שיעור על מדריכי אפקטים מדהימים בפוטושופ, חובת צפייה! מדריכים צעד אחר צעד…

//שיעור על מדריכי אפקטים מדהימים בפוטושופ, חובת צפייה! מדריכים צעד אחר צעד…
בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות במדריכים שונים על אפקטים שקיימים בתוכנת הפוטושופ, אפקטים מדהימים שיכולים לקחת כל תמונה שלכם ולהפוך אותה למיוחדת וייחודית. בסרטון תוכלו לצפות בהסברים שונים על האפקטים הללו, הסברים ברורים ופשוטים ובעיקר טכניים על איך לבצע כל דבר ודבר. אם תתקשו תוכלו תמיד לצפות שוב בסרטון וללמוד צעד אחר צעד איך לעשות את זה בצורה נכונה. בסופו של דבר תדעו איך לעשות שימוש טוב יותר בתוכנה ותתמקצעו באפקטים שונים. הנה כמה מילים על פוטושופ ועל אפקטים בתמונות.
אפקטים בתמונות

מי צריך בכלל אפקטים בתמונות?

כולנו מצלמים תמונות, בין אם זה במצלמה הדיגיטלית שלנו ובין אם זה בסמארטפון שלנו. בעבר, תמונות שהיינו מצלמים היו יוצאות בדיוק כפי שהן היו כשלחצנו על כפתור הצילום, אך היום ניתן לשדרג אותן עוד הרבה יותר. יש בפוטושופ אפקטים שונים הנוגעים לתאורה, אפקטים הנוגעים לצבעים בתמונה, אפקטים שנוגעים לתוספות לתמונה כמו מסגרת, ועוד אפקטים רבים שיכולים לשמש אותנו ולהפוך כל תמונה שאנו מצלמים לתמונה טובה יותר ואיכותית יותר.

אך המשתמשים העיקרים באפקטים הללו הם צלמים וגרפיקאים…

צלמים – אם אתם צלמים ואתם רוצים להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם עבודות מיוחדות, אתם צריכים ללמוד ולעצב תמונות בעזרת תוכנת הפוטושופ. עם התחרות ההולכת וגוברת בתחום שיש כיום, אתם לא יכולים להישאר מאחורה ואתם חייבים להיות מיוחדים. אתם יכולים גם להציע אלבום מעוצב ללקוחות שלכם, הן בתשלום והן כבונוס, וכשרואים תמונות עם אפקטים מיוחדים מתרשמים. זה עושה את העבודה וזה משכנע את הלקוחות, מה גם שאם אחרים מציעים את זה אתם חייבים גם.
גרפיקאים – גרפיקאים עוסקים בעיקר בעיצוב של חומרים שונים לעולם הפרסום. ההבדל בין הצלחה בעולם הפרסום לכישלון בו הוא חשיבה יצירתית ויכולת טכנית. אם אתם גרפיקאים אתם צריכים לדעת טכנית את התוכנה על בוריה, ואתם חייבים להיות יצירתיים וליצור אפקטים מיוחדים או כל דבר אחר שיתפוס את עינם של הלקוחות הפוטנציאליים
להיות אמן..
לדעת ליצור אפקטים בפוטושופ זה להיות אמן. עם היכולות האדירות שיש לתוכנה הזו ועם הידע לגבי היכולות הללו, אתם יכולים לעשות דברים מדהימים ולהפוך עוד תמונה שגרתית לתמונה מיוחדת ומרשימה.

 

 

2019-08-04T21:00:11+03:00