שיעור חינם ב-Dreamweaver cs6-cc מדריכים ב-HTML  ו- CSS

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על תוכנת הדרימוויבר, התוכנה המומלצת לבניית אתרים מבית אדובי, בית התוכנה שהוציא לאור את פוטושופ, אילוסטרייטור,  פלאש ואחרות. באמצעות הסירטון תוכלו ללמוד על הקוד כמו גם על שפת העיצוב, ותוכלו מיד לאחר מכן לעשות שימוש במה שנלמד. כל מה שנדרש מכם הוא להאזין למה שנאמר כמו גם לראות את הביצוע עצמו, לתרגל את מה שבסרטון והרווחתם יידע חשוב בחינם. הסרטון ברור וקל להבנה וכל מה שצריך הוא הקשבה מלאה ותשומת לב מרבית ואתם בדרך הנכונה.

מה זה HTML ו – CSS

אלו שפות קוד הן של תכנות האתר והן של העיצוב שלו. ה-HTML הוא קוד שעובד “מאחורי” האתר. לכל פעולה שמתבצעת באתר יש קוד שמופעל ב”חדר האחורי” שלו וכמה שמכירים את הקוד טוב יותר יודעים לעבוד על המקור טוב יותר. אם אתם צריכים לשנות משהו באתר ואתם מכירים את קוד ה-HTML  ויודעים לשנות אותו אתם בדרך הנכונה. ה-CSS לעומת זאת זו היא שפת עיצוב, שגם פה היא עובדת כ”נסתרת” והגולש לא רואה אותה כמובן, ומי שיודע לעשות בה שימוש הרוויח לא מעט, בעיקר כמובן אם הוא יודע גם לעצב את האתר. שילוב בין שני אלו הוא השילוב המנצח, ומי שיודע לעשות שימוש בהם יידע להקים ולעצב אתר בצורה מקצועית מאוד.
חנות וירטואלית, אתר תדמיתי פורטל ועוד…
תוכנת הדרימוויבר היא התוכנה הטובה ביותר לבנות באמצעותה אתר. היא כל כך מתקדמת שהיא מאפשרת להקים אתר בכל תחום שהוא, ובין אם הוא אתר תדמיתי, בין אם הוא חנות וירטואלית, ובין אם הוא פורטל גדול או כל אתר אחר. אם תתמידו בלימוד התוכנה ותדעו אותה לעומק, תוכלו להיות בוני אתרים להתפרנס מזה לא רע בכלל…
מה זה HTML ו – CSS

למה בכלל לבנות אתרים?

כי יש לזה ביקוש אין סופי! זו יכולה להיות קריירה מצליחה וכמובן שצריך כל הזמן להישאר מעודכנים בטכנולוגיות, אך עם כל התחרות שבתחום אין סיבה לא להתבלט ולהצליח. אם תדעו לתכנת אתר בצורה מקצועית ואם תדעו לעצב אותו כמו שצריך, וכמובן תתנו שירות טוב ללקוחות שלכם, אתם בכיוון הנכון. אתם בדרך להצלה בעולם בניית האתרים, עולם אין סופי שניתן להרוויח ממננו המון.