שיעור חינם – כלי בלנד אילוסטרייטור, הכנת רקעים ושילובי צבעים מדהימים בתוכנה. מדריכים ללימוד.

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהסברים פשוטים על איך משתמשים בכלי הבלנד בתוכנת האילוסטרייטור, איך מכינים רקעים שונים ואיך משלבים צבעים בצורה שאי אפשר יהיה לפספס. הסרטון הינו פשוט להבנה וקל לביצוע וכל מה שצריך הוא לתרגל אותו כמה שאפשר. עם תרגול אחת לכמה זמן יחד עם לימוד מעמיק יותר של התוכנה, תוכלו להגיע לרמות גבוהות וסרטון זה יכול לחשוף אתכם למקצת מהיכולות של התוכנה המדהימה זו. לא לחינם נבחרה התוכנה לאחת השימושיות ביותר בקרב המעצבים, מעצבים שעושים בה שימוש יום יומי.

שילובי צבעים ורקעים לעיצוב מרהיב…

אם אתם מעצבים גראפיים אתם בטח מבינים כמה חשיבות יש לרקעים בעיצובים השונים. ישנם רקעים בצורת תמונות שונות, ישנם רקעים בגוונים שונים, וישנם רקעים שהם טקסטורות שונות. את כל אלו חייבים לדעת לעצב וחייבים לעשות את זה ברמה גבוהה בשביל לקבל מוצר מוגמר מקצועי יותר. היכולת לשלב צבעים בצורה לא שגרתית אך נכונה מבחינת כללי העיצוב, יכולה לשדרג כל עבודה באשר היא. אילוסטרייטור מאפשרת לעשות שילובים מדהימים, ומאפשרת להכין רקעים ברמה גבוהה לכל פרוייקט. כל מה שצריך הוא לעשות את הדברים נכון, להקשיב לסרטון ולהתנסות בדברים.
הכנת רקעים ושילובי צבעים

שימושים לתוכנת האילוסטרייטור…

תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה בעזרתה ניתן לעשות לא מעט שימושים ולא מעט עיצובים מרהיבים. היתרון המרכזי של התוכנה הוא שהיא לא תלויית פיקסלים כמו פוטושופ מה שאומר שתמונה שעוצבה בעזרתה יכולה להיות מוגדלת לכל גודל בלי שהיא תהיה מטושטשת ובלי שהיא תאבד מהחדות שלה. אילוסטרייטור היא תוכנה בעלת כלים שונים אך היא בעיקרה מאפשרת לבצע עבודות תלת מימדיות, כך שהיא התוכנה הנבחרת בעיצוב של לוגואים וגרפים שונים. לתוכנה יש גרסה חדשה בכל תקופה והמפתחים מקפידים שהיא תתקדם בכל פעם עוד צעד אחד קדימה בעולם העיצוב ותתרום למעצבים עוד משהו, ובסופו של דבר כולנו מרוויחים מזה.
אם אתם רוצים לדעת איך להכין רקעים מדהימים ולשלב מגוון של צבעים בתוכנת האילוסטרייטור, כל שעליכם לעשות הוא לצפות בסרטון ולמלא אחר ההוראות צעד אחר צעד. כמה שתשקיעו יותר בתרגול כך תהיו מעצבים מקצועיים יותר, ותוכלו לעשו שימוש נרחב יותר בתוכנה המדהימה הזו, תוכנת האילוסטרייטור.