ואת המדריך שלך. נחבר אותך למדריך זמן קצר לאחר מכן.

אנא צור איתנו קשר אם אתה רוצה ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת עיצוב גרפי או כיצד לדבר בשפת העיצוב. אנחנו יכולים להמשיך לשתות קפה אונליין מהבית שלנו.