שיעור לדוגמה לימוד עיצוב אופנה באינטרנט קורסים לעיצוב אופנה אונליין 2019

//שיעור לדוגמה לימוד עיצוב אופנה באינטרנט קורסים לעיצוב אופנה אונליין 2019

מה קורה במשרדי אופנה טיפים – איך מעצבי אופנה עובדים במקומות עבודה

מדריכים והסברים איך מעצבי אופנה עובדים במקומות עבודה – מעצבים גרפיים רבים מעדיפים להשתמש הרבה יותר בתוכנת האילוסטרייטור המדהימה והוקטורית מאשר בתוכנת הפוטושופ המדהימה שיותר מתאימה לעבודה עם תמונות עיצובן ועיבודן ושילובי טקסטים כמובן, כל נושא של ניירת משרדית כרטיסי ביקור, רולאפים וכו’ עדיף לעשות עם תוכנה וקטורית כמו אילוסטרייטור ואתם תבינו גם למה, במהלך לימודי אילוסטרייטור.

איך לעצב בגדים ושמלות בתוכנת האילוסטרייטור

תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית, אם יש לכם פרויקט לעצב אופנה בתוכנה זו עליכם להיות מוכנים מראש למספר דברים, לפי ההוראות של עולם האופנה, חשוב שהמרחקים בין קצה קו התפירה לבין תחילת העיצוב יהיו מינימום 1.5 ס”מ כך גם מתחתית הבגד, העיצוב אם הוא יהיה באנגלית מצד שמאל או בעברית מצד ימין חשוב לוודא שהאלמנטים שבו לא יעברו את הקו.

אתם תלמדו בלימודי אילוסטרייטור שכדאי מאוד לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית כך גם ייראו הדברים ויהיה לכם הרבה יותר קל להשתלט על האלמנטים השונים, לפי הגדלים הסטנדרטיים, לפי בקשת הלקוח אתם תגדירו בקובץ שתכינו בתוכנת האילוסטרייטור את גודל השמלה או החולצה הרצויה לכם, יש אפשרות לעשות זאת ברגע שפותחים מסמך חדש. נפתח לכם חלון ובו יש לכם אפשרות להקיש את הגודל הרצוי סוג קובץ cmyk או rgb אם מדובר בדפוס אז כמובן cmyk והרזולוציה חייבת להיות גדולה יחסית ונמדדת ב dpi אם מדובר בעיצוב לאינטרנט אז תשתמשו ב rgb, ורזולוציה פחות גבוהה, גם ככה חשוב שהקובץ לא ישקול יותר מדי כדי שלא יהיה קשה לאתר האינטרנט להעלות אותו לבקשת הגולש.

גודל בגדים וחולצות לפי נתונים מקובלים בעולם האופנה

לאחר שהקשתם את הנתונים המתאימים, נניח בחרנו בגד או שמלה בגודל של 23X11 לדפוס וכמובן פורמט cmyk רזולוציה גבוהה של כ – 200 dpi, תוכלו להגדיר את הבליד אם יהיה רקע נניח 3 מ”מ תלחצו על אישור, נפתח לכם דף חדש בתוכנת האילוסטרייטור לפי הפרמטרים שהקשתם, בגודל ובסימונים המתאימים.

  • תתחילו לסמן בעזרת כלי הסרגל את השוליים מכל צידי הבגד כדי שתוכלו לדעת שבאזורים מחוץ לשוליים חשוב לא לשים אלמנטים כלל. אתם יכולים למקם תמונה או אלמנט לוגו וקטורי של אותו לקוח, לוודא שבחרתם בפונט שנראה טוב לעין וגם הגודל שלו יהיה סביר לשימוש, הרי זה יהיה דבר ממש לא נעים אם זה שמקבל את הקובץ משתמש בקובץ המוכן לשליחה לדפוס או תפירה בהם כמעט אינו קריא אז עדיף לא להיכנס לזה, ולעשות טקסט קריא בגודל סטנדרטי עם צבעים אם תרצו שיהיו עליו, קווים מדגישים, פרטי טלפון כתובות וכו’.

תסמנו סימני חיתוך של הבגד והבליד וזהו שמרו ל pdf לאחר שתעשו convert לטקסט כדי שלבית הדפוס לא תהיה בעיה לפתוח את הקובץ ושלחו לבית הדפוס, לאחר ההדפסה שולחים את הבגד למכונות תפירה

2019-08-21T10:11:12+03:00