שיעור מדריכים לעיצוב אתרים חינם בפוטושופ CS6

//שיעור מדריכים לעיצוב אתרים חינם בפוטושופ CS6
בסרטון בו תצפו מיד תוכלו לראות איך ניתן בעזרת תוכנת פוטושופ לעצב אתרי אינטרנט, אילו כלים קיימים ואיך ניתן לשפר את מראה האתר בכמה קליקים מה שיכול להביא יותר לקוחות שיתרשמו מהאתר אותו אתם מעצבים. בסרטון תוכלו לראות צעד אחר צעד את הכלים השונים ואיך לעשות בהם שימוש, איך לנהל אותם לטובתכם ובעיקר לטובת מראה האתר אותו אתם מעצבים. לימוד עיצוב בפוטושופ הוא עבודה מתמשכת, ועם הסרטון הזה תוכלו להתקדם עוד צעד לעבר היעד הנכסף שהוא עיצוב של אתרים בצורה מקצועית. כל מה שצריך הוא להקשיב ולצפות במה שנלמד, לתרגל ולהפנים את האופציות השונות.
פוטושופ ואתרי אינטרנט

הקשר בין עיצוב אתרים וההשפעה על הצלחת האתרים הללו

יש מיליוני אתרי אינטרנט, ובכל יום מתווספים רשת כמה אלפי אתרים נוספים. היום יש כלים חינמיים ותוכנת פשוטות שמאפשרות לבנות אתר אינטרנט, וכל אחד יכול לבנות לעצמו אחד בכמה דקות. אך לא משנה כמה מהר תבנו את האתר ולא משנה כמה התוכן בו יהיה איכותי (ויש משמעות רבה לתוכן) אם האתר לא יהיה מעוצב כמו שצריך, בעיקר בצורה שתמשוך את עין הגולשים, הם יעזבו אותו מהר מאוד. יש אתרים תבניתיים שעושים שימוש בתבנית מסויימת ואין בהם עיצוב מיוחד, והעין של הגולש כל כך רגישה עד שאפילו בתת מודע הוא יידע שזה אתר לא מושקע. לעומת זאת אתרי אינטרנט מעוצבים הם אתרים שמושכים הרבה יותר את עין הלקוחות, והסיכוי שהגולש יישאר יותר באתר כמו גם ירכוש מוצר, יזמין שירות או סתם ייצור קשר גבוה הרבה יותר. זה משפיע ישירות על הצלחת האתר ואת זה אפשר לעשות רק עם תוכנת פוטושופ.

פוטושופ ואתרי אינטרנט…

ללא תוכנת הפוטושופ אי אפשר לעצב אתרי אינטרנט בצורה מקצועית אמיתית. בכל עמוד אמור היות אלמנט עיצובי אחד לפחות ואת האלמנט הזה יוצרים עם התוכנה. פוטושופ היא תוכנה בה ניתן לעצב תמונות או כל חומר גרפי אחר, ואין חברת בניית אתרים שמעסיקה מעצבי אתרים שלא עושה בה שימוש.
אז אם אתם רוצים להצליח בתור מעצבי אתרים אתם חייבים ללמוד את התוכנה על בוריה, וזה ישתלם לכם בטווח הארוך כשעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים יתעניינו בשירותים שלכם לאחר שהם יראו מה אתם יודעים לעשות.

 

 

2019-08-04T21:01:21+03:00