שיעור לימודי הקטנת תמונות באינדיזיין.

הסרטון שלפניכם מצטרף לסרטונים רבים אחרים אשר מלמדים איך לעשות שימוש בתוכנת אינדיזיין, אחת מתוכנות העיצוב המובילות בעולם. התוכנה הינה מבית חברת אדובי והיא אחות לתוכנות כמו אילוסטרייטור, פוטושופ, פלאש ואחרות, אך מאוד שונה מהן. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך להקטין תמונות בתוכנת אינדיזיין, איך לעשות את זה בצורה מהירה ואיך לעשות את זה בצורה פשוטה, ועם יישום ההנחיות שניתנות בסרטון יחד עם תירגול של הדברים כמה שיותר, תדעו איך לעשות את זה תוך זמן קצר ותוכלו לחזור על הפעולה גם בהמשך. הנה כמה דברים על הגדלה והקטנה של תמונות ועל אינדיזיין בכלל…
היא לא כמו כולן…

תוכנת אינדיזיין שונה בתכלית מהתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור.

אומנם גם שתי תוכנות אלו שונות אחת מהשנייה, כך לדוגמא עם אילוסטרייטור עושים בעיקר לוגואים ותלת מימד וניתן להגדיל את התמונות כמה שרוצים מכיוון שהיא עובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים ועם פוטושופ מעבדים בעיקר תמונות, אך הממשק שלהן מאוד דומה מה שמבדיל אותן מתוכנת אינדיזיין שהממשק שלה שונה בתכלית. מעבר לכך היא תוכנה שניתן בעזרתה לייצא קבצים בפורמט PDF שלא כמו פוטושופ ואילוסטרייטור שבהם מייצאים קבצי תמונות, והיא מיועדת בעיקר לעימוד מסמכים קצרים.
תוכנת אינדיזיין שונה בתכלית מהתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור

הקטנה של תמונות…

גם באינדיזיין עובדים עם תמונות וגם במהלך העבודה איתה יש צורך לעיתים להקטין אותן, לכל מטרה שהיא. אך הקטנה של תמונות שאינה מתבצעת כמו שצריך יכלה לעוות את התמונה עד כדי כך שלא ניתן יהיה לעשות בה שימוש, אך עם הסרטון הזה תוכלו ללמוד איך לעשות את זה נכון ובצורה מדוייקת.
לשלב בין כל התוכנות…
אם אתם רוצים להיות מעצבים מן השורה הראשונה, מעצבים שיכולים להציע את תיק העבודות שלהם למקומות עבודה רבים, אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנות שונות, עבודה עם כל תוכנות העיצוב של חברה אדובי היא הדבר הנכון בשבילכם. יש היום תחרות לא קטנה והשוק רווי במעצבים למרות שיש צורך ביותר ויותר מעצבים, אך אם אתם רוצים לבלוט אתם חייבים לדעת ולעשות כמה שיותר.

2019-08-04T09:49:38+03:00