שיעור לדוגמא FLASH פלאש למתחילים

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בשיעור דוגמא על תוכנת פלאש, שיעור שמלמד איך לגשת בכלל אל התוכנה ואיך להתחיל לעבוד עליה. מי שלא מכיר אותה עשוי לחשוב שהיא מורכבת מאוד ולא מתאימה ללימוד לכל אחד, אך ההיפך הוא הנכון והתוכנה היא ידידותית למשתמש וניתנת ללימוד בקלות. נכון שצריך לתרגל אותה ואת הכלים שקיימים בה אך עם תרגול ועבודה נכונה אפשר להגיע לתוצאות מדהימות. כל מה שנדרש מכם הוא לשבת בנוחות ולצפות בסרטון, ולהכיר את הכלים שיש בתוכנה הזו, ואתם בדרך להיות מעצבים גרפיים מקצועיים.
תוכנה שמבוססת על גרפיקה וקטורית, וניתן להוסיף לסרטוני הפלאש קבצי קול ווידאו

מהי בכלל תוכנת הפלאש?

תוכנת פלאש היא תוכנה שמבוססת על גרפיקה וקטורית, וניתן להוסיף לסרטוני הפלאש קבצי קול ווידאו. תוכנת פלאש היא תוכנה איתה ניתן להכין אנימציות שונות, באנרים מקצועיים והיא נמצאת בשימוש בעולם הטלוויזיה והקולנוע וכמובן גם בעולם האינטרנט. נכנסתם לאתר מסוים וקפצה לכם פרסומת מול העיניים? היא עוצבה בתוכנת פלאש. רואים סרט מצויר עם הילדים? סביר להניח שגם הוא נוצר עם התוכנה הזו. לתוכנה שימושים רבים והיא רק הולכת ונהיית יותר פופולארית, בעיקר בגלל השדרוגים שהיא עוברת בכל שנה ושנה מה שמוסיף לאיכות שבה ולדרישה שלה.

התמזגות עם תוכנות נוספות…

תוכנת פלאש היא תוכנה שמתמזגת נהדר עם תוכנות אחרות. כל עבודה על קבצי פלאש מתחילה עם תוכנת הפוטושופ, שם מייצרים את הקובץ הדומם, ולאחר מכן מפיחים בו חיים עם הפלאש. גם תוכנת דרימוויבר הידועה של חברת אדובי עובדת נהדר עם הפלאש, או במילים אחרות – כל בניית אתר אינטרנט מצריכה גם באנרים בתוכו מה שאומר שצריך לעשות שימוש בתוכנה.
עוד תוכנה – עוד עבודה
בין אם אתם מתכננים לעבוד כפרילנסרים ובין אם אתם מתכננים לעבוד כשכירים, כל תוכנה שתלמדו תוסיף לכם עבודה. יש דרישה לגרפיקאים שמכירים את כל תוכנות הגרפיקה ופלאש היא תוכנת חובה בכל מקום עבודה בתחום. הלימוד שלכם מתחיל פה ומתחיל בצפייה בסרטון, מה שקודם כל יביא לכם מוטיבציה ללמוד עוד ועוד ובנוסף גם לא מעט יידע חדש וחשוב.