שיעור לימוד תוכנות גרפיקה ממוחשבת חינם, מדריכים צעד אחר צעד

אם אתם רוצים ללמוד לעשות שימוש בתוכנות גרפיקה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד איך מעצבים ומתקנים תמונות ואיך עושים את זה במהירות ובקלות, תלמדו שימושים שונים שיש לכלים שונים אותן מציעות התוכנות הללו ובראשן פוטושופ. כל מה שנדרש מכם הוא להאזין לסרטון ולצפות בו, וכך תוכלו לשפר את היכולות שלכם ובסופו של דבר את התוצאות שלכם. הסרטון מלמד איך לרתום חזון עיצובי לעבודה מוגמרת על ידי שימוש נכון בתוכנות מעין אלו.
שיעור לימוד תוכנות גרפיקה ממוחשבת חינם, מדריכים צעד אחר צעד

מי צריך ללמוד גרפיקה?

היום כבר כולם צריכים לדעת לפחות דברים בסיסיים בגרפיקה, גם אם זה לא העיסוק העיקרי שלנו. היום כולם מצלמים וכולם רוצים שהצילומים שלהם יהיו היפים ביותר והמרשימים ביותר, ולכן שימוש בתוכנות גרפיקה יהפוך את הצילומים הללו למרהיבים יותר ולמיוחדים יותר. גרפיקה ממוחשבת היא היום נחלת הכלל אך כל זאת יש את אלו שזה הוא המקצוע שלהם, והנה שני מקצועות אשר צריכים את התוכנות הללו ולימוד שלהן יותר מכולם.

 

מעצבים גראפיים

רוצים להיות מעצבים גרפיים? אתם חייבים ללמוד תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש וכמובן את תוכנת הפוטושופ. עיצוב נוגע היום לכל דבר בחיים אך בעיקר לעולם הפרסום, ומעצבים גראפיים מספקים את השירותים שלהם לעולם הפרסום בעיקר. כל מודעה שאנו רואים באינטרנט וכל פלאייר מעוצב עוצבו על ידי מעצבים גראפיים, והסטטיסטיקות מדברות בעד עצמן – כמה שהעבודה תהיה יותר מקצועית כך היא תשיג את מטרתה, או במילים אחרות כמה שהפרסומים יהיו מעוצבים יותר, במקביל כמובן לקופירייטינג משובח, הם יעשו את העבודה ויגדילו מכירות.

צלמים

גם צלמים חייבים היום ללמוד תוכנות גרפיקה ממוחשבות ובעיקר את תוכנת הפוטושופ. צילום דיגיטלי אינו דומה לצילום של פעם שהיה על גבי פילם, והיום כל תמונה יכולה לעבור עיבוד מקצועי לאחר שהיא צולמה. משתמשים בגרפיקה בשביל לתקן תמונות שלא רוצים לאבד, כמו תמונות כהות מידי או בלתי ברורות, ומשתמשים בהן בשביל ליצור אפקטים שונים שיעצימו את הצילום.
תוכנות כמו תוכנת פוטושופ מתקדמות כל הזמן והן יותר ויותר מקצועיות ובעלות כלים ופונקציות שונות, ועולם העיצוב רק הולך ומתפתח וכך גם היכולות של המעצבים. אם אתם רוצים למצב את עצמכם בשורה הראשונה של המעצבים, אתם חייבים להכיר תוכנות גרפיקה ממוחשבת על בוריין.

2019-08-04T21:02:04+03:00