שיעור חינם PHOTOSOP מדריכים, אפקטים עם תמונות להכנת אלבום תמונות דיגיטלי מדהים!

//שיעור חינם PHOTOSOP מדריכים, אפקטים עם תמונות להכנת אלבום תמונות דיגיטלי מדהים!
אם אתם צופים בסרטון זה, אתם וודאי רוצים לדעת איך להכין אלבום דיגיטלי מדהים מהתמונות שיש ברשותכם. ואכן, סרטון זה יחד עם מדריכים נוספים הוא סרטון שבעזרתו ניתן ללמוד איך לעשות את זה בצורה נכונה, איך להשתמש באפקטים שתוכנת פוטושופ מציעה ואיך להטמיע אותם בתוך התמונות שלכם. יש אין סוף שימושים לתוכנת פוטושופ כשאחת מהן היא למטרת יצירת אלבום דיגיטלי, וצפייה במדריכים הללו תאפשר לכם ליצור אלבום ייחודי ומיוחד, אלבום מקצועי שתוכלו להציג אותו בדרכים שונות. כל מה שנדרש מכם הוא צפייה בסרטונים, התנסות בנאמר בהם וכמובן תרגול שלהם עד כמה שאפשר ואתם יכולים להיות מעצבי אלבומים מקצועיים.
עיצוב אלבומים

מי צריך עיצוב אלבומים?

עיצוב אלבומים בפוטושופ יאפשר לכם לקחת כל תמונה ולשדרג אותה עשרות מונים, ויאפשר לכם להציג כמה תמונות בסדר כרונולוגי כלשהוא. עיצוב אלבום על ידי תוכנת פוטושופ יאפשר לכם למסגר חלק מן התמונות, להוסיף להן כיתוב, להוסיף להן אפקטים רבים כך שבסופו של דבר ייווצר אלבום שיישאר אתכם לכל החיים. אלבום תמונות דיגיטלי יכול להיווצר לאחר אירוע כלשהוא, לאחר פגישה עם חברים ותיקים, יכול להיות של דמות מסוימת וחשובה בחיים שלכם, ויכול להיות בשביל ערב של מקום העבודה שלכם ולמטרות רבות אחרות.
פעם והיום…
בעבר, אלבום תמונות היה פיזי, ועיצוב שלו דרש עבודה טכנית רבה ובסופו של דבר לא היה ניתן לעשות אפקטים מיוחדים. היום, עיצוב אלבום דיגיטלי והכנה שלו, מאפשרת הפצה שלו או שליחה אל מישהו ספציפי בכמה קליקים. אלבום תמונות דיגיטלי אפשר להדפיס או לשמור כמו שהוא, ואפשר לשנות בכל עת כך שלא חייבים “להתחייב” למשהו ספציפי…

עיצוב אלבומים כמקצוע…

יש לא מעט צלמים שמציעים שירותי עיצוב אלבום דיגיטלי, או כשירות נוסף או כחלק מהחבילה אותה הם מוכרים ללקוחות שלהם. אם אתם רוצים לעסוק בעיצוב אלבומים כמקצוע, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד את התחום הזה ולדעת להפיק אלבומים מרהיבים, להציע את השירותים שלכם לצלמים או להציע את השירותים שלכם באופן עצמאי. עיצוב אלבום דיגיטלי הוא אומנות בפני עצמה, שדורשת כישרון טבעי כמו גם ידע טכני רב, ולכן סרטון זה כמו גם סרטונים אחרים יכולים לתרום לכם המון!

 

 

2019-08-04T21:34:40+03:00