תהליך עיצוב הדפסים על חולצות

//תהליך עיצוב הדפסים על חולצות

הדפסה על חולצות נעשתה פופולרית בשנים האחרונות והיא מתאימה למגוון רב של מקרים, כמו למשל במקרים של הדפסה על חולצות של ילדים לקייטנה, לימי גיבוש, לפרסום, כמתנה ועוד מקרים רבים. עם התפתחות עולם הדיגיטל ומכונות ההדפסה, ניתן לראות שיטות מגוונות בהם משתמשים חברות המציעות הדפסה על חולצות באיכויות גבוהות ובמהירות רבה.מגוון שיטות להדפסה מהירה על חולצות

שיטת הדפסה – דפוס אופסט

שיטה זאת היא השיטה המסורתית והוותיקה ביותר ובה צורה ההדפסה נעשית בצורה פשוטה ומהירה. בשיטה זאת, בעל המקצוע מכניס למכונה את התבנית הרצויה ומכניס אותה למכונה שבה ישנם ארבעה צבעים שיוצרים את הגוונים הרצויים ללקוח. למעשה ההדפסה נעשית על גבי נייר ולאחר מכן היא מועברת לחולצה בצורת הדבקה. למרות ששיטה זאת היא ישנה, אך היא למעשה המשוכללת ביותר וידועה כמוצלחת.
על חולצות אלו, ניתן להדפיס כל שתרצו, החל מהדפסת כיתוב, הדפסת לוגו החברה, הדפסת תמונה וכל הדפסה אחרת שתרצו במגוון רב של צבעים ובמהירות רבה.
למידע מורחב על הדפסה על חולצות כנסו: http://www.iziprints.co.il/
שיטת הדפסה – דפוס אופסט

שיטת הדפוס הדיגיטלי

שיטה זאת, עובדת כמו כל מדפסת הזרקת דיו או שיטת הלייזר, רק היא יכולה להדפיס בו זמנית כמות רבה של חולצות. בשיטת הדפוס הדיגיטלי, אין צורך להכניס תבנית למכונה, אלה הכל נעשה בעזרת מחשב. שיטה זאת היא יעילה מכיוון שניתן לבצע שינוים רבים גם תוך כדי עבודה מבלי לבזבז זמן מיותר. שיטה זאת מתאימה כאשר מדובר בכמות גדולה של הדפסות, כמו למשל הדפסה על חולצות של קייטנות שיש צורך לשנות את שם הקבוצה או את הכיתוב בין החולצות.

שיטת דפוס משי

תהליך הדפסה על הגרפיקה זה הוא יוקרתי יותר וכולל ציור של התמונה או הדמות אותה תרצו להדפיס על גבי רשת חוטים. בעזרת שיטות שונות, ניתן לאטום את האזורים אותם תרצו להשאיר ללא צבע כמו למשל בעזרת שעווה מבלי להשאיר צבע היכן שאינכם מעוניינים. למעשה רשת החוטים נהפכת למעיין שבלונה שאותה ניתן לאטום מחדש בהתאם לצבע שאתם מעוניינים להדפיס על החולצה. שיטה זאת, היא יעילה כאשר מדובר בכמות רבה של הדפסה.
2019-08-04T19:07:42+03:00